• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #241
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مال من دوو هست. خیلی دلم براش میسوزه هر روز روشنه چون بچه کوچیک دارم و بعد از هر وعده یه دست لباس کثیف تحویلم میده. البته یه برنامه QUICK داره 30 دقیقه اس و برای لباس بچه اس اون خیلی خوبه

من برگشتم اینجا پیش دوستام
بعد از مدت های خیلی زیاد.......
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۱۴-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ صبح توسط admin3.)
ارسال: #242
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
اینجا تاپیک جمع بندی هست لطفا سوالاتتون در تاپیک زیر بپرسید

لباسشویی
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #243
لباسشویی بوش نزدیک به دو ساله که استفاده میکنم و راضی هستم چون هم خیلی تمیز میشوره و هم خیلی عالی خشک میکنه

خوشبختی همتون آرزومه تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #244
من مارک بوش خریدم ۸ کیلویی قیمتشم شد ۸ میلیون.
پتو شورم هست. از بانه سفارش دادم اینترنتی آوردن.

خواستگاری: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آزمایش خون: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 بله‌برون: ۱۳۹۷/۱۱/۱
عقد محضری: ۱۳۹۸/۲/۱
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۸, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #245
همه ما وقتی به خرید می رویم به دنبال جنس های با قیمت مناسب می گردیم. اما انتخاب ماشین لباسشویی را نباید مبتنی بر قیمت انتخاب کرد. این کار یک اقتصاد اشتباه است و ممکن است در طولانی مدت گران تر تمام شود. یک ماشین ارزان ممکن است آب و برق بیشتری مصرف کند، مدت زمان بیشتری طول بکشد تا لباس ها را بشوید، دستگاه کارایی زیادی در تمیز شدن نداشته باشد.
همچنین احتمال دارد که ماشین خیلی زود خراب شود و اگر هم از گارانتی خارج شده باشد، دیگر تعمیر لباسشویی ارزش نداشته باشد و مجبور به خرید ماشین دیگری شوید.
قبل از انتخاب برند توصیه می کنم در رابطه با ویژگی های ماشین های لباسشویی اطلاعاتی کسب کنید و همچنین راهنمای نگهداری ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

بهترین مارک ها برای خرید ماشین لباسشویی چیست؟
حتی ارزانترین مارک های لوازم خانگی نیز می توانند سالها کار کنند، اما تولید کنندگان آلمانی و کره جنوبی معمولا در مورد ویژگی ها، قابلیت اطمینان و کیفیت ساخت، بهترین شهرت را دارند.
بوش، زیمنس و نف همگی متعلق به BSH هستند. محصولات بوش عموما در بازار قیمت مناسبی قرار دارند، در حالی که زیمنس و نف با هدف کیفیت بالاتر ساخته شده اند. بسیاری از ماشین‌های BSH در کارخانه‌های سراسر اروپا از جمله لهستان و اسپانیا تولید می‌شوند، اما کارخانه‌های آلمانی بالاترین کنترل کیفیت و قابلیت اطمینان را دارند.
اگر می خواهید مطمئن شوید که محصول در آلمان ساخته شده است، به لولای درب نگاه کنید. اگر لولا در سمت راست باشد، ساخت آلمان است. در سورتی که سمت چپ باشد، ساخت کشور دیگری است.

در ادامه 5 برند با کیفیت معرفی شده است.
بوش WAN28201GB :
بوش با قیمت مناسب و همچنین یفیت بالا از طریق آزمایشات توانسته برنده پنج ستاره و برنده جایزه بهترین خرید را از آن خود کند. این ماشین فوق العاده آرام و بی صداست. اگر به دنبال خرید یک ماشین قیمت مناسب با کمترین صدا هستید، این مدل به شما پیشنهاد می شود.

آاگ 7000 Series L7FEE865R:
اگر به دنبال یک ماسین با قیمت مناسب و کیفیت خوب هستید، آاگ به شما توصیه می شود. حسگرهایی با قابلیت وزن کردن، سرعت چرخشی بالا، درام بزرگ، برنامه های قابل تنظیم و همچنین صدای آرام از ویژگی های ان ماشین است.

بوش Serie 8 i-DOS WAWH8660GB:
این ماشین لباس‌ شویی مختص یک خانواده بزرگ با کودکان گل آلود و همچنین دارای حیوانات خانگی است. اگر چه برای خانواده های کوچک تر عالی است. این مدل دارای درجه انرژی +++ و قابلیت صرفه جویی در مصرف برق و آب، درام بزرگ، سرعت چرخشی بالا و شستشوی بهینه می باشد. این دستگاه همچنین بدون سر و صدا، کارآمد و قابل‌ اعتماد است.

سامسونگ Ecobubble WW6000:
ماشین‌ های اکوبابل سامسونگ، یکی از بهترین لباسشویی ها به انتخاب مشتری است. در این ماشین می توانید حجم زیادی لباس را با بهترین عملکرد شستشو دهید. این مدل سه سال ضمانت دارد و گزینه بسیار خوبی برای انتخاب است.

زیمنس iQ300 WM14N201GB:
صفحه کنترل این ماشین بسیار پیشرفته است، و بازخورد مفیدی را در طول چرخه شستشو ارایه می‌دهد. این شرکت ۱۴ برنامه پایه دارد کهانواع منسوجات، پنبه و پارچه ابریشم و پارچه‌های مخلوط را پوشش می‌دهد. درهمین حال، موتور آن بسیار کارآمد و بی صداست. این مدل همچنین یک مکانیزم ضد لرزش هم دارد، اما ما هنوز توصیه می‌کنیم که مطمئن شوید که دستگاه شستشوی شما هنگام نصب هم تراز باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط بانویی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام