• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

لوازم برقی هاردستون ( Hardstone )

۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #1

لوازم برقی هاردستون ( Hardstone )
New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط خگوشی
۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: لوازم برقی هاردستون ( Hardstone )
سلام بچه ها کسی تاحالا از لوازم هاردستون استفاده کرده؟ میشه نظراتتونو بگین؟ بنظرتون ماشین ظرفشوییش چطوره؟
نقل قول
۱-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #3
کسی نیست؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #4

اینجا بخون من نوشتم
http://www.nowaroos.com/search.php?actio...order=desc

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mahshid4800
۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #5
مرسی عزیزم.
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #6
بچه ها جونی من تو کیش تو مجتمع پردیس 2، 150تومن برنده شدم و چون چیز دیگه ای نمیشد با این پول خرید رفتم ساندویچ ساز هاردستون خریدم..قیمت 175بود که با آفی که خورده بود داد 165و درواقع من 15گذاشتم رو جایزه ام و خریدمش..مشخصاتش 1300واته و 4خونه هست و صفحاتش جدا میشن..سینی گریل داره و 180درجه باز میشه..نظرتون چیه؟؟من هرچی گشتم تو نت نه از قیمتاش خبری بود نه از کسی که ازش داشته..همش یه جوریم

شکرت خدا..خدای مهربونمHeart
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #7
بچه ها گاز هاردستون چجوریه کسی میدونه؟ قیافش خیلی خوشگل دیجیتال هم هست ولی نمیدونم کارایش چجوریه !
نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آبان-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر توسط پیشو.)
ارسال: #8

Sad RE: لوازم برقی هاردستون ( Hardstone )
من آبمیوه گیری هاردستون مدل HS-JB5510-J2 رو دارم .بسیار ضعیف و بی کیفیت فک کنم پارس خزر محصولاتش خیلی بهتره ،یعنی در یه حدی افتضاحه که نمیتونم کامل بگم.Mad
بدنه ی استیلش بسیار بی کیفیته و وقتی کثیف میشه پاک کردنش یا خیلی سخته یا تقریبا غیر ممکن
موتور بسیار ضعیف بعد از 3 بار استفاده موتور سوخت و تیغه شکست آب کرفس هم فقط باهاش گرفته بودم -خدمات پس از فروش افتضاح
پایه های پلاستیکی که آبمیوه گیری روش می ایسته زودتر از اونی که فکر کنید کنده میشه
دسته ی قفل کن آبمیوه گیری خیلی زود خرد میشه
مخلوط کنش هم طفلی عاجزهBig Grin حتی آب طالبی نمیشه باهاش درست کرد
تا حالا بیشتر از 5 بار رفته گارانتی و باز داغون شده ،دیگه میخوام توش گل بکارمBig Grin و یه آبمیوه گیری دیگه بخرم
البته توی محل گارانتی( که مثلا میدون آرژانتین باید بود ونبود (فرستادنمون خیابون ویلا))آدمهای ناراضی خیلی خیلی زیاد بودن به نظرم سراغ مارک های بهتر برین New1

[تصویر: لوازم برقی هاردستون ( Hardstone  ) ]

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، پناهم باش ، Cyberlife
۵-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #9
من واسه ی محل کارمون امروز از هایپراستار میخواستمیه یخچاله 9 فوت بخرم ..فروشنده میگفت قطعات انگلیسیه مونتاژ ایران ...بعدش من رفتم موتورشو یه نگاه کردم دیدم نوشته ساخته چینAngry پلوپزشم دیدم کیفیت تفلونشو زیاد دوست نداشتم مدله 97فلر زده پلوپز رو
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #10
یعنس همه محصولاتش اینطوره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام