• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #31
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
چقدر همه سامسونگ دارن راضین منم سامسونگ دارم 6 کیلویی سال 88 بهترین مدلش و خریدم خوب میشوره همه چیش خوبه فقط صدا داره عین هواپیما انگام میخواد پرواز کنه! بعضی وقتا یه دوقدمی هم بر میداره
مامانم دوسال بعد اکو بابلش و خرید هرچی گفتم گوش نکرد اونم خیلی صدا میده فقط چون خونشون بزرگه کمتر حس میشه!
مادرشوهرم ال جی داره 9 کیلویی در از بالا عالیه صدا که هیچی! همه ملحفه و پتروهام و میبرم باهاش میشورم هم جا داره هم راحته و بی صدا
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، sh@m ، غزال999 ، ronika71
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ عصر توسط bbc_sh.)
ارسال: #32

RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
منم سامسونگ 6 کیلویی دارم, راضی هستم, نه صدا داره نه حرکت میکنه, اون دوستایی که میگن حرکت میکنه و صدا میده, پایه های لباسشوییشون طراز و تنظیم نیست, چون معمولا اشپزخونه ها یه شیب ملایم داره کفش, تنظیم پایه یه مقدار دقت میخواد
سال 92 خریدم 1600و از شهریور93 دارم استفاده میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Sweetworld ، غزال999 ، انیلا (anila)
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #33
چرا پست من پاک شد!!!!!!!
من الجی 7کیلویی دارم بسیار راضیم،یکسال و نیم میشه،

خدا مرا کافیست ، خدایی که جز او معبودی نیست، بر او توکل کردم و او پروردگار عرش بزرگ استAngel
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ عصر توسط آنی ط.)
ارسال: #34
مال من AEG 9 کیلویی
یه ساله پدرشو در اوردم ولی آخ نگفته
پتو هم باهاش شستم

حتی یکی دو بار لباس مجلسی هم توش انداحتم

اگه وقت ندارید برای مهمانی هاتون غذا درست کنید نگران نباشید آنی اینجاست

پذیرش انواع غذاهای ایرانی و خارجی برای جشن ها و میهمانی های شما
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، خـانومی ، غزال999
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ صبح
ارسال: #35
الان مثلا پستای من اسپم بود ؟
پاک میکنید بخونید قبلش حداقل مدل لباسشوییم و گذاشته بودم و ...

سامسونگ مدل B1225GSC
تقریبا یکساله استفاده میکنم..واقعا هم راضیم..
هم بخاطر شستشوش هم برنامه های شستشوی زیادی داره

عروس خانومای عزیز
تاج عروسیتون،ریسه مو برای نامزدی و ...
با سلیقه خودتون و از روی مدلهای تو تلگرام و اینستاگرامم ساخته می شه براتون..Heart
تلگرام
ttps://telegram.me/NiliTaj
اینستاگرام
https://www.instagram.com/Nili.Taj/
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۲۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #36
ال جی هفت کیلویی با ده سال ضمانت خخخخ
یکسال و نیمه دارم
عالیه...صداشم کمه...برنامه هاش متفاوته و همه جور برنامه ای که بخواین داره....لرزشم نداره

خخخ عروس شدم دلتون بسوزهBig Grin
عروس 6 فروردین93
ارایشگاه:لی لی سعادت آباد(خوچل شدم)
اتلیه:آرته(مهربون و منصف)
لباس و دسته گل و ماشین و اینا....معروف نبودن ولی خوب
تالار:معلم ونک(شاید بهترم میشد)
خخخ پرخوری بسه...قد:170 وزن فعلی:82 وزن هدف:70
نقل قول
 سپاس شده توسط lovestar
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #37
Lubسلام خانوما. لباسشویی من مارک کنوود هستش. 7کیلویی 1400 دور. سوپر سایلنت هم هست.
کارش بینظیره. خیلی ازش راضیم. هم عالی میشوره. هم من فقط از حالت 800دورش بیشتر استفاده میکنم بحدی خشک میکنه که با ی اتوی ساده خشک میشه. و هم بینهایت بی صداست. تا جایی که 13ماهه ازش استفاده میکنم ولی هربار که روشنش میکنم بهش سر میزنم ببینم روشنه چون فوق العاده آرومه...Angel

عروس روز عید فطر 93.05.07Heart
---------------------------------
تاریخ شارژ ارادت ما به شما
تا وقتی نفس باقیست اعتبار دارد...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، غزال999
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #38
من الجی 380 دارم. یک ساله. خیلی ازش راضی ام. مامانم و مادرخانم داداشم بوش دارن و هر دو فوق العاده ناراضی هستن. برای همین من ال جی خریدم.

به امید روزهای بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط Parissa
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #39

مادرم آبسال داره تو این همه سال کارکرده آخ نگفته خیلی راضی هستیم. خودمم برای جحازم میخوام ال جی بگیرم ولی از کارکردش خیلی نمیدونم
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #40
لباسشویی من سامسونگه...مدلش رو نمیدونم...6 کیلوییه ...15 ماهه دارم استفاده میکنم خیلی خوبه...راضیم...

به لطف پروردگار هر روز شادمانی هایی ماندگار به سراغم می آید؛ به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم.
من و دخترنااازم هفته 38...دختر قشنگم لحظه شماری میکنم واسه دیدن روی ماهت
95/12/8
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام