• گل سنتر
  • تشریفات صدف

مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۲۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #351
RE: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
 من  جاروی زیمنس خریدم دو سال استفاده میکنم خیلی راضی هستم.  
نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
۱۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #352
RE: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
من تازه عروسی کردم جاروبرقیم تولیپس هست. توی چندباری ک استفاده کردم خیلی عالیه. سبک و با مکش های مختلف
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ صبح
ارسال: #353
جاروبرقی بیشل... عالییی ... هم جمع و جوره هم مکشش خوبه ... 2 ماهه استفاده میکنم راضیم

بله برون 96.6.6 تولد شوشوخان
عقد96.6.8
عروسی 96.6.12
لباسم.. عالی
باغ عروسی بهترین
تشریفات..سورپرایزمون کردن
گروه فیلم برداری وآتلیه..حرفه ای
کیک عقد..شیک
دسته گل..معمولی
تزئیین ماشین خوب
گروه ارکستر..خوش ذوق
آرایشگاه..عالی
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #354
من جاروبرقی زیمنس دارم، مدل vs06g2510
از بانه خریدم 350 تومن
خیلی خوبه. تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم.
قدرت و مکشش هم خیلی خوبه

مراسم عروسی 94/2/2
آتلیه: همایون فر (عالیییییی، بهترین انتخابم)
مزون: رویال (دومین انتخاب خوبم)
بقیه انتخابهام هم خوب بودن ولی این دوتا حرف نداشتن
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #355
جاروبرقی من بوش هست... اسم مدلشو بلد نیستمتصویر: images/smilies/angel.gif
همون طوسی رنگه که حاشیه های قرمز دارهتصویر: /images/smilies/new/wink.png
حدودا یک و پونصد خریدم... شش ماهه استفاده می کنم و فوق العااااااده راضی ام... ممنون از نازگل جون که درین باره راهنمایی های خوبی بهم دادن.تصویر: /images/smilies/new/lub.png
جاروی من کیسه تعویضی داره که تا حدود 5 ماه من از  یک کیسه اش استفاده کردم... مکش فوق العادست... فیلتر ضد حساسیت هم داره

و در یک روزِ آذرماهی من هم به جمع نوعروسان پیوستم
آشنایی: خرداد 95
نامزدی: شهریور 95

عقد: آذر 95
هفده آذر یک عروسِ خوشگل شدم و پای سفره عقد با یارِ دلیارم نشستم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۴-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #356
تازیگیا برای خواهرم یه مدل سامسونگ خریدم قیمتشم خیلی مناسب بود خودش که راضیه منم یکی دوبار استفاده کردم خوب بوده مدلش کویین 18 بود گارانتی اصل داره 

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #357
بچه های عزیز سوالاتتونو در تاپیک زیر بپرسید اینجا تاپیک جمع بندی تصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gif

انتخاب جاروبرقی خوب :

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D...pid7496762
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام