• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

لوازم برقی گاستروبک ( Gastroback )

۱۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #81
RE: لوازم برقی گاستروبک ( Gastroback )
سلام به همگی

من با راهنمایی نازگل عزیز نظرم عوض شد نسبت به سولاردوم الجی تصمیم گرفتم آون توستر گاستروبک و بخرم( از اونجایی که کاملا موافق ی فر برقی ب همراه ی ماکروفر کوچیکم ولی از اونجایی که فعلا جاشو ندارم مجبورم چیزی بخرم کار فر و برام انجام بده بتونم باهاش بعضی غذاها رو درست کنم.) دلیل دو دل بودنم نسبت ب سولاردوم هم موضوع همون اشعه و مضر بودن و .... بود.  آون توستر گاستروبک ب نظرم معقول میاد فقط اگه کسی استفاده کرده و راضی یا ناراضی لطفا بگه حتما تا راحتر تصمیم بگیرم.

نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۸:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-فروردين-۱۳۹۹ ۰۸:۵۲ عصر توسط پسته خندون.)
ارسال: #82

مارک گاستروبک یک برند آشغال که هرچی ازش خریدم دوبار رفت تعمیر اونم به خاطر خرد کردن گوجه و شیر موز و.. چیزهای نرم ! هرچی ازش خریدم آشغال بود . دوبرابر جنسهای دیگه قیمتشون . کلاسشون که نگو همه ی عالمو برداشته . طبل توخالی !

(۱۴-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ صبح)'سارگلی' نوشته است:  سلام به همگی

من با راهنمایی نازگل عزیز نظرم عوض شد نسبت به سولاردوم الجی تصمیم گرفتم آون توستر گاستروبک و بخرم( از اونجایی که کاملا موافق ی فر برقی ب همراه ی ماکروفر کوچیکم ولی از اونجایی که فعلا جاشو ندارم مجبورم چیزی بخرم کار فر و برام انجام بده بتونم باهاش بعضی غذاها رو درست کنم.) دلیل دو دل بودنم نسبت ب سولاردوم هم موضوع همون اشعه و مضر بودن و .... بود.  آون توستر گاستروبک ب نظرم معقول میاد فقط اگه کسی استفاده کرده و راضی یا ناراضی لطفا بگه حتما تا راحتر تصمیم بگیرم.

نخر دوستم نخر! فلر بخر اما گاستروبک نخر که باید چند وقت دیگه بری یه مارک خوب بخری ! فقط چول چند برابر تو ریختی دور . خواستی جزئیتر توضیح میدم . شما اشتباه منو نکن . دوستم هم ابمیوه گیری شو خرید ۳ برابر بقیه مارکها . اونم اخرش رفت بوش خرید

نیستم خصوصی هامو بخونم
لطفا ناراحت نشین و پیغام نزارین تا ناراحت نشین
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #83

پسته جان
اون تستر و خردکن و چای سازش مامان دوستم چند ساله داره راضین

خدایا شکرت
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • آرته
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #84

(امروز ۰۸:۵۵ عصر)'nazgol22' نوشته است:  پسته جان
اون تستر و خردکن و چای سازش مامان دوستم چند ساله داره راضین

سلام نازگل جان . اگر برند خوبی باشه مثل بوش، نباید ۴ تا از وسایلش انقدر آشغال باشه . من وقتی بعداین اتفاقا پرس و جو کردم تقریبا جز یک نقر بقیه همه شاکی بودن کسایی که با من خرید کرده بودن. آبمیکپوه گیری خردکن چرخ گوشت. پس اینجوری میشه شانسی!باریسک ۵۰ درصد. چرا باید پول چند برابری رو به یه ریسک ۵۰ درصدی داد؟ اخه از بوش گرونتر بود از براوون گرونتر بود حتی تو ارزونی . دلم داغه خواهر.  
ببین کدوم برند تو این قیمت همچین خرابی داره . نه که فکر کنی بد استفاده کردیم . اخه کدوم خردکنی با گوجه ی قطعه قطعه شده دنده هاش از داخل میشکنه اونم دوبار ! کدوم مخلوط کنی با شیرموز دنده هاش میشکنه؟ کدوم گوشت کوبی با گوجه نگینی بومیده و میسوزه؟؟؟؟ با دومین یا سومین فشار ! نه که یه ربع نگه دارمش!

اگر اینجوریه  که انقدر ریسک داشته باشه خوب چه کاریه که این همه رو فلر بخریم که پولمونم سیو بشه ریسکشم همونقدره . 
واگر گرون و بدون ریسک بالا میخوان از برندهای خوب معتبر و شناخته شده . به خدا هرچی خریدم دوباره کاری شد و ضرر کردم

نیستم خصوصی هامو بخونم
لطفا ناراحت نشین و پیغام نزارین تا ناراحت نشین
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۷-فروردين-۱۳۹۹, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #85

بهت خق میدم راست میگی
منم پیشنهاد نمیدم مخصوصا الان با قیمتها فضایی
ولی خوب اون دوستمون قبل گرونیا دنبال اون تستر خوب بود
مارک خوب اون تستر نداشتن
بوش داشت اندازش کوچک بود
دقیقا یادمه که تو ناراصی بودی ادیتت کرد

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام