• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۷-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #1

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
[تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]تاپیک جمع بندی : [تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟

[تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک لباسشویی و حالت گفتگویی اون ! این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از لباسشویی خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
Exclamation

برای بحث و گفتگو پیرامون لباسشویی مراجعه میکنید به این تاپیکWink

لباسشویی
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%84%D8...B%8C--2108

[تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]پست های خارج از موضوع با ثبت اخطار حذف خواهند شد[تصویر: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط nonoo ، neda.. ، زنبور خانوم ، bahar - shz ، معصومه ، ronika71 ، Maryam290
۱۸-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مدل ٣٨٠ ال جی، یک ساله استفاده میکنم، راضی ام ازش خیلی تمیز میشوره.

به امید روزهای بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، neda.. ، عاشق همسرم ، Maryam290
۱۸-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #3
RE: مارک لباسشویی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من ال جی خریدم 8 کیلویی مدل 382 حدود2500هزار تومن وقتی بروشورشو خوندم خیلی خوب بود امکاناتش.خواهرم جهیزیش کنووده اصله 6کیلویی داره 6ساله استفاده میکنه خیلیییی راضیه وقتی کار میکنه اصلا صدا نداره انگار روشن نیس اون موقه 600هزار تومن خریده بودیم ولی الان حدوده3500میلیونه 7کیلوییش اونم تازه اگه اصل باشه.مادر شوهرم وستل ترکیه داره اونم خیلی خوب کار میکنه یکم صدا داره ولی پرقدرته مادر شوهرم صبح تا شب لباس میندازه توش ولی تا حالا خراب نشده 7یا8ساله دارن .مامان خودمم فیلکو مدل قدیمیا داره موتورش قویه ولی خیلی سرو صدا میکنه موقه خشک کردن اما خوب تمیز میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، neda.. ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۸-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ عصر توسط saha_65.)
ارسال: #4
ایندزیت IWC6125 شش کیلویی. پنج ساله .خیلی خوب می شوره تمیز می کنه ولی صداش زیاده!

دل خسته من گرش همتي هست; نخواهد ز سنگين دلان موميايي

بازم پاییز از راه رسید...
نقل قول
 سپاس شده توسط neda.. ، belfii ، Maryam290
۱۸-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #5
من ماشین لباسشوییم ال جی هست مدل wm-127 هفت کیلوییه.تقریبا 3 ساله دارم استفاده میکنم.صداش کمه و از کارشم راضیم.پتو هم باهاش شستم .البته یک نفره.
مامانم دوو داره .تقریبا هفت ساله.خوب میشوره ولی صداش زیاده.

کنارت چقدر حال من بهتره.....Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz ، mahdiye_ah ، nazgol22 ، آی سل ، Maryam290
۲۱-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #6
سلام دوستای گلم مال همه مبارک باشه.من خودم کندی دارم 7کیلویی مدل127یک ساله دارم خیلی خیلی خیلی راضیم پتو هم باهاش شستم صداو لرزش0عالیه دوستامم دارن راضین.

روزی مرا خواهی فهمید.......Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Maryam_pedram ، Maryam290
۲۱-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #7

من سامسونگ 7 کیلویی مدل j142gwc از سری quiet drive دارم
3 ساله که دارم و بسیار راضی هستم
من هم بالشت درسته و پتو و ... توش میشورم
در واقع لباسشویی زیر دست من در امان نیست به راحتی میتونم بگم ماهی 40 50 بار حداقل لباسشویی من روشن میشه ( بعضی روزا تا 5 بار من ماشین رو روشن میکنم)
من خیلی خیلی راضیم
دوست صمیمی من دقیقا همین مدل رو داره اون نی نی دار شد و برا بچه ش هم از همون استفاده میکنه یعنی لباسشویی کودک نگرفت
خیلی راضیه و اصلا مشکلی نداره

راستش من لباسشویی کلفت اشپزخونه م هستش
البته اینو بگم منم مرتبا تمیز میکنم لباسشویی رو
بهش میرسم

دیگه اینکه مادرم در منزلش آاگ داره و بسیوررررررررر راضیه و خیلی هم قدیمیه و برا 15 سال پیشه تقریبا 8 کیلوییه فک کنم
اون خونه شون بوش دارن و بسیوررررررر راضی هستن و اونم تقریبا برا 10 12 سال پیشه
برا خونه دانشجویی برادرم هم الجی خریدن چند ماه پیش
اخرین مدلش رو گرفتن انگار 2700 این حدودا بوده
من دقیق یادم نیس
ولی الان خیللللللللللللللللللللللللللی راضی هستن یعنی خیلی

راستش من یه نتیجه گیری برا زمان خرید جهیزیه خودم داشتم برا خرید لباسشویی

همه اطرافیانم از لباسشویی هاشون راضی بودن با این برندها مگر اینکه لباسشویی واقعا چیز بدی باشه و گرنه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه باشن حتی ایرانی ها مثل زیرووات و پاکشوما و ابسال و ... هم فک نمیکنم بد باشن
یکی از دوستام پاکشوما داره راضیه

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط neda.. ، nazgol22 ، fahim_0001 ، mona*m ، mahya .kh ، parisima66 ، marisa ، Maryam290 ، Selena1990
۲۱-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ عصر توسط ziba70.)
ارسال: #8

سلام سلام بالاخره منم عضویتم اوکی شد خیلی خوشحالم
مامان من زیرووات داره حدودا 7ساله عالی نیست ولی خوبه
خواهرم ال جی خریده اونم چهار ساله داره راضیه
خودمم پنج شنبه گذشته بوش خریدم 7 کیلویی موتور المان مونتاژ ترک ت2550 تومن ایشالله خوبه

من گل پسرم 38 هفته است ک باهمیمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، asihoo93 ، معصومه
۲۷-تير-۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #9
5ساله بوش آلمان دارم مدل 24480 هفت کیلویی شدیدا راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط neda.. ، Maryam290
۲۸-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #10
سلام دوست جونیا
ماشین لباسشویی من سامسونگ مدل B1225GWW هستش 6 کیلویی هست و ازش راضیم باهاش رو فرشی بزرگمو شستم خیلی عالی شستش
خیلی راضیم ازش بدون صدا و لرزشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboob banoo ، bahar - shz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام