• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

لوازم جانبی آرایش( انواع براش، پد،اسفنج، موچین و....)

۹-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #1
لوازم جانبی آرایش( انواع براش، پد،اسفنج، موچین و....)
به درخواست کاربر خوبمونHeart

سلام وقت بخیر
لطفا اگه امکانش هست یه تاپیک در مورد لوازم جانبی ارایش( انواع براش، پد، اسفنج، موچین و....) بذارید.
با تشکر

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Eliii liii ، دنا85 ، Maryam290
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ عصر توسط Eliii liii.)
ارسال: #2
RE: لوازم جانبی آرایش( انواع براش، پد،اسفنج، موچین و....)
ممنون ادمین
تاپیک بسیار مفیدی خاهد شد امیدوارم فعالیت کنن
ی نمونه از ست براش های ک در عین مقرون ب صرفه بودن راضی زیاد داره مارک bh cosmetics هست
بقیه هم اگ مارک های مقرون با کیفیت خوب میشناسن معرفی کنن یا تجربه بی اچ کازمتیک رو دارن بگن
در مورد پالت کانتور هم همینطور Tongue مارک های معروف در عین حال ن خیلی گرون
نقل قول
 سپاس شده توسط invisible ، kentia ، دنا85 ، missL ، Maryam290 ، ایلین1366
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ عصر توسط invisible.)
ارسال: #3

بهترین براش هایی که داشتم و دارم و بسیار هم راضی بودم براش های میکاپ فوراور و براش های لانکوم هستن
ولی باز فوراور یه کوچولو بهترن انگار

الی جان راستش من خیلی موافق پالت کانتور نیستم به نظرم خیلی از رنگاش به درد همه نمیخوره
به نظر من دو رنگ کانسیلر یکی تیره به نسبت پوست هر کسی هر رنگ تیره ای که دوست داره یکی هم روشن میتونه کار راه انداز تر از پالت باشه برای ماها که خیلی آرایش فضایی نمیخوایم و بیشتر دوست داریم نچرال باشه

instagram:
صفحه آرایشی و بهداشتی Beauty.spell
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط kentia ، دنا85 ، Eliii liii ، فرانه ه ، missL ، ایلین1366 ، argha 1 ، Maryam290 ، samira- s.m
  • بهرام بابایی
۹-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ عصر توسط دنا85.)
ارسال: #4
ممنون از ادمین بالاخره این تاپیک راه اندازی شد.
دوستان براش و پد و اسفنج برای کرم پودر استفاده میکنید یا با انگشت هاتون؟
آخه بعضی ها میگن انگشتا چون گرما رو به پوست انتقال میده کرم بهتر جذب میشه. ولی خوب از اونورهم کثیف کاری میشم یه کم.
من تا حالا براش نخریدم
کسی براش مارک elf استفاده کرده؟

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط invisible ، Maryam290
۹-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #5

(۹-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر)دنا85 نوشته است:  ممنون از ادمین بالاخره این تاپیک راه اندازی شد.
دوستان براش و پد و اسفنج برای کرم پودر استفاده میکنید یا با انگشت هاتون؟
آخه بعضی ها میگن انگشتا چون گرما رو به پوست انتقال میده کرم بهتر جذب میشه. ولی خوب از اونورهم کثیف کاری میشم یه کم.
من تا حالا براش نخریدم
کسی براش مارک elf استفاده کرده؟

من برای پخش کردن کانسیلر از بلدرهای اسفنجی استفاده میکنم و برای کرم پودر از براش

instagram:
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط دنا85 ، فرانه ه ، ایلین1366 ، Maryam290 ، samira- s.m
۹-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #6
سارا جون ینی واقعا کانسیلر بهتره پس ؟ چون پالت ی چا چندین رنگ رو داره ب نظرم اومد ادم داشته باشه بد نباشه شاید ی وقتی نیاز شد
مصرف کرم و اینا با براش و اسپانچ معقوله یا خیلی هدر روی داره ؟ من همیشه با انگشت میزنم Big Grin
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #7

(۹-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ عصر)Eliii liii نوشته است:  سارا جون ینی واقعا کانسیلر بهتره پس ؟ چون پالت ی چا چندین رنگ رو داره ب نظرم اومد ادم داشته باشه بد نباشه شاید ی وقتی نیاز شد
مصرف کرم و اینا با براش و اسپانچ معقوله یا خیلی هدر روی داره ؟ من همیشه با انگشت میزنم Big Grin

نمیدونم بهتره یا نه ولی من باهاش راحت ترم چون خودم میدونم‌ چیکار میخوام بکنم
شایدم حرف شما درست باشه ولی من برای اینکه شاید یه روزی به دردم بخوره سه برابر پول نمیدم Big Grin درضمن خیلی از پالت ها پودری هستن مثل سایه و به نظرم خیلی نمیشه رو موندگاریشون حساب کرد البته کرمی هم دارن
نه اصلا هدر رفت نداره و یکنواخت تر از انگشت میشه زد ولی خب منم یه وقتایی عجله داشته باشم مطمئن باش با انگشت میزنم Big Grin ولی برای مهمونی یا جایی که وقت داشته باشم سعی میکنم تمیز آرایش کنم تا بهترین نتیجه رو بگیرم اینم بگم که با اسپانچ و براش پوشش کانسیلر و کرم پودر بیشتر از انگشت میشه ها

instagram:
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط دنا85 ، فرانه ه ، *كيانا* ، Eliii liii ، ایلین1366 ، Maryam290 ، samira- s.m
۱۰-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ عصر توسط Eliii liii.)
ارسال: #8
پالت های کرمی بهترن ب نظرم
دقیقا منم تو ی ویدئو دیدم ک با براش خیلی خوشگلتر شد کرمش ینی مقایسه ای زد Rolleyes
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #9
(۱۰-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ عصر)Eliii liii نوشته است:  پالت های کرمی بهترن ب نظرم
دقیقا منم تو ی ویدئو دیدم ک با براش خیلی خوشگلتر شد کرمش ینی مقایسه ای زد Rolleyes

یعنی کرم پودر رو هم میشه با براش زد؟

تدریس خصوصی زبان فرانسه
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۰-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #10
(۱۰-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ عصر)Mademoiselle.Anahita نوشته است:  
(۱۰-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ عصر)Eliii liii نوشته است:  پالت های کرمی بهترن ب نظرم

یعنی کرم پودر رو هم میشه با براش زد؟

بله عزیزم چرا که نهWink

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام