• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

لوستر ، آباژور

۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #31
RE: لوستر. آباژور
دوستان کسی می دونه من از کجا می تونم آباژور بخرم؟
انگار مغازه هاش پراکنده س یا شاید من جاشو بلد نیستم. یه آباژور معمولی قیمت مناسب می خوام برای روی پاتختیم ... ممنون می شم راهنمایی کنید

بدون اميد، هزار آسمان فراواني هم ديناري نمي ارزد
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #32

بچه ها من مبلام کلاسیکه (مدل اتریشی) بوفه کف دارم و میز نهارخوری ست مبلها. خونمون هم 3 تا لوستر میخواد بغیر از اتاقا. یکی راهروی دم در و آشپزخونه، یکی هم راهروی دم اتاقا. یکی هم خود پذیرایی. اما همشون از تو پذیرایی معلومند. چه مدلی بگیرم لوستر؟
تو اتاقا چی؟ تخ خوابم تمام چوبه. اونجا لوستر چی بگیرم؟
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #33

چلا هیشکی جواب منو نمیده؟
برای اتاق خوابا چجور لوستری بگیریم؟
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #34
نرسیده به پل رومی به سمت بالا سمت چپ کنار پمپ بنزین یه مغازه هست لوستراش خیلی خوشگله اونجارو ببین

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #35

اونجا که خیلی گرونه!!
حالا کجاش مهم نیست. تو مدلش موندم! اصلا نمیدونم چی میخوام؟!!
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #36
نه اونقدرام گرون نیستش اخه به نظرم باید ببینی تا یه چیزی چشتو بگیره من از لاله زار شروع کردم به دیدن،تو شریعتی لوستر فروشی های خوبی هست ما،مالِ اتاق ها و اشپزخانه و ورودی و پذیرایی رو از اونجا گرفتیم خیلی ساده ست ولی دوسشون دارم

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #37

مرسی عزیزم. پس حتما میرم اونجا :*
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #38
بچه هامن دیروزرفتم ازستارخان لوسترامو خریدم اگه کسی سبک مدرن وساده دوست داره اونجاعالیه...من که واقعاراضیم!
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #39
اینام لوسترهای خونه مامی اینا!![تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور]لوستر بیضی شکل هم مال آشپزخونه هست
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh ، عسل بانو. ، sahar paeizi ، mina14 ، immortal.e ، mahnaz110 ، 3peed ، taraneh91 ، آیتا ، Cinderella4
۵-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #40
لوستر اتاق خواب ، اشپزخونه ماSmile
http://www.imgiran.com/images/j13ow7htadruumq9btcu.jpg
http://www.imgiran.com/images/y7akqyv3bmkddne4jqmw.jpg

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
 سپاس شده توسط nana
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام