• مرضیه محمدی
  • مهناز

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۳۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من ال جی درب بزرگ استیل.1400دور دارم خیلی راضیم یه کوچولو لرزش داره اما واقعا تمیز میشوره و یقه رو برق میندازه.
روی1400که میزارم یه کم میلرزه1200دورش خیلی خوبه

خدایا شکرت.................
خدایا میشه بغلم کنیییییییییEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۳۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ صبح توسط ساناز ناناز.)
ارسال: #22
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من ال جی 7 کیلویی 1200 دور دارم از همه چیش راضیم ، 1 ساله دارمش
فقط یه مشکلی دارم باهاش
کاش مثه سامسونگا میشد تعداد دور آبکشیشو تنظیم کرد نه اینکه دیفالت روی 1 دور آبکشی باشه ( من بیشتر از برنامه های quick 30 و handwash استفاده میکنم )
گاهی وقتا یه کم کف میمونه بعد آبکشی که یه دور یا گاها، دو دور دیگه آبکشیش میکنم

خوشبختی یعنی قلب پدر و مادرت بتپد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، leo.unique
۱-شهريور-۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #23
من مدت چهار ماهیه که از مارک سامسونگ 123استفاده میکنم بنظرم عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #24
ال جی دارم 7 کیلویی خوبه .مجرد بودم خونه مامانم پودر زیاد میریختم کف میموند ولی الان یاد گرفتم که پودرشو کم بریزم....

عروس 11 اردیبهشت
آرایشگاه :شایسته نو ...14
تالار : شب وصال ...20
مزون : صبا لباس عالی اخلاق...؟؟؟؟
آتلیه : محشر..بعدتحویل عکس نظرمو میدم
عاشق این ضرب المثل شدم...از گوجه میوه درنمیاد از خانواده شوهر هم فامیل درنمیاد3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #25
لباسشویی LG مدل WM-372N
7 کیلویی 1200 دور

برای دیدن مشخصات کلیک کنید

مدت استفاده : یکسال و دوماه

کاملا راضیم ازش، از انواع برنامه های شستشوش برای شستن انواع لباس، پتو، ملافه و ... استفاده کردمSmiling تا به حال لباسامو خراب نکرده مصرف برقش فوق العاده پایینهLub

♥پسر کوچولوی نازم شونزده شهریور ساعت چهار صبح اومد پیشمون♥
♥مامانم، همسریم و پسر کوچولوم تمام دارایی من هستن♥

خدا به همه منتظرا طعم شیرین مادر شدنو بچشونه♥

خـــدا جــــــــونم واسه معجزتــــــ شکرAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz ، neda.. ، nazgol22
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #26
هایسنس مدل hvf70-he1024
یکساله استفاده می کنم. خوبه تمیز می شوره و آبگیری می کنه. صداشم هم زیاد نیست فقط گاهی که زیادی توش لباس میریزم صداش زیاد میشه که بنظرم طبیعیه و نباید اینکارو کنم ConfusedConfusedConfused
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ عصر توسط nini kooshooloo.)
ارسال: #27
من دوو خریدم... البته چون پدر همسرم خودشون نمایندگی ضمانت دارن، دوو رو پیشنهاد دادن... درب از جلو...نمیدونمم چند کیلوییه..برا ما 200 تومن زیر قیمت بازار دادن...
خوبه بنظرم... فقط فکر میکنم چون شبیه سامسونگ های درب از بالا، لباسارو غوطه ور نمیکنه تو آب ، با مایع های لباسشویی بهتر جوای میده تا پودر "این یه تجربه ی کاملاً شخصیه البته"...
من دوساله دارم اما خودشون 7 سالی هست دارن و راضین...

برا مامانمم که سامسونگه "درب از بالا" و عالیه...

Dear my problems
!My GOD, is bigger than you
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #28
من دوو دارم سه ساله دارم استفاده میکنم خیلی راضیم

فرشته کوچولوی من 27.7.93 زمینی شد
خدایا شکرتNew1
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #29
مامان و خواهرم سامسونگ دارن و توی این 3-4 سال کااااملا راضی بودن...منم سامسونگ گرفتم اما هنوز استفاده نکردم
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #30

سلام Heart

احترام به قوانین در درجه ی اول نشانگر شخصیت شما کاربر گرامی است Heart

با احترام به قوانین در درجه ی اول برای خودمون ارزش قائل شویم و در درجه ی دوم باعث آزار دوستامون نشیم Heart

با تشکر HeartNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای زیبا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام