• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

لوازم برقی بوش

۱۳-تير-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #1551
RE: لوازم برقی بوش
من از بانه کالا خریدم این مدلش و خیلی خوبه
بوش نیست اما برند ایتالیایی خیلی خوبی هستش
http://www.bane-kala.com/product/%d8%ba%...84-dl-580/

نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #1552

توجه توجه

بچه ها یکی از دوستای خوبمون تو نوعروس که از من برای خریذ لباسشویی ظرفشویی راهنمایی خواسته بود بالاخره اونها خرید بوش هم خرید بعد من دیدم قیمتش خیلی مناسب یعنی مثلا هرکدوم ٢-٣تمن فرق داشت حداقل با قیمتها سایتی مثل انتیک کالا ازش ادرس پرسیدم اول گفتم خودت ادرس بدار گفت شاید فکزکنند میخوام تبلیغ کنم گفتم بده پس من بذارم میدونم من تبلیغ نمکنم بلکه فقط میخوام بچه ها کمک کنم
ادرس اینه گفت ففط وسایل بوش داره خودتون اگه قم هستید برید ببینید وسایل ببینید گارنتی اینهاش ببینید خواستید بخرید
ادرس 30 متری کیوانفر نبش کوچه 17 بوش سنتر نینوا اقای اخوند 0927462040

خدایا شکرت
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #1553
سلام بر همه. اینقدر وسایل خونه گرون شده که آدم مخش سوت میکشه مخصوصا اگر بخواد کالاهای برند دار و درست حسابی بخره و اینکه مطمئن باشه جنسشون اصلیه و بانه ای نباشه
یه جا پیدا کردم که هم جنساشون اصلیه هم برنداشون مثلا سامسونگ دارن با ضمانت سام سرویس، بوش دارن با ضمانت سیهاوی یا بوش سرویس و کارا
تازه قسطی هم میفروشن که قیمتشون با نقدی تو بازار یا دیجی کالا خیلی فرق نداره من شنیدم تا 8 تا چک هم میگیرن. گفتم اگه کسی میخواد یه سری بهشون بزنه
اسمشون هوم فرنیش هست فروش لوازم خانگی قسطی 
تو گوگل هوم فرنیش سرچ کنید میاد. من ازشون خرید کردم راضی بودم. شاد باشید
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام