• هیژا
  • نسیم عقیلی

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

Lightbulb مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
[تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]تاپیک جمع بندی : [تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟

[تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک ماشین ظرفشویی و حالت گفتگویی اون ! و برای خلاصه کردن مطالب این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از ماشین ظرفشویی خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
Exclamation

برای بحث و گفتگو پیرامون ماشین ظرفشویی مراجعه میکنید به این تاپیکWink

ماشین ظرفشویی

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...B%8C--1204

[تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]پست های خارج از موضوع با ثبت اخطار حذف خواهند شد[تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط destiny ، سیندخت ، شهرزاد91 ، samira- s.m ، FaRzAnEh 731 ، mona*m ، fariba365 ، arezoo.migo ، Narsis65 ، *آوا* ، baharnazi ، sepideh aero ، آیسل خانومی ، nazgoliii ، nasibe_603 ، marisa
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ عصر توسط sh@m.)
ارسال: #2
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟
اوووووول شدمTongueمن ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره دارم دقیقا 1ساله- ولی کلا 3بار روشن کردمشBig Grin ولی تو همین 3بارم خیلی تمیز شست و راضی بودم.

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، fariba365 ، *آوا* ، shima 1366 ، آیسل خانومی ، nasibe_603 ، marisa
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ عصر توسط sepidbarfi.)
ارسال: #3
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟
مارک ماشین ظرفشویی من کندی 15 نفره هستش خیلییی راضیم حدودا 7 ماهه خریدمش...دوبار استفاده کردم ولی خیلی خیلی تمیز شد[تصویر: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

من ع ا ش ق* همسرم *هستمNew1
عروسيم عاااااااااااااالي بود 93/6/6...خدايا شكرت

توكلمون به خداست
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، shima 1366 ، ssarass ، آیسل خانومی ، nasibe_603
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #4
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
ماشین ظرفشویی مامانم ایندیزیت بعد از 8 سال با روزی 2 بار استفاده همچنان عالیه

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، delnia ، *z.a.h.r.a* ، shima 1366 ، hani moon ، ssarass ، Sweet92 ، آیسل خانومی ، رهـــــا ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #5
RE: مارک ماشین ظرفشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
ماشین ظرفشویی خواهرم کنوود دوازده نفره هستش 5 ساله استفاده میکنه خیلی خوبه خیلی تمیز میشوره

13 مهر 93 بهترین روز زندگیم دوستت دارم عشقم
تراختور برای ما قهرمانه جام مال شماHeart
کاش اونقدر قدرت داشتم تا مشکلات همه نو عروسای اینجا رو حل کنم
خدایا خودت کمک هممون باش
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، delnia ، shima 1366 ، hani moon ، آیتک محمد ، آیسل خانومی ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ صبح توسط lilimashi.)
ارسال: #6

ال جی سیزده نفره
ماله مامانمه
یه 6 7 ماه پیش 1900 شد
خیلی ازش راضیه کاملا تمیزه حتی اگه رو کوییک واش باشه به مدت کمتر از نیم ساعت ظرفها رو تمیز و خشک میکنه

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط fariba365 ، delnia ، *z.a.h.r.a* ، shima 1366 ، hani moon ، ssarass ، 136383 ، آیسل خانومی ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #7
منم ال جی 14 نفره است که خیلی راضیم
مامانم 10 سال تکنوکیت ایتالیایی داره اونم خیلی خوبه

«لا یَزَال الدّعاء مَحجُوباً حَتّی یُصَلّی عَلَی مُحَمد وَ آلِ مُحمد»
پیوسته دعاء بر حجابی مستور است تا که بر محمد و آل او درود فرستاده شود.
 شیرینی زندگی من الساتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، fariba365 ، delnia ، shima 1366 ، hani moon ، ssarass ، Sweet92 ، marmariye hamedesh ، آیسل خانومی ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ عصر توسط hasti_d.)
ارسال: #8

من سامسونگ 12 نفره دارم فکر کنم D149 بود مدلش.. خیلی راضیم ازش مخصوصا با قرص که میذارم خیلی برق میندازه.
منوی متنوعی داره.. از 30 دقیقه تا دو ساعت و خورده ای که برای قابلمه های خیلی چربه.. تو همشون خوب می شوره.. کاملا هم بی صداس..
من الان یک سال و نیمه ازش دارم استفاده می کنم..
من دی 91 خریدم 2 تومن.. 3ماه پیش هم حدود 2500 بود..

مامانم فلر رو میزی داره.. خیلی راضی نیست. لک به ظرفا می مونه و جادار هم نیست خیلی

Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط n.a.i.a ، mahboob banoo ، delnia ، shima 1366 ، hani moon ، ssarass ، Sweet92 ، سعیده موشی ، آیسل خانومی ، FFFarnazz ، shaparak103 ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #9
ماشین ظرفشویی مامانم بلومبرگ اگر اشتباه نکنم مدل 9585.
2 ساله خریدیم. شاید جمعا 20 بار استفاده شده.
7 ماهه خراب شده. گارانتیش افتضاحه.

عروسیم 94/07/01Lub
آرایشگاه عروس: لی لی سعادت آباد- فوق العاده
مزون: هستی- عالی
آتلیه: اکبری گوهر دشت. تا اینجا راضی بودم.
سفره عقد: خودم درست کردم،همه خوششون اومد.
تشریفات: ماهک کرج. خوب
موزیک: اسم بند را هنوز نمیدونم. فوق العاده.
نقل قول
 سپاس شده توسط n.a.i.a ، delnia ، Amitis6 ، shima 1366 ، hani moon ، Sweet92 ، nariya65 ، آیسل خانومی ، nasibe_603
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #10
سلام
مارک مال من بوش مدل 69u78 ضمانت کارا سرویس
از تیر ماه دارم هرروز روشنش میکنم خیلی راضیم
هم از ژل پریل استفاده کردم هم قرص فینیش تو نتیجه هیچ فرقی نداشت
من 3800 خریدم
3 کشو داره برنامه نصف ظرفیت نداره یه جا به ما گفتم این مدلهای جدید بوش این قابلیتو ندارند بجاش سنسور میزان کثیفی ظروف دارند
دکمه کوئیک زمانش 35 دقیقه است با آب 45 درجه هم میشوره
این مدل مث بقیه بوش ها دکه بردن زمان به جلو تا یه ساعتو داره
بازم سوالی بود تو خصوصی ج میدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nargol 69 ، nazgol22 ، ati_22 ، Moonlight ، shima 1366 ، کوکب ، آیسل خانومی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام