• مزون فابرا
  • گل سنتر

مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)

۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ صبح توسط hengamehh.)
ارسال: #21
RE: مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)
قبلا AEG داشتم عالی بود فقط به لطف شهرداری کیتش چند بار سوخت فرش برقی بود و من خیلی دوستش داشتم حرارت بسیار کم

دو ساله اسنوا مدل والنتینو گرفتم اندازه فرش بزرگه - چدنهاش خیلی سنگینه من اصلا دوست نداشتم فقط به خاطر اینکه اگر خراب بشه قطعاتش تو ایران باشه چند نفر تو ایران سر کار باشند نعمت بزرگیه ایرانی گرفتم فن داره که من فن دار می خواستم چون گاز قبلیم فن داشت و من عادت کردم بهش ترموکوپل داره که برای مواقع خطرناک خوبه وقتی فشار گاز کم باشه مثل زمستانها فرش دیر روشن میشه

در کل بد نیست من که راضیم

گاز مامانم هم الیش هست هم فرش عالیه هم خود گازش دوازده سیزده ساله داره عالیه من باهاش همه چی پختم

یک نکته برای همه دوستان من شیرینی و کیک نان زیاد پختم تقریبا تمام گازها فرشون یک ور حرارتش بیشتر یک ور کمتر باید وسط کار در فر را باز کنید و سینی را بچرخانید چند بار کار کنید دستتون میاد وولی نه برای کیک برای کیک باید بعد از 20 دقیقا این کار را بکنید باید تجربه کسب کنید

موفق باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahnooshin ، asalcheshm ، parinaz aghajani ، nazgol22 ، آدریانا20 ، ajaghvajagh ، baran364
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #22
RE: مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)
ساتیسان دو ساله استفاده میکنم خوبه راضیم و فقط با شعله تایمر دارش مشکل دارم تا حالا نتونستم استفاد ه کنم

به یاد داشته باش که خدا با این که میتواند در هرجایی از دنیا باشد قلب تورا انتخاب کرده، تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگویی گوش میکند.
خدایا دوست دارم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahnooshin ، nazgol22 ، tootak ، ajaghvajagh
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #23
اجاق گازم لوفرا تقریبا یه ساله استفاده میکنم خیلی راضیم شعله هاش عالین فرشم عالیه درکل خیییلی راضیم

http://www.nowaroos.com/images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahnooshin ، ajaghvajagh
  • اساطیر
  • پیانو
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #24
من اسنوا مدل آترینا دارم بد نیست راضی ام فرش هم خوبه تا حالا چند بار توش لازانیا پختم و گراتینه خوب بوده اولش بایثد یه کم در فر رو باز بذارثی یه 3-4 دقیقه بعدش ببندی دیگهه اکی هست فقط روش تراز نیس انگار و روغن یه طرف ظرف بیشتر جمع میشه که انگار باید از نمایندگی بیان طرازش کنن

برسون زودتر اون روزی رو که من به هدفم برسم
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #25
گاز فقط لوفرا،مامانم 4 سال پیش گاز لوفرا اصل ایتالیایی خرید تقریبا 2 میلیون،الان شده 6 الی 9 میلیون ولی عااااالیه همه چیزش عالیه و ما خیلی راضی هستیم.
من خودمم دوس داشتم لوفرا اصل بگیرم ولی خیلی گرون شده نمیتونم به همین خاطر لوفرا مونتاژ ایران میگیرم ،یعنی قطعاتش ایتالیاییه اونم خوبه.

تاریخ عقد: 94/3/22
تاریخ عروسی: 95/9/15 ان شاءالله
تالار: داریوش (تهرانپارس)
آتلیه: آریانا (تهرانپارس)
آرایشگاه: گلها با مهتاب (تهرانپارس)
مزون: کارولن (امیر اکرم)
جهیزیه: 70 %
نقل قول
 سپاس شده توسط delnia ، baran364
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #26
مارک گاز من بوش هستش+رومیزی هست +4سال + خیلی خوبه راضی ام Big GrinHeart

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود ...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #27
سلام دوستان. اجاق گاز من مارک داتیس هستش. رومیزی شیشه ای. پنج شعله و زمان دار. کارش عالیه. مهمترین مزیتش زمان دار بودن و سنسور قطع گاز 10ثانیه پس از خاموش شدن ناگهانیشه.
پارسال 750 از نمایندگیش خریدیم.
در کل ازش راضیم. چون تا الآن هیچ مشکلی ازش ندیدم.

عروس روز عید فطر 93.05.07Heart
---------------------------------
تاریخ شارژ ارادت ما به شما
تا وقتی نفس باقیست اعتبار دارد...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ajaghvajagh
۲۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #28
اجاق گاز دوو مدل کارینوکارلو یک ساله استفاده میکنم و راضی ام آپشنای خوبی داره گازش قطع خودکارم داره
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، tootak ، ajaghvajagh
۲۸-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #29
اجاق گاز من سینجره.جنسش خوبه فقط ماله من درجش دیجیتالی نیست.شما دیجیتالیش بخرین که دفیف باشه.من کیکام همیشه میشوزه.ماله من از این سلکتوریاس

بچه هام 19 مرداد به دنیا اومدن
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh
۱۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ صبح
ارسال: #30
من اسنوا دارم مدل رومینا 4 ساله دارم استفاده میکنم کاملا راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، tootak ، s@m@neh ، ajaghvajagh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام