• مرضیه محمدی
  • مهناز

لوازم برقی آشپزخانه

۲۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #21

RE: لوازم برقی آشپزخانه
کنوود خوبه؟ما تفال داریم اما بدرد نمیخوره
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #22
ما هم گوشت خودمون چرخ میکنیم مال ما ناسیوناله تا حالا کند نشده

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #23

از این ناسیانولای قدیمه؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۳-بهمن-۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #24
آره ولی نه خیلی هم قدیمی مال 8سال پیش فک کنم البته از اون خیلی قدیمی ها هم داریم اونم هیچیش نشده

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #25

الان چه مارکیش خوبه؟؟
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #26

من که از مولینکس راضیم الان کن وود و بوش توی بازار معروفه مارکهای دیگه هم هست مثل دلونگی و پاناسونیک و.. کن وود که قدیم خیلیها راضی بودن ولی نمی دونم الان همون کیفیت رو داره یا نه
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۸۹, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #27

چرخ گوشتتم مولینکس؟من به یه مارک وابستگی ندارم از هر مارکی هر چیش خوب باشه میگیرم
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #28

مال من hv8 چندتا هم سری داره ( ریز و درشت و سوسیس ساز و.. ) کلا" لوازم برقی که من دارم و راضی بودم آبمیوه گیری و آسیاب و مخلوط کن که پارچش هم شیشه ایه ( برام مهم بود چون اثرا" لاکین ) سرخ کن و پلوپز آرام پز ، همشون مولینکس هستن استفاده کردم خیلی هم راضی بودم
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #29

براون برای لوازم برقی خوبه بنظرم(طراحی خوبی هم داره). یخچال هم ال جی خوبه، چون هم کیفیت داره هم خدمات پس از فروش. ماشین لباسشویی و ظرفشویی بوش خوبه، فر هم فقط ایتالیایی بگیرید، از من می پرسید فقط لوفرا. آهان قهوه ساز هم کروپس (آلمانیه) خوبه Smile
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #30

من یخچال ماشین لباس شویی و ماکرو ویوم ال جی هستش, ای بد نیست راضیم ولی سامسونگ رو بیشتر دوست دارم.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام