• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

لوستر ، آباژور

۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #11

RE: لوستر. آباژور
آره گلم یه چیزی تو همین مایه ها ،من خونمون میخوام به سبک سنتی بچینم وکلا سبک سنتی به مدرن ترجیح میدم رفتم مینا کاری و معرق خریدم ،نمدونم چه جوری میشه اما اگه شما هم کمکم کنید ممنون میشم
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #12
چی رومعرق؟لوستر؟
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #13
اینالوسترهای کلاسیک اند امیدوارم به دردتون بخوره[تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور][تصویر: لوستر ، آباژور]
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، mina14 ، ghazali ، negin mht ، proxy ، sevdayi ، javidan ، *آوا* ، آیتا ، elhamfz
۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #14

ای بابا این دوستمون که بازم banned شد!!
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #15

خوبه ولی اگه کل خونه رو سنتی بچینی فکر نمی کنی خسته کننده باشه یه جاهایی رو ترکیب کنی فکر کنم بهتر بشه البته این نظر منه بازم هرچی خودت صلاح میدونی
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ صبح
ارسال: #16
ای بابا حالا خودت banned شدی که ضحی جون
من فک کنم یکی میره تو مشخصات فردی حواسش نیست این گزینه رو میزنه !!!

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #17

یعنی با زدن یه نفر این اتفاق میفته؟!!
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #18

فکر نکنم حتما" یه ایراده دیگه است
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #19
ازشانسه منه !خوبیش اینه حداقل دیگه ناراحت نمیشم فهمیدم بامن مشکل داره ههههههه!!!
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #20

الیس جون اگه خونه کوچیک باشه چه شکلی ترکیبی انجام بدم؟؟این لوستر ها که گفتم قیمتشون چند؟کسی آمار داره؟؟منظورم اینه که کمکم کنید که خونه ونوع چیدمان سنتی باشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام