• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)

۲-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #1

مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)

سلام Heart

خوش اومدین New1

اینجا تاپیک جمع بندی در مورد اجاق گازهامون هست چه رومیزی باشه چه معمولی New1

پس لطفا در داخل یک پست اطلاعاتی از قبیل :

1) مارک اجاق گاز
2) مدل اجاق گاز
3) مدت زمان استفاده

لطفا از پرسیدن سوال در این تاپیک جدا خودداری بفرمایید Heart

با تشکر از توجه شما Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، Narsis65 ، marisa ، shimol1985
۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)
اجاق رومیزی شیشه ای کن - یک ساله استفاده میکنیم - در کل راضی هستیم فقط زمانی که سه چهار تا شعله همزمان با هم روشن باشن دسته هاش داغ میشه و یه کم اذیت میکنه . به جز این مورد همه چیش خوبه

عمه شدم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، mahdieh1991 ، عسل 139396 ، marisa
۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #3
RE: مارک اجاق گاز تون + مدل + مدت زمان استفاده + راضی یا ناراضی؟(تاپیک جمع بندی)
من گازم لاجرمانیاست این مدل: http://www.farsunco.com/Default.aspx?Pag...IdModel=30
بسیور بسیور ازش راضیم الان6ساله که خریدیم و فقط یک بار در اثر سهل انگاری خودمون شیشش شکست که نمایندگی زود اومد برامون عوضش کرد با هزینه معقول.
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، nazgol22 ، عسل 139396 ، Narsis65 ، marisa
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #4
من 3 ساله که سینجر گاز خریدم. متاسفانه فر از همون اول مشکل داشت. 3 بار نمایندگی .... اومد ولی هیچ ... نکرد. ولی عملکرد شعله ها بد نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، mahdieh1991 ، nazgol22 ، عسل 139396 ، TiTi 92 ، ♥girl ♥ ، marisa ، sanaz1396 ، sosan:) ، Selena1990
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #5
من سه ساله اجاق گاز استیل 5شعله سامسونگ دارم. هم از فرش راضیم هم از شعله هاش
فقط با گریلش کار کردنو هنوز یاد نگرفتم
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، nazgol22 ، عسل 139396
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #6
اجاق گاز اسنوا مدل ولنتینو بدون فن رنگ سفید

برای دیدن مشخصات کلیک کنید

کاملا راضیم، فرش بر خلاف سایر مدلهای اسنوا واقعا حرفه ای و استانداردهWink در مدت یکسال و دوماه خوب جواب داده و از انتخابش خوشحالمAngel

♥پسر کوچولوی نازم شونزده شهریور ساعت چهار صبح اومد پیشمون♥
♥مامانم، همسریم و پسر کوچولوم تمام دارایی من هستن♥

خدا به همه منتظرا طعم شیرین مادر شدنو بچشونه♥

خـــدا جــــــــونم واسه معجزتــــــ شکرAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط mona*m ، lovestar ، nazgol22 ، سلین ، nargol 69
۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #7
خانم ها من یک گاز رومیزی داتیس و یک فر برقی گازی داتیس خریدم.
اونقدر که فروشنده تبلیغ کرد خریدم و اعتماد کردم که ترک هست و ....
باورتون نمیشه یک ماهه اومدیم خونه جدید و مجبورم از این گاز و فر استفاده کنم
بیچاره ام کرده گاز و فرش.
یعنی مزخرف تر و آشغال تر از داتیس گاز و فر وجود ندارد.
تو این یک ماه دوبار سرویسکار فرستاده اند خانه مان
البته هر بار بعد از یک هفته امروز فردا کردن و بدقولی و ده ها بار زنگ زدن، سرویسکار اومده
درستش میکنه میره باز فرداش یک مشکل دیگه داره.

از همه اینا گذشته فر داتیس فقط دکوری هست
بخدا حتی یک مرغ 800 گرمی را بعد از سه ساعت و نیم نتونست بپزه !!!
دورش میسوزه ولی توی مرغ کاملا خام می مونه.

باید در فر را باز گذاشت تا دودش بتونه خارج بشه
شدیدا دود میکنه وقتی مرغ داخل فر هست و کل خونه بو میگیره.
سرویسکار اومد گفت برا اینکه دود نکنه باید تو سینی اش آب بریزید و در فر باز بمونه.
همین کار را کردیم اما حرارت بیش از اندازه میزنه به سرپیچ ها ( ولوم های فر ) و اونا را آب میکنه
خود سرویسکاره میگفت برا اینکه حرارت ولوم ها را آب نکنه باید دورش فایل بکشید!!!

از طرفی در فر که باز میگذاریم تا دود نکنه بخار آب داخل سینی میزنه به کابینت های بغل بطوریکه من مطمئنم سر یک ماه چوب دو تا کابینت های بغل فر باد میکنه و داغون میشه.
فکر کنید سه چهار ساعت بخار آب شدید و داغ بخوره به کابینت ها ....

از همه اینا گذشته سیخ جوجه گردونش فقط قادره یک جوجه 800 گرمی را بچرخونه و اگه وزن مرغ بیشتر باشه
سیخ جوجه گردانش نمیتونه راحت بچرخه و ....
سینی زیرش اونقدر نازکه که در اثر حرارت زیاد بوگند میدهد.

خلاصه نزدیک سه میلیون دادیم یک گاز رومیزی و فر برقی گازی داتیس خریدیم که به درد آشغالی هم نمیخوره.

جالب اینجاست که گازش هم هر بار یکی از شعله هاش روشن نمیشه
و هر بار سرویسکار میاد درستش میکنه ... و میگن چون فشار گاز زیاده یا چون سرپیچ بهش فشار اومده یا .... هر بار یک بهانه احمقانه میارن.

خلاصه دوستان گاز پیک نیکی داشته باشید تو خونه تون اینقدر اذیت نمیشید که محصولات داتیس منو تو این یک ماه اذیت کردن.

آهان یک مشکل گاز رومیزی اش که واقعا مسخره هست اینه که فندک سرش صدای بسیار بلند وحشتناکی داره و برا روشن کردن گاز باید حداقل 50-60 بار صدای بلند تیک تیک تیک تیک را بشنوید.
هر روز صبح که میخواهیم زیر کتری را روشن کنیم همه اهل خونه که هیچی فکر کنم همسایه کناریمون هم بیدار میشه.

هیچ کسی هم رسیدگی نمیکنه به مشکلات محصولاتش
و من واقعا ناامیدانه دارم براتون مینویسم تا این بلای جون که در مقابل دومیلیون و خرده ای وارد خونه مون کردیم را شماها دیگه نخرید . حالا میخوام برم اداره بازرسی شکایت کنم
امیدوارم یک نفر رسیدگی کنه خیلی اعصابم خورده .
نقل قول
 سپاس شده توسط aramis ، lovestar ، nazgol22 ، Mahnooshin ، shirin93 ، سلین ، mona*m ، NafaS_BaNoO ، جویبار ، عسل 139396 ، * عروس بهار * ، fariba365 ، mariana ، m.a120 ، samsoon ، marisa ، Samaneh_R ، نگار-محمد ، مونا201164 ، sosan:) ، banoooo ، m@ssi
۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #8
اجاق گاز بوش......مدت استفاده یکسال....کاملا راضی

http://ikalaa.com/fa/product/show/00958/...0HSG2160ME

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mona*m ، marisa ، sanaz1396 ، آدریانا20
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #9

اول سلام
وتشکر از منا مهربان که به من همیشه لطف داره انشا همیشه شاد باشی HeartHeart
من فعلا خودم خونه مستاجری اجاق گاز نخریدم یه اجاق گاز داره قدیمیه مارکش معمولم نیست
اما مال مامان خواهرم میذارم
مال خواهرم اولم بوش ماشاله 13 ساله داره راضیه از فرش شعله هاش همچیش
شکلش دقیا اینجوریه اسم مدلش نمدونم چون مال 13 سال پیشه
http://www.zanbil.ir/product/149?model=2225مال مامانم شبیه مال خواهرم ولی اما مارکش زیمنیس
این شکلیه
http://orado.com/Shopping/item.aspx?i=1447
زیمنیس-بوش اخه خیلی وقت کارخونشون ادغام شده خیلی از وسلیله هاشون مثل همند اون 8 سال داره راضیه قبل اینکه به گاز شهری وصل باشه یکم اندازه شعله ومیزان مخصوصا اون وسطی بزرگه خوب نیود اچون این گازها برای گاز شهری طراحی شدن اما از وقتی به گاز شهری وصله خیلی راضیه فندکش فقط یبار خراب شد درست شد
ولی شعله هاش فرش همچیش دگه عالیه
قبلش یه مارک دگه داشت میپرسم میذارم اونم خوب بود ولی دگکه قدیمی شد فکر نکنم تو ایران باشه اون الان دگه
مال خو.اهردوم نوشته روش گالریا ایتالیایی هست واقعا اما نمدونم مارکش گالریا است یا مدلش
خیلی راضیه اونم اونم 13 ساله داره
از شعله گازش فرش همچیش راضیه
مال مادرشوهرم bostهست به اسم کره ای خرید گرون خریده 5 سال پیش اما من کاشف براش به عمل اوردمتو همون گروه انتخاب
تو اصفهان
که مارکهای اسنوا- تکنوگاز-دوو میزنه اینم همونجا ساخته میشه حالا ممکنه قطعات خارجی باشه اما مونتاز ایرانه
2 تا از شعله راحت روشن نمیشه یکیش اصلا روشن نمیشه دوتا دگه من نتونستم روشن کنم قلقل خاصی داره
فرش راضین
کلا میگه با اون قیمت میشد گاز بهتری بخره ولی یه فروشنده اشنا بهش اینو اندخته

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahnooshin ، mona*m ، NafaS_BaNoO ، عسل 139396 ، * عروس بهار * ، Narsis65 ، meli joon ، man59 ، sakar.f ، minoo aroos ، mary.r ، marisa ، sanaz1396 ، مونا201164 ، baran364
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ عصر توسط shirin93.)
ارسال: #10
اجاق گاز مبله اخوان
مدل M8
مدت استفاده 1 سال
حدود 80 درصد راضیم
مشکلاتی که داره:
دمای فر در همه جا یکنواخت نیست با اینکه فن هم داره
فلزهای اطراف شعله کثیف شده و دیگه تمیز نمیشه

در کل راضیم.

تاریخ عروسیمون: 93/6/22 ::Heart
--------------------
نی نی نازم: هفته 39
پسری 6 دی اومد بغلم.خدایا شکرت
--------------------------
اینستاگرام: honare.namadi
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل رز

آتلیه: آتليه آرته

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، mona*m ، sakar.f ، bloodbride ، جویبار ، marisa ، baran364
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام