• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

لوازم برقی آشپزخانه

۲۸-فروردين-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #31

RE: لوازم برقی آشپزخانه
به نظر من لوازم ال جی بهتر از سامسونگه در مورده فر و ماشین لباسشویی هم ایندزیت عالیه ایتالیاییه
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #32
(۲۶-فروردين-۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ عصر)zoha نوشته است:  براون برای لوازم برقی خوبه بنظرم(طراحی خوبی هم داره). یخچال هم ال جی خوبه، چون هم کیفیت داره هم خدمات پس از فروش. ماشین لباسشویی و ظرفشویی بوش خوبه، فر هم فقط ایتالیایی بگیرید، از من می پرسید فقط لوفرا. آهان قهوه ساز هم کروپس (آلمانیه) خوبه Smile

بوش که گرونه بابا. سامسونگ بیشتر در توان خرید هست.
ما یخچال دوو داریم. اون موقع هنوز دوو کره ای بود. ما راضی هستیم. الان گروه صنعتی انتخاب ، دوو کره رو خریده و سه برند دوو ، هایر و اسنوا رو تولید میکنه. از اونجایی که بر پایه همون تکنولوژی دوو داره تولید میشه ، باید خوب باشه. آمار ندارم اما قیمتش باید از اینا کمتر باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ صبح توسط sahar banoo.)
ارسال: #33
سلام
یخچال ما جنرال الکتریک آمریکاییه که خیلی الان گرون شده آقای نصابش می گفت بعد از جنرال بهترین برند تو ایران ال جی هستش

راستی دوستان در مورد گاز به هیچ عنوان اسنوا نخرید مال مادر من فرش در ماه دو هفته خرابه یه هفته طول می کشه تا تعمیرکار بیاد و در کل یک هفته می شه ازش استفاده کرد به نظر من تاکنو گاز با اینکه ایرانیه ولی خیلی بهتره
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #34

بچه ها در مورد پلوپز و 1 23 و آب پرتقال گیری چه مارکی بگیرم؟؟

مارک بریتا میشناسید اگه اشتباه نکنم المانیه؟
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #35
من پلو پز نخریدم. ولی آب پرتقال گیری. فیلیپس گرفتم. عالیه. به هیچ عنوانم صدا نداره.
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #36

من آبمیوه گیری که نمیخرم اخه اصلا استفاده نداره مامان من خیلی زرنگه اون همیشه آب انار وآب هویج میگیره اما من واقعا حوصله ندارم من آب پرتقال گیری میخوام بگیرم چون کاربردش برای من بیشتره،کدوم مدل گرفتی میشه عکسش بذاری؟،من مخلوط کن فیلیپس خریدم اما هنوز نمیدونم خوبه یا نه.ما خودمون آب پرتقال گیری پارس خزر داریم خیلی خوبه ما خیلی استفاده میکنیم اما تو این چند سال آخ نگفته،آب میوه گیری تفال داریم اونم خوبه
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ صبح
ارسال: #37

من آب پرتقال گیری هم براون گرفتم. مامانم هم داره، خیلی راضیه.
این مدل آبمیوه گیری: Multiquick 5 Juicer
http://www.braun.com/global/household/ju...odels.html
اینم آب پرتقال گیری : Multiquick 5
Citrus Juicer
MPZ 22
http://www.braun.com/global/household/ju...odels.html
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ صبح توسط sahar banoo.)
ارسال: #38
یه مدل آب پرتقال گیری مارک فلر هست که مثل این مغازه ای هاست یعنی پرتقال رو درسته با پوست می زاری توش و اون از وسط نصف می کنه و آب می گیره به نظرم باید جالب باشه

من غذاساز کنوود خریدم که سری آب پرتقال گیری هم داره
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #39

میشه مدل فیلیپس عکسش بذارید؟پلوپز چه مارکی خوبه؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #40

پلوپز من مولینکس گرفتم که بخارپز هم هست خوبه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام