• مهناز
  • مرضیه محمدی

لوازم و سرویس آشپزخانه

۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #31

RE: لوازم آشپزخانه
عزیزم تو سایت قسمتهای مختلفی هستن که میتونی هر تیکه از لوازم آشپزخونه رو با جزئیاتش آشنا بشی...
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #32

خانه و آشپزخانه همچی داره ولی یکم گرون می ده!

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #33
فقط یه کم گرونه؟؟؟؟
ولی خوب جنساش خارجیه. و خوشگل. اگه پولش باشه خوبه آدم یه سری بزنه.
همونطور که بچه ها گفتن ، هرچیزی رو باید از یه جا خرید. نمیشه بری تو یه مغازه کل جهازت رو بخری بیای بیرون.
نقل قول
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #34

خوب خیلی خیلی گرونه. خوبه؟ Big Grin

ولی جنسای خیلی قشنگی داره البته من خرید نکردم فقط نگاه می کردم Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #35
از همه شما عزیزان ممنونم New1
البته سوالم خیلی کلی بود.
در مورد وسایل چینی که خیلی خوشگل ومتنوع باشه کجا رو میتونین آدرس بدید؟البته به غیر از خانه وآشپزخانه؟تو خیابون شوش می تونم وسایل چینی وآشپزخونه شیک وتک پیدا کنم؟
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #36

اونجا که انگار مرکزشه، حتما پیدا میشه
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #37

هم تو شوش می تونی بری هم بازار.

ولی تنوع شوش خیلی خیلی بیشتره.

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #38
RE: سرویس آشپزخانه
سلام دوستای عزیز .نظرتون در مورد مارک بارا بانتیا چیه؟کسی چیزی میدونه؟
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #39

(۲۹-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ صبح)medosa نوشته است:  دوستای عزیزم سلام .من میخاستم لوازم اشپزخونه رو دسینی بگیرم به نظر شما مارک خوبیه؟؟ کسی از فلاسک دسینی استفاده کرده راضی بوده یا نه؟؟؟ لطفا راهنمائیم کنید

خوبه، اما شنیدم ظروفش سرب و کادمیوم داره و طرح روی ظرفها پاک میشن. اما فقط شنیدم ها. بازم تحقیق کن عزیزم
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #40
(۲۹-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ صبح)medosa نوشته است:  دوستای عزیزم سلام .من میخاستم لوازم اشپزخونه رو دسینی بگیرم به نظر شما مارک خوبیه؟؟ کسی از فلاسک دسینی استفاده کرده راضی بوده یا نه؟؟؟ لطفا راهنمائیم کنید

عزیزم توهمین سایت بچه ها یه پستی با عنوان دسینی صحبت کردن اونو ببین حتما بهت کمک میکنه ظاهرا مارکش کاملا تقلبه!!! یعنی ایتالیایی نیست!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام