• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

لک برداری از فرش

۸-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #1
لک برداری از فرش
سلام خانماااا رو فرشم یکم لوازم ارایشم ریخته خیلی بد شده هرچی با شامپو فرش شستم پاک نشد.
راهنمایی کنید چی کار کنم؟
به قالیشویی بدم خوبه؟؟
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: لک برداری از فرش
خانمااااا چرا جواب منو نمیدییین؟؟؟
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #3
(۸-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ عصر)farnazbe نوشته است:  سلام خانماااا رو فرشم یکم لوازم ارایشم ریخته خیلی بد شده هرچی با شامپو فرش شستم پاک نشد.
راهنمایی کنید چی کار کنم؟
به قالیشویی بدم خوبه؟؟

والله من هم همین مشکل زاد برام پیش میاد یه کم مایع ظرفشویی می ریزم رو ایکاچ می کشم به فرش قشنگ پاک میشه یا اگر نشد از مایع سیف زرد رنک بزن به اسکاچت بعد محکم بکش به فرش پاک میشه حتما عزیزم

برسون زودتر اون روزی رو که من به هدفم برسم
نقل قول
 سپاس شده توسط من و خودم
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #4
مرسی عزیزم همین کار رو کردم ولی کامل پاک نشده جاش مونده. به نظرت بدم قالیشویی کلا بشوره خوبه؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط من و خودم
۱۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ عصر توسط Dreamer.)
ارسال: #5
چه کار کنم؟

بچه ها چایی ریخته روی فرشم که کرم رنگه ۲تا لکه بزرگ ریخته
خواهر همسرم اومده بود خونه مون چند روز، بچه کوچیکش چایی ریخته بوده، به من نگفته بودن...
منم همه ش سرکار بودم تا ۶ که میومدم و میرفتیم بیرون، ندیده بودم، ۱هفته بعد از رفتنشون متوجه شدم. هر چی هم شامپو فرش میکشم نمیره Sad( ۲تا لکه بزرگ

Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
دعام کنیدHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط من و خودم
۱۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #6
اا راست میگی سوسن جان؟؟ منم فرشام لک لوازم ارایش مونده.. گفتی خوبه قالیشویی ادیب بدم اونجا واسه لک برداری از فرشم؟؟
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #7
بلاخره دادم فرشامو قالیشویی. به همون قالیشویی ادیب هم دادم. راضی بودم. خیلیی خوب شد فرشام لکاش رفت.. مرسی از همتون....
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #8
بچه ها من شنیدم با ماست میشه لک برداری کرد فرش سفید میشه آیا درسته ؟شما این کارو کردید؟

تاریخ عروسی: 1394/7/10
تشریفات: تشریفات پرنس با مدیریت آقای زاهدی عالی عالی عالی
آرایشگاه: الهام
آتلیه: زمانی راضی
موزیک: فاینال راضی
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #9
والله من یه اسپری مارک (( من )) خریدم مخصوص مبل و فرشه. یه بار لک رژ رو از موکت پاک کردم باهاش. ولی مبلام هروقت کوچکترین لکی بشه استفادش میکنم سریع پاک میکنه. البته پارچه ی مبلمم نانو هست. ولی تا الان که از این اسپری خیلی راضیم.

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #10
لکه چای فقط با آبلیمو پاک میشه

خدایااااااا شکرتتتتتت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام