• چم
  • آتلیه اساطیر

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #181
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مادرشوهرم ماشین ظرفشویی کندی ایتالیا مدله تورینو و داره میگه اوایل نحوه استفاده باهاش بلد نبودم به مرور زمان از منوهای مختلفش که استفاده کردم از کارایش خوشم اومد
من که یکی دوبار خونه شون کمک کردم چیدم ظرفها رو توش از کارایش خوشم اومد
مقدار نمک نشون میده
برای شستشو تنظیم میکنه شبا آخر وقت خودش اتوماتیک میشوره
شستشو سریع هم داره ولی اون بخاطر مصرف برق شبا میشوره
بهم گفت تو ظرفشویی ها خیلی دقت کنم که سختیگیر آب داشته باشه
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #182
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من مامانمینا بوش دارن ظرف شویی و لباسشوی دارن راضین منم همونارومیگیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #183
سلام من ماشین ظرفشوییم بوش هست مشکلم اینه بعد از شستشو یکم اب رو طرف ها هست که وقتی اونم در وباز میذارم به سختی میره یعنی من یه دوساعت کامل باز میذارم تا کامل خشک شه بعد که ظرف رو برمیدارم توی اون دریچه ی تخلیه آبش که آشغال ظروف به اون میچسبه و برای تخلیه میتونی بازش کنی و تمیزش کنی اون رو که بر میدارم میبینم توش آب هست بوی بدی میده

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

لباس عروسی و نامزدی: مزون رزاکلارا

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ صبح توسط admin3.)
ارسال: #184
بچه های عزیز اینجا تاپیک جمع بندی لطفا سوالاتتونو در تاپیک زیر مطرح کنید

ماشین ظرف شویی (2)

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #185
 ماشین ظرفشویی من ریتون ۶ نفره هست و کاملا ازش ناراضی هستم، دو ساله خریدمش کلا ده دفه هم استفاده نکردم چون ظرفها رو کثیف میشوره، فقط یه برنامش درست کار میکرد که اونم خدا رو شکر الان مثل بقیه شده، کلا افتضاحه پولتونو دور نریزید

نقل قول
 سپاس شده توسط مریم 1363 ، hadis sh ، رهاورد
۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #186
کنوود،بسیار عالی و راضیتصویر: images/smilies/biggrin.gif

عروسي:
٩٥/٠٢/٣٠
اتليه :كانن
موزيك :خوش فطرت
سفره عقد:كريستال
مزون عروسي وفرماليته:ليدي لند
گل فرماليته: ملل
گل عروسي:بعثت
كيك و شيريني:پاويون
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۳-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ صبح توسط نفس1371.)
ارسال: #187

من ماشین ظرفشویی ام بوش هست قبلا ً از این قرص های فینیش استفاده میکردم الان ژل دو قلو پریل گرفتم چون میخام چینی هام رو بذارم و حساسه
کسی استفاده کرده؟

بعد این ژل رو باید جایی که قرص رو میذارم بریزم؟

وزن اولیه 71
شروع رژیم 2/12/95
هدف اولیه 67 تا اول فروردین
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۱-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #188
1 ساله بوش سری 6 خریدم. زیاد راضی نیستم واقعا... خیلی عالی تمیز نمیشوره بشقابامو. لیوانای دسته دار فرانسوی رو هم خیلی خط انداخته شدید. همه جور پودر و ژل هم استفاده کردم. تصمیم گرفتم برای ظرفای روزمره ام یه دست ظرف معمولی بخرم و لیوان که در اثر استفاده مدام خط نیوفته
مادر شوهرم 8 ساله کنوود داره خیلی راضیه... واقعا هم هم تمیز میشوره هم خط ننداخته تا حالا.... خیلی بیتشر از منم استفاده میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، **le**
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #189
ظرفشویی ال‌جی دارم
۱۴ نفره
راضی هستم
شوینده هم از ژل فینیش، نمک فینیش و جلادهنده فینیش استفاده می‌کنم

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #190
 بوش ۱۴ نفره که بینهایت راضیم
قرص کوانتوم فینیش مکمل شستشو

تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام