• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

مارک اتو + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا ؟(جمع بندی)

۹-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #1
مارک اتو + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا ؟(جمع بندی)
Heart

بچه های عزیزم این تاپیک جمع بندی هست
پس لطفا از بحث و گفتگو خودداری کنید HeartHeart

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hadis sh
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ عصر توسط lili_61.)
ارسال: #2
RE: مارک اتو + مدل + مدت استفاده + راضی یا ناراضی ؟ چرا ؟(جمع بندی)
مارک اتوم بوش هست مدلش رو دقیق نمیدونم اما به نظرم خیلی خوبه با اینکه از اورجینال بودنش اطمینانی ندارم چون از بانه خریدیم اما به نظرم خیلی عالیه

من بینهایت خوشبختم Lub
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، hadis sh
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #3
منم بوش دارم بد نیست اما خیلیم خوب نیست چون قدیمیه اتوی خیاطیم پارس ایرانیه بدک نیست اتوی خواهرم رویال که ایتالیایه دیجیتال قابلیت پرتاب بخار به صورت پرس دارد خیییییلی ازش راضیه کاش منم با اون از قشم خریده بودم.

روزی مرا خواهی فهمید.......Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #4

من مارک اتو م هاردستون ( مدلش از این دیجیتال هاست )
یک سال که دارم
راضی هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #5
اتوى من بوش ، هنوز استفاده نکردم ولى خیلى به نظر خوب و حرفه اى میاد

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed ، barun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۰-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #6
اتوی من فیلیپس خوب ولی عالیم نیست مامانم روونتا داره اون بهتر از مال من
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، s@m@neh
۱۲-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #7

اتو من تفال مدل ٩٥٣٠هست نزدیک دوسال دارم ازش استفاده میکنم ازش خیلی زاضبم هم خیای سریع چروک ها رو باز میکنه وهم حجم بخاردهیش خوبه اما با این اتو سرعت اتو کردن نسبت به اتو مادرشوهرم که عرشیا دوبرابر چون کمی سنگین و اینم به نظرم اثر داره کلا مشخصات یه اتو خوبه داره جنس کفه خوبه وات بالا قدرت بخاردهی ٢٦٠٠واتخوب حجم بخار دهی مصاعف و ضد رسوب هم هست وضدچکه

فقط چرخش ٣٦٠درجه سیم و خاموش کن خودکار نداره
مامان و یه خواهرم اتو تفال ٩٥٤٠ دارناونعت بسیار راضین فرقشوت با اتو من اینکه مال اونها خاموش کن خودکار داره
خاموش کن خودکارش واقعا کار میکنه یبار من وقتی خونه مامانم بودم وهیچکس خونه نبود خواسم نبود ٧-٨ساعت به برق بود و نسوخت
خواهر دگم اتو فیلپیس٤٨٦٠داره و راضیه
البته این مدلعا اتو ما مال دوسال پیش و تو تهران کالا دیدم تولید متوقف شده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Golbarge Eshgh ، barun ، afftab ، baran89
۱۲-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #8
سلام دوستان من اتو مارک فیلیپس مدل4511 دارم عالیه ینی با تمام خصوصیاتش برای من عالی کرده....
اینم مشخصاتش:
تو بخار2400 وات فیلیپس PHILIPS مدل GC4511 با طراحی هوشمندانه و زیبا یک محصول کاملا ایده آل می باشد، کف اتو از نوع استیم گلاید پلاس است که نوعی کفی درخشان و ضد خش است که به راحتی و بسیار روان روی سطوح پارچه و لباس می لغزد و حرکت می کند. همچنین دستگاه مجهز به سیستم کنترلی تنظیم میزان بخار است که با توجه به نوع پارچه به صورت خودکار بخاردهی اتو را بین 0 تا 45 گرم در دقیقه تنظیم می نماید و در صورت نیاز به بخار مضاعف می توانید بخاری قوی به میزان 180 گرم ایجاد نمایید، برای این کار کافیست از دکمه کشویی بخار جهت تنظیمات بخار در حالات مختلف استفاده کنید که عبارتند از حالت بدون بخار جهت اتوکشی خشک ، حالت اکو که جهت صرفه جویی در انرژی خروجی بخار را کاهش می دهد و حالت حداکثر بخار که در این حالت دستگاه ترکیب مطلوبی از بخار و حرارت را تولید می کند. برای کسب بهترین نتیجه و کوتاه ترین زمان اتوکشی توصیه می شود تمامی پارچه های قابل اتوکشی را در حالت حداکثر خروج بخار اتو نمایید. با استفاده از بخاردهی مضاعف می توان چروک های عمیق لباس را از بین برد که با فشار دادن و نگه داشتن دکمه قرمز رنگ واقع در زیر دسته اتو می توان بخاری معادل 180 گرم ایجاد کرد. همچنین جهت از بین بردن چروک های عمیق تر می توان از دکمه اسپری آب استفاده کرد تا آب مخزن بر روی پارچه اسپری شود و موجب مرطوب شدن و اتوکشی بهتر لباس گردد.
اتو بخار فیلیپس مجهز به مخزن آبی با ظرفیت 300 میلی لیتر است که امکان اتوکشی طولانی مدت را فراهم می نماید، درب مخزن به راحتی باز می شود و می توان به آسانی آن را با آب پر کرد. این دستگاه مجهز به عملکرد ضد چکه می باشد به این صورت که اتو به طور اتوماتیک از تولید بخار در دماهای پایین و ایجاد چکه جلوگیری می کند تا آب از کفه اتو بر روی لباس نریزد. همچنین سیستم رسوب زدایی به شما این امکان را می دهد تا هر چند وقت یکبار با فشردن دکمه مربوطه و خارج کردن مخزن رسوب، رسوب های ایجاد شده در دستگاه را پاکسازی کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت اتوکشی عمودی اشاره کرد که امکان اتوکشی پرده و لباس های آویزان مانند کت و پیراهن های بلند را فراهم می نماید. سیم اتو دارای قابلیت چرخش 180 درجه است که موجب اتوکشی آسان و عدم فرسوده شدن آن می شود.
..............................................
من سال93 گرفتم قیمتش350000ت بود الان فک کنم کمتر شده...
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، پرنسس.م ، mohad3
۱۳-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #9
اتو من مخزندار و فیلیپس هست...تا الان که دوماه میگذره خیلی راضیم ازش

میشه برای براورده شدن حاجتم هرچندتا که میتونی صلوات بفرستی
نقل قول
 سپاس شده توسط barun
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-تير-۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ صبح توسط سودا-20.)
ارسال: #10
اتو 4870 فیلیپس بسیار عالیه- مدت استفاده 1.5سال
با راهنمایی های نازگل جان خریدیم Heart
اتو خواهرم دلونگی اصلا راضی نیست - مدت استفاده 3سال

براي آرزوهام تلاش ميكنمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط barun ، nazgol22 ، baran89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام