• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #11
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مامان من جنرال الکتریک داره.5کیلویی.هفت هشت سالی هست خریده راضیه فقط صداش زیاده

یک سال ازباهم بودنمون گذشت
خدایا ممنونتم
94/4/11
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #12
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مامان من 10 سال ایندوزیت داره خیلی عالیه،خونه مامانم خیلی لباس زیاد شسته میشه هر روز ماشینش روشن و تقریبا روزی سه بار هم میشوره، ولی واقعا عالیه هنوز که خداروشکر یکبار هم خراب نشده، البته اون موقع ایندوزیت اصل ایتالیا بود، مال من رو هم 6یا 7 سال پیش هم لباسشویی هم ظرفشویی کنوود اصل انگلیس خرید، من از دوتاشون خیلی راضیم، راستی لباسشویی مامانم روش زده 6 کیلویی مال من 5/5 کیلویی. ولی حس میکنم مال مامانم بهتر تمیز میکنه و کیفیتش بهترNew1

میشه برای حاجت من یک صلوات بفرستیدAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ صبح توسط insolence.)
ارسال: #13
ماشین لباسشویی من مارک بوش مدل was 327xo .تا الان 3 ماهه دارم استفاده میکنم بینهایت ازش راضیم .
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #14
http://www.tehrankala.com/8114s3-p-2533.html

ماشسن لباسشویی من
خیلی عالیه راضیم
خواهرم بوش داره مامانم ایندیزیت چندین ساله اونا هم راضین

6 تیر 93 روز عشق ما Heart
از خدا میخوام همسرم شفا پیدا کنه
من به آرزوهام میرسم

...........................................
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mahdieh1991
۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #15
مال منم ال جی کره ای اصل، مدل wm-372nw هفت کیلویی ++ ، یک ساله استفاده میکنم، عالیه خیلی تمیز میشوره
سرو صدا نداره فقط موقع آبگیری صداش شنیده میشه، توش روفرشی و لجاف انداختم
یکی از خریدای دوست داشتنی منه

به امید سلامتی و خونه دار شدنمون، ان شاءالله
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz ، الی جوجو
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #16
ماشین لباسشویی من دوو هستش مدل1441 از سال 90 داره کار میکنه واسم فوق العاده کم صداست فعلا راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط roya khyal
۲۵-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ صبح توسط ariak1984.)
ارسال: #17
ماشین لباسشویی من، بوش آلمان-مدل 2874-لینکش هم این پایینه
خودم حدود 3750 خریدم.
4.5 ماهه استفاده میکنم و عالیه.
http://www.tehrankala.com/2874-p-3092.html
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۳۱-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ صبح توسط Black Velvet.)
ارسال: #18

سلام Heart
بچه ها وقتی مارک لباسشویی رو میگید مدل رو هم باید بگید به اضافه ی مدت استفاده ExclamationExclamation

وقتی فقط میگید ال جی خوبه Exclamation من چه می دونم کدوم مدلش ExclamationExclamationExclamation

لطفا رعایت کنید Heart

با تشکر New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz
۳۱-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #19
من الجی دارم مدل 380 یک سال و نیم استفاده میکنم راضیم
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #20
لباسشویی من دوو 9 کیلویی مدل 1213 اس
چند ماهه که ازش استفاده میکنم به نظرم خیلی خوبه کاملا بی صدا و بدون لرزش .از نظر کیفیت در حد ال جی و سامسونگ هست با این تفاوت که ال جی و سامسونگ 600-500 هزار تومن بیشتر باید پول بذی به خاطر برند
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام