• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

لیزر درمانی آری یا نه ؟؟

۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #131
RE: لیزر درمانی آری یا نه ؟؟
هیچکی نبود منو راهنمایی کنه
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #132

(۱۲-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  سلام خانومای عزیز لطفا منو یه راهنمایی کنید که برا ی لیزر لک صورت ناشی از جای جوش و یا افتاب باید دنبال لیزر با چه دستگاهی باشم زنگ میزنم مراکز بگم چه دستگاهی رو دارن یا نه.چون چندتا دونه لک بیشتر ندارم میخوام اونا هم نباشه

ماهرو لیزر نکن 
بعد لیزر پوست خیلی حساس تر میشه و تو افتاب و نور و حتی همین لامپ و اینا هم اذیت میکنه 
دختر عمه ام لیزر کرده , خیلی پوستش خوب شده , ولی جلو افتا ب اصلا نمیتونه بره چون صورتش دکتر گفته به مرور لک و پیسی میاره 
سعی کن دنبال روش های دیگه مثل میکرودرم و میکرونیدلینک و .. باشی

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371 ، zitana ، pichak2014
۱۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #133
(۱۰-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ عصر)'hadis sh' نوشته است:  
(۱۲-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  سلام خانومای عزیز لطفا منو یه راهنمایی کنید که برا ی لیزر لک صورت ناشی از جای جوش و یا افتاب باید دنبال لیزر با چه دستگاهی باشم زنگ میزنم مراکز بگم چه دستگاهی رو دارن یا نه.چون چندتا دونه لک بیشتر ندارم میخوام اونا هم نباشه

ماهرو لیزر نکن 
بعد لیزر پوست خیلی حساس تر میشه و تو افتاب و نور و حتی همین لامپ و اینا هم اذیت میکنه 
دختر عمه ام لیزر کرده , خیلی پوستش خوب شده , ولی جلو افتا ب اصلا نمیتونه بره چون صورتش دکتر گفته به مرور لک و پیسی میاره 
سعی کن دنبال روش های دیگه مثل میکرودرم و میکرونیدلینک و .. باشی

مرسی عزیزم از پاسخت یعنی روش های دیگه هم لکو از بین میبره؟کدوم روش بهتره من شناختی ندارم

نقل قول
 سپاس شده توسط zitana
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #134
سلام دوستان
من می خام برای موهای زائد لیزرل کل بدن (فول بادی) برم 
می شه یک مرکز لیزر خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنید (بدون توجه به تبلیغات )
ترجیحا در امتداد خیابان ولیعصر (میدان ولیعصر تا میدان ونک) و خیابان های اطرافش باشه
ممنون می شمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #135
سلام. از دوستان کسی مرکز لیزر ارتا در فرامرز عباسی در مشهد رفته؟ من میخوام فول بادی برم ولی متاسفانه اشنایی با مرکزش ندارم. قیمت هاش به نظرم مناسبه. دکتر انجام میده یا تکنیسین؟ 
فول بادی کاریردی 300
چون من قبلا بهاران توتو سناباد میرفتم خود دکتر متخصص لیزر انجام میده و دست تکنیسین نمیدن. فقط گردن و چونه پشت لب پارسال  نزدیک 200 میدادم. و شاتی حساب میکنن. الان گرون تر شده. تصویر: /images/smilies/new/huh.png

همه چی ارومهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #136
وای اسم لیزر که میاد میشه کابوس من
من دوسال پیش شش جلسه برای بیکینی و زیر بغل رفتم مرکز لیزر تندیس توی پاساژ تندیس
توی اون عین شش جلسش هر دفعش می مردم و زنده می شدم (حالا بعد یه ساعت زایلاپی زدنتصویر: images/smilies/biggrin.gif)
برای من که بیکینی خیلی درد داشت تازه با کولینگ قوی ... دیگه بعد آخرین جلسه امم گفتن دو ماهه دیگه دوباره بیا که من گفتم خدافظظظظظظ
البته خداییشم من تا 70 درصد جواب گرفتم
الان دوستم یه جا دیگه می ره ... کل بدنم هست اسم دستگاهشم اپوجیه واسه من ایلایت بود
می گه سونوگرافی چجوریه اینم اولش یه ژل می زنن به بدنت بعد دستگاه رو می زنن رو پوست نه دردی نه سوزشی ... هیچی به هیچی
بمنم خیلی می گه بیاااااااا ... ولی کی دیگه جراتشو داره تصویر: images/smilies/confused.gif
می گماااا کسی رفته واقعا درد نداشته باشه ؟ تصویر: images/smilies/undecided.gif

"دنیــــا بدون دوستت دارم
با صداےِ مردانہ ات
جاےِ ناامن و خطرناکے است"
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۶-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۷ ۰۷:۱۷ عصر توسط زندگی سالم.)
ارسال: #137

لیزر برای از بین بردن موهای زائد:
یکی دیگر از کاربرد های لیزر درمانی، کاهش یا ریشه کن کردن موهای زائد بدن و صورت است. موهای بالای لب و زیرچانه همیشه باعث دردسر هستند. اغلب خانم ها دوست دارند با یک روش درمانی موثر، از شر این موها خلاص شوند. درمان لیزری، برای کاهش این موهای زائد بسیار موثر است اما باید بدانید که درمان قطعی و غیر قابل بازگشت به شمار نمی آید. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به لیزر درمانی، درباره ی آن به خوبی تحقیق کنید تا از بروز هر نوع مشکل و عارضه ای پیش گیری کرده باشید.

نکته های مهم در خصوص لیزر مو:
-لیزر موهای زائد در همه ی پوست ها یک نتیجه ی ثابت ندارد. موهای تیره راحت تر لیزر می شوند چرا که در عمل لیزر، رنگدانه ها هدف قرار می گیرند، بنابراین موهای بلوند ور روشن دیرتر عکس العمل نشان می دهند.
-قبل از لیزر کردن باید موهای زائد بدن تان را شیو کرده باشید.
-مطمئنا با یک جلسه لیزر، نتیجه ی قابل مشاهده ای نخواهید دید.
-برای گرفتن نتیجه ی مطلوب باید در کارتان مدامت به خرج دهید.
-لیزر عمل بدون دردی نیست. پس طبیعی است که با وجود کرم های بی حس کننده، مقداری درد داشته باشید.
-لیزر حتی اگر نتواند کل موهای زائد را ریشه کن کند، قادر است رشد شان را کند کرده و حجم آن را کاهش دهد.
-لیزر برای تمام نقاط بدن قابل استفاده است و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ عصر توسط niaz8085.)
ارسال: #138
تفاوت بین لیزر (دایود و الکس) و IPL چیست؟
IPL مخفف نور پالسی شدید است،و اسامی SIPL، VPL، SPL  و … همگی در اصل از همان فن آوری و ماشین آلات  آی پی ال استفاده می کنند.دقت کنید که IPL لیزر نیست ولی به دلیل ارزان بودن دستگاه بسیار عمومی و رایج شده است.این ماشین یک پهنای باند وسیع از نور سنتی تولید می کند که می تواند حرارت را در تمام بافت های اطراف منتشر کند.IPL فاقد توانایی لیزر در تولید پهنای باند انتخابی نور است که تنها بر روی ساقه مو تاثیر می گذاردو بهمین دلیل با استفاده از آی پی ال در معرض خطر بیشتری برای عوارض جانبی کمتر موثر قرار دارید.با استفاده از IPL به طور کلی نیاز به درمان بیشتری (گاهی اوقات دو یا سه برابر درمان با لیزر) وجود دارد و یا ممکن است استفاده از آی پی ال تنها کاهش ضخامت و تاریکی مو، و نه به طور کامل از بین بردن آن را به همراه داشته باشد.
تفاوت های بین لیزر دایود و الکساندرایت چیست؟دایود و الکساندرایت، هر دو جزء لیزر هایی هستند که به طور متداول در درمان لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند.لازم به ذکر است که لیزر دایود به نسبت لیزر الکساندرایت، کمی جدیدتر است
 لیزر دایود[تصویر: لیزر درمانی آری یا نه ؟؟]
لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتری عمل می کند.این طول موج بالاتر، این امکان را به متخصص می دهد که به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند تا از آسیب رسیدن به ملانین موجود در اپیدرم پوست جلوگیری به عمل آید و به طور مستقیم، فقط فولیکول مو مورد هدف قرار گیرد.از لحاظ علمی، طول موج بلند تر کمک می کند از آسیب های پوستی و تغییرات رنگ دانه ای که در انواع لیزر با طول موج کوتاه تر حاصل می گردد، پیشگیری شود.
لیزر دایود، گزینه بسیار خوبی برای موهای ضخیم و تیره، به ویژه در ناحیه بیکینی محسوب می گردد.
[size=14pt]لیست فروشندگان لیزر دایود
 لیزر الکساندرایت
[تصویر: لیزر درمانی آری یا نه ؟؟]لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتری، طول موج کوتاه تری به نسبت لیزر دایود دارد و به طور موثری برای درمان موهای زائد در پوست های نوع ۱ تا ۴ مناسب است.طول موج کوتاه تر، درمان را برای پوست های روشن تر به نسبت پوست های تیره، موثر تر می سازد.از آن جایی که لیزر الکساندرایت از اندازه بزرگ تری برخوردار است، موجب می شود نواحی بزرگ تر سریع تر درمان شود.به همین دلیل، این لیزر، بهترین انتخاب برای نواحی بزرگ، از قبیل کمر و قفسه سینه محسوب می شود.[size=14pt]لیست فروشندگان لیزر الکساندرایت

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #139
سلام دوستان من به افتاب حساسه پوستم سفیدم. مدتیه بالای لبم تیره شد از پمادهای لکه بر یا بیرنگ کننده استفاده کردم فایده نداشت دکترم متخصص پوست و لیزره گفت پس باید لیزر کنی! من سرکار می رم نمی دونم چه‌مدت طول می کشه یا درد داره زخم می شه یا چقدر طول می کشه برای همین تا الان دیگه پیش دکتر نرفتم. کسی تجربه داشته؟

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام