• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

لوستر ، آباژور

۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #21
RE: لوستر. آباژور
سیندرلا از خونه عکس بگیر و متراژ رو هم اندازه بگیر برات طراحی میکنم Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #22

خوش بحالتون خونه دارید...
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ صبح توسط alis.)
ارسال: #23

منظور از خونه که خونه شخصی نیست همون اجاره ای هم بالاخره خونه آدمه اکثرا" اول زندگی مستاجرن بعد انشالله همه خونه می خرن

[تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور]

این مدل لوسترها رو میخوای بخری؟ آباژورش هم میگیری؟ مثلا این لوستر اولیه که نوشته کلاسیک یکم ترکیبی شده چندتا کریستال اضافه کرده هم جالب شده هم مدلش عوض نشده هم دیگه زیاد قدیمی و تکراری نیست
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #24

مرسی نیلا جون فعلا خونه نگرفتیم بگیرم عکس میذارم که کمکم کنید،ضحی جان منظورم همون اجاره بود بالاخره باید یه جوری چیده بشه،الیس جونم مدل اولی لوسترش زیاد دیدم خوشم میاد،اما آباژورش ندیدم اگه عکس دارید برام بذارید .قیمتاشون حدودا چند؟به نظرتون این مدل خوبه؟نظر واقعی بگید ؟ناراحت نمیشم ،میخوام کمکم کنید
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #25
من دومی رو ترجیح میدم احسای میکنم اون اولی بین مدرن و قدیمی گیر کرده Smile حالا بازم سلیقه ای هست

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #26

قیماتش چند؟؟
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #27
آباژور::::88هزارتومان[تصویر: لوستر ، آباژور] [تصویر: لوستر ، آباژور]100هزارتومان [تصویر: لوستر ، آباژور]105 هزار [تصویر: لوستر ، آباژور]88هزارتومان [تصویر: لوستر ، آباژور] 89هزار
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا ، عسل بانو. ، mina14 ، negin mht ، javidan ، آیتا
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ عصر توسط farnaz.)
ارسال: #28
لوسترمنزلمان::::::::::[تصویر: لوستر ، آباژور]
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، mina14
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #29

من نتونستم ببینم
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #30
[تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور]
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو.
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام