• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

لوازم برقی سامسونگ

۱۱-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #1

لوازم برقی سامسونگ
HeartHeartHeart

اسپم و سوالات تکراری ممنوع

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، zohre.m ، nasibe_603 ، **خانوم کوچولو**
۱۱-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #2
Re: لوازم برقی سامسونگ
مرسییییی
همیشه برام سوال بود ال جی و سامسونگ چه فرقی دارن که سامسونگ تاپیک خاص خودش نداره
بچه ها و دوستانی ک ساید سامسونگ و همینطور سامی سامسونگ دارن لطفا بیان نظراتشون رو بگن
ساید سامسونگ که میز بار ترجیحا نداشته باشه 29 فوت باشه و یخسازش و آب ریزش 2تایی باشه سیلور باشه میشه مدل و قیمت بدین؟؟؟؟
سامی سامسونگ هم ازش میگین چجوریاس؟مثل سولاردام ال جی هستش؟قیمت اونم بگین لطفا
در مورد اینکه کدوم مدل های ساید سامسونگ ایاران مونتاژ میشه کدوم کره بحث کنید دوستان
با تشکر فراوااااانHeartHeartHeart

خدایا هزاران بار شکرتHeart
22 شهریور روز قشنگی بود برامون
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، سمیر ، FaRzAnEh 731 ، nasibe_603 ، رها92
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ عصر توسط zohre.m.)
ارسال: #3
RE: لوازم برقی سامسونگ
سلام دوستان خب بالاخره مدیران برای سامسونگ هم تایپیکی زدند و بسی مارا شادمان کردند
اول از همه اینو بگم که گوشی سامسونگ بهترین گوشی سال 2013 شد و اینکه برند سامسونگ از 100 تا برند خوب دنیا توی سال 2013 در رتبه 8 قرار گرفت و فقط از لوازم خانگی جنرال الکتریک که توی رتبه بالاتری از سامسونگ در رتبه 6 قرار گرفته
برای مدل و قیمت هم سایت http://www.samsungcenter.ir/خوبه بازم خودم میام در مورد سامی سامسونگ و بقیه محصولاتش میگم
در مورد مونتاژ هم بگم تی وی هاش از قبل توی ایران مونتاژ میشده ولی یکی دو ماهه که کارخونه لوازم خانگی هم زدن که فقط چند مدل یخچال کوچیکش تا حالا مونتاژ ایران شده و اینکه اگه توی ایران مونتاژ بشه دلیل بر بدی نیست اتفاقا یک امتیاز محسوب میشه که قیمتش پایینتر در میاد.تی وی هاش هم که تاحالا مشکلی نداشته.سامی سامسونگ هم چیزی از سولار الجی کم نداره

فقط من...
فقط تو...
Heart
عروسی من و میثم پنجمین سالگرد عقدمون
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیر ، FaRzAnEh 731 ، Masi69 ، nasibe_603
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #4
سلام مرسی از این تاپیک سامسونگ برند خوبیه از ال جی گرون تره اما خیلیا فکر میکنن ال جی گرون تره
من ساید hm24خریدم با سامی 10 لیاس شویی و ظرفشویی هم گرفتم اما هنوز نرفتم سر خونه زندگیم کسی راجب اون 2مدل که من خریدم چیزی میدونه؟ کسی تا حالا استفاده کرده؟
نقل قول
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، zohre.m ، nasibe_603 ، رها92
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #5
کدوم مدل هاش ایران مونتاژ میشه؟میدونین؟

خدایا هزاران بار شکرتHeart
22 شهریور روز قشنگی بود برامون
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، رها92
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #6
سلام به همگی
من میخوام لوازم بزرگ آشپزخونمو سامسونگ بردارم , ساید و لباسشوییشو که تعریفشو شنیدم ,ولی در مورد ظرف شوییش کسی اطلاعاتی داره?

Sent from my E15i using Tapatalk 2
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #7
سلام دوستان خوشحالم که این تاپیک زده شدٰٰ
منم میخوام لوازم بزرگمو ازین برند بگیرم لطفا خانومایی که داشتن راهنماییمون کنن در مورد سامی هم یه توضیحی بدید که چطوره؟

عاشق خودمم توی روز عروسیمLub
همه میگفتن شبیه ملکه ها شدی
خیلی زود گذشت دلم واسه عروسیمون تنگ شده
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، رها92
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ عصر توسط lidajoon.)
ارسال: #8
سلام
منم ساید و ظرفشویی و لباسشویی و جارو برقیم و مایکرویو هم سامسونکه
چرا؟
چون مامانم هم سایدش و ظرفشوییش سامسونکه و حدود 5سال هست که استفاده میکنیم و راحتیم و دردسر اصلا نداره
و منم بخاطر اطلاع دقیق از مارک سامسونک منم هم سامسونگ انتخابیدم

درضمن من اردیبهشت امسال گرفتم از نمایندگیش که تنها ساید و ظرفشوییش شد 8 تومن

من اومدم بعد چند وقت
با یه نازنازیم
پسرم امیررضام۹۴/۴/۷
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، Ferniko ، sabrina20
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #9
ممنون لیدا جون ظرفشوییت کدوم مدله?

Sent from my E15i using Tapatalk 2
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
۱۲-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #10
منم جاروبرقی و ساید و ظرفشویی و لباسشویی و سامیم همه سامسونگه.
از سایدم بخاطر آبش که خیلی خنک نیست، از ظرفشوییم بخاطر اینکه بعضی وقتا لک میندازه خیلی راضی نیستم.
از جاروبرقیمم تازگیا به شدت ناراضی ام، اولا خیلی خوب تمیز میکرد اما چند وقتیکه کرک ها رو تو مخزنی که کنار دسته شه جمع نمی کنه و بعد 10 دقیقه خاموش میشه بردم نمایندگی میگه واسه کیسه شه باید عوض کنی عوض کردم دیگه وسط کار خاموش نمیشه ولی باز هم آشغال ها رو جمع نمی کنه فکر کنم داره موتورش میسوزه آخه یه بار حین کار جارو چپه شد . کسی جاروش تا حالااین مشکل و داشته؟
نقل قول
 سپاس شده توسط رها92
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام