مادر زن سلام

۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #1
مادر زن سلام
دوستای مهربون لطفا نظر بدین که چه هدیه ای مناسبه واسه مادر زن سلاااااااااااااااااامNew1

خدایا شکرتShy
نقل قول
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، فلفل بانو ، nasibe_603
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ صبح توسط مهساناز.)
ارسال: #2
RE: مادر زن سلام
سکه خوبه عزیزم . ما که سکه دادیم . و شیرینی هم گرفتیم و توی یک سینی با نقل و گل تزیین کردیم (همون جا خونه ی مامان تزیینش کردم ) و بهشون تقدیم کردیم به مادر زن گرامی . هههههWink
نقل قول
 سپاس شده توسط skyisup92 ، سولماز 91 ، فلفل بانو ، nasibe_603
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #3
آره سکه خیلی خوبه.طلا رو ممکنه دوست نداشته باشن ولی سکه سنگین و آبرومندانست!
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفل بانو
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ صبح توسط nana.)
ارسال: #4
آخه سکه Confused...به نظرتون بهتر نیست یه چیزی باشه که مثلا مامانمون با افتخار به بقیه بگه فلان چیزو حالا مثلا یه تیکه ظلا یا...دامادم واسم خریده...سکه خوبه و لی به نظرم یه چیزی به سلیقه خودمون باشه بهتر نیست؟؟؟؟

خدایا شکرتShy
نقل قول
 سپاس شده توسط نارسیس ، فلفل بانو ، رها 92
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #5

ما یه توگردنی دادیم. مامانم خیلی خوشش اومد و سورپرایز شد. همش هم به همه نشون میده :-D
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو جون ، فلفل بانو ، رها 92
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #6

چرا حس بد نغمه جون؟؟ما ربع سکه با یه دسته گل دادیم،چون من هر چی برای مامانم میگرفتم با سلیقش جور در نمیومد،برا همین ربع سکه خریدیم خیلی هم خوشش اومد،مهم اون قدر دانیه هستش حالا هر جور میخواد انجام بشه مهم نیست،مهم اینه که مامانامون بدونن ما ازشون ممنونیم،ولی من دلم میخواست برای بابامم کادو بگیرم که نشد آخه اونها خیلی زحمت میکشن اما کمتر ازشون تشکر میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط nilaa ، SayMohsenPLS ، mohadeseh71 ، فلفل بانو
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #7
بچه ها به نظر تون پارچه چطوره؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرتShy
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتا62 ، رها 92
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #8
اگه خیلی خوشگل باشه چرا که نه...ولی مردم عقلشون تو چشمشونه هر چقدم پارچه ات گرون باشه......باز میگن پارچه داد....چرا چیزی که لارم داره نمیگیری مثلا وسیله برقی که خیلی نیاز داشته باشه

یادداشت مدیر: دوست عزیز لطفا امضای خود را ویرایش کنید، تبلیغ،خلافِ قوانین میباشد.
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #9
Sadنیلا جون منم پیدا نکردم دوستم دعوام نکنConfused
شروین جون وسیله برقی مثل چی؟؟؟؟؟مثلا مامان من ماشین ظرفشویی لازم داره که واسه من خیلی گرونهMad

خدایا شکرتShy
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92
۲۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #10

فک کنم تو تاپیکهای دیگه در رابطش حرف زدیم چون منم پیدا نکردم،اما همین مباحث گفتیم
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام