• لی لی رضایی
  • تقی زاده

لیزر خانگی تریا

(جزئیات)

تهران
تلفن: 02188051347 , 02188614547
کلوب: http://www.cloob.com/name/http://www.amitisonline.com/

لیزر خانگی تریا

۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #371
RE: لیزر خانگی تریا
سلام دوستان
من هم این دستگاه رو خریدیم اما چون به نماینده بودن شرکت آمیتیس شک داشتم
به دختر خالم که لندن زدگی میکنه گفتم برام خرید و فرستاد (با کلی مکافات)
تا الان ۳ بار ازش استفاده کردم و راضی هستم مخصوصا پا
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #372
(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ صبح)'Royae-abi' نوشته است:  
(۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ عصر)'Nedarara' نوشته است:  بچه هااا طبق مکاتبه ای ک من با خود شرکت تریا توی آمریکا داشتم شماره سریال دستگاهمو ک فرستادم اولا ک میگفت دستگاهی با همچین شماره سریالی وجود نداره بعدشم گفت اصلا دستگاه نباید از اول فعال میبود و یه سری توضیحات در مورد اینکه چجوری دستگاه برای بار اول فعال میشه بهم داد و گفت ک این ثابت میکنه ک اولین کسی ک از دستگاه داره استفاده میکنه شمایید و گفت ک احتمالا قبلا کس دیگه ای از دستگاه استفاده کرده
خیلی غصه ام گرفت
توروخدا اگه کسی چیزی در این مورد میدونه بگه

برای بررسی اصالت لیزر تریا پیشنهاد میکنم این ویدئوی فارسی رو ببینید:
https://www.aparat.com/v/RCy7v

من هفته پیش به اعتبار دیجیکالا یک دستگاه لیزر موهای زائد با رنگ سبز با گارانتی بورسیکا سفارش دادم که البته گارانتی رویال هست اما روی جعبه نوشته بورسیکا بماند که جعبه دستگاه چقدر کثیفه اصلا این دستگاه فیکه خدارو شکر قبلش ایمیل زدم به شرکت اصلی و گفتن این شماره سریال برای خیلی وقت پیشه و اصلا دیگه همچین رنگی نیست خوشبختانه زود متوجه شدم و کارای مرجوع کردنش رو انجام دادم معلوم نیست این شرکت دستگاهشو از کجا میارهه که اینطوری کثیفن و اصلا شبیه جعبه های جدید تریا که من تو دبی دیده بودم نیستن خیلی پروووو میان تبلیغم میکنن اخه مگه مردم پولوشون رو آسون بدست میارن که انقدر راحت سر مردم کلاه میذارنتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
خانم ها آمیتیس رو خود تریا بیوتی انگلیس به عنوان نمایندگی تو ایران تایید کرده و توی اینستاگرامشم پیج @amitisplus رو تگ کرده و دستگاهاشون اصله خیلی دقت کنید
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #373
منم لیرز تریا دارم خیلی عالیه
محدودیت شات هم نداره
از وقتی استفاده می کنم دیگه موهای زیرپوستی ندارم
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۰-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ عصر توسط ماه منیرمم.)
ارسال: #374
بالاخره دستگاه فیک رو مرجوع کردم و با گارانتی اصلی خریدم و تا الان دوبار از لیزر استفاده کردم هنوز اتفاق خاصی نیافتاده 

(۱۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ عصر)'nazanin1377' نوشته است:  سلام دوستان
من هم این دستگاه رو خریدیم اما چون به نماینده بودن شرکت آمیتیس شک داشتم
به دختر خالم که لندن زدگی میکنه گفتم برام خرید و فرستاد (با کلی مکافات)
تا الان ۳ بار ازش استفاده کردم و راضی هستم مخصوصا پا

عزیزم بعد از جلسه دوم موهاتون کم شد یا بعداز جلسه سوم؟تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png

البته میدونم که نباید مقایسه کرد چون نوع پوست و مو فرق میکنه اما در کل میخوام بدونم ممنون میشم اگر بهم جواب بدین
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #375
سلام دوستان
لیزر زمان میبره تا جواب بده من با مشاورهای آمیتیس که صحبت کردم گفتن حداقل 3ماه طول میکشه تا نتیجه رو ببینی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام