• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)

۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
[تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]تاپیک جمع بندی : [تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟

[تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)][تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

خوش اومدین [تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

به دلیل حجم بالای تاپیک انتخاب جاروبرقی خوب و حالت گفتگویی اون ! این تاپیک ایجاد میشه [تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

این تاپیک یه تاپیک خلاصه و جمع بندی هستش و هیچ بحثی توش انجام نمیشه

هر شخص فقط داخل یک پست تمامی اطلاعاتی رو که از جاروبرقی خودش داره میذاره تا بقیه بتونن به صورت خلاصه از تجربیات بقیه استفاده کنند

تاکید میکنم اینجا تاپیک بحث نیست
Exclamation

برای بحث و گفتگو پیرامون انتخاب جاروبرقی خوب مراجعه میکنید به این تاپیکWink

انتخاب جاروبرقی خوب

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D9...%D8%A8--30

[تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]پست های خارج از موضوع با ثبت اخطار حذف خواهند شد[تصویر: مارک جاروبرقی اتون + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)]

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرایین ، gohar banoo ، sakar.f ، مینو ، Dante ، *آوا* ، zitana ، seven ، fatemee ، mona*m ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، blog201796
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2

RE: مارک جاروبرقی اتون + قیمت + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
مامان من بوش مدل BSG82212حدود 6 ساله داره راضیه قبلش ناسیونال زاپن داشت که الان نیست دگه تو بازار 16 سال خوب بود تا خراب شدذ
یه خواهر دگم حدود 12 سال ناسیونال زاپن دااره راضیه
یه خواهر دگم ال جی 12 سال داره راضیه ولی مادرشوهرش 4 سال پیش ال جی گرفت رزاضی نبود خراب شد شاید ال جی قدمی بهترن
مادرشوهرم سامونگ داره 5 سال راضیه ولی به نظر من جالب نیست چون سالی یبار لوله درمیاد خراب میشه
دوستم 4 سال فلپیس داره خیلی راضیه
جاروبرقی بوش مامانم مدلش اینه کم صدا پرقدرت اگه فیلترش به موقع عوض کنی همیشه پرقدرزته
http://www.zanbil.ir/product/792
6 سال پیش 350 خرید الان 900تمنه
اهان ما خونه دانشجویمون پاناسونیک مالزی داریم الان دارم اون استفاده میکنم ازش ذراضیم خوب جارو میکنه نسب به قیمتش خوبه 4 سال پیش 180 خریدم النم فکنم 400-450
خودم تفال خریدم اما هنوز استفاده نکردم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، ترنم66 ، sakar.f ، مینو ، .Maryam ، hoda92 ، *آوا* ، delaram22 ، بانو روشنا ، setin ، delnia ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، taktom
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ عصر توسط ترنم66.)
ارسال: #3
RE: مارک جاروبرقی اتون + قیمت + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا؟(تاپیک جمع بندی)
جارو برقی من آ ا گ هست.پارسال خریدم 780 تومن.الان 1ساله دارم استفاده میکنم،خداییش خیلی ازش راضیم.هم مکشش عالیه،هم کم صداست.

تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، sky ، setin ، delnia ، Faara ، ronika71 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، فاطمه یاری
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ عصر توسط mona*m.)
ارسال: #4

king سامسونگ + 465 ت + 18 ماه + راضی ام چون کارشو بخوبی انجام میده Wink

خدایا، به بزرگیت قسم، تو عکسهای دسته جمعی جای هیچ پدر و مادری رو خالی نذار، الهی آمین
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، .Maryam ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، setin ، delnia ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #5
با اجازه دوستان!Angel

همسر من تو دوران عقد حدود 2 سال پیش خونه گرفت و چون جاروبرقی لازم داشت پارس خزر 1700 وات اون مدلی که تحت لیسانس بوشه خرید 200 تومن! البته چندماه قبلش 100 بوداا! یهو گرون شد.

بعدش به من گفت دیگه جاروبرقی نخر تا این خراب بشه!!
دو ساله باهاش کار میکنیم و اصلا هم مواظبش نیستیم! ولی خداییش ازش راضیم. مکش خیلی خوب داره! کیسه هم یه بار مصرف میخورهBig Grin

از سکون خسته شده بودم! باورم نمیشه الان دنیام جوری دستخوش تغییرات شده که گاهی منو میترسونه!
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، setin ، delnia ، گونش ، غزال999 ، hanah70 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ عصر توسط insolence.)
ارسال: #6
جاروبرقی بوش مدل BSG81468تیر ماه خریدم 1070000تومن ازنمایندگی مرکزی بوش .چون خواهرم داشت و 2 ساله استفاده میکنه راضیه منم همینو خریدم
مامانم هم جاروبرقی زیمنس داره .10 ساله راضی
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، setin ، delnia ، گونش ، nobi ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ عصر توسط آیسان96.)
ارسال: #7
سامسونگ مدل کینگ 480تومن 7ماه دارم استفاده میکنم راضیم

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، setin ، delnia ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #8
مامان منم زیمنس آلمان داره.واسه جهازشه.البته از خود آلمان هم خریده.اما تو این 25 سال هیچیش نشده.هنوزم مث روز اولش کار میکنهSleepy

عروسی منم تموم شد...پیش بسوی روزای خوب Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، nazgol22 ، hoda92 ، *آوا* ، delaram22 ، setin ، delnia ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #9
من خودم سامسونگ دارم نه ماهه استفاده میکنم عالیه
مامانم ال جی داره اصلن خوب نیست مکشش کمه و خوب اشغالا رو جم نمیکنه تازه لوله اش هم مرتب در میاد و پاره میشه چند روز قبل کلا شیلنگش رو عوض کرد

عروس شدم رفت
اوف چقدر زندگی دو نفره خوبه
البته آقامون میخاد سه نفره بشهTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، m€hri ، nazgol22 ، hoda92 ، mehranna ، *آوا* ، delnia ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، admin2
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #10
(چقدر این تاپیک های جمع بندی عالین،کاش واسه همه وسیله ها گذاشته بشه)

مامان من 15 سال از جاروبرقی پارس خزر جهازش استفاده می کرد خودش که راضی بود اما من از مکشش خوشم نمی اومد این آخریا هم که دیگه کلا مکش نداشت به نظر من!! الان 6 ساله بوش گرفتیم "جاروبرقی 2200وات 82212 بوش" خیلی خیلی عالیه اصن آدم دوست داره هی خونه رو کثیف کنه باهاش جارو بکشه خخخخ
منم میخوام واسه جهازم بوش بگیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، mahboob banoo ، sakar.f ، helia jooon ، nazgol22 ، hoda92 ، mehranna ، خگوشی ، *آوا* ، delaram22 ، سیندخت ، delnia ، گونش ، sona.sh ، عسل 139396 ، فاطمه یاری
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام