• نسیم عقیلی
  • هیژا

لوازم برقی آشپزخانه

۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #11
RE: لوازم برقی آشپزخانه
والا اینایی که گفتین ما نداریم. من خودم چایی هم به زور میخورم چه برسه به اسپرسو! Big Grin
اما دلونگی ما مایکروفر داریم خوبه. قیافه کارهای ایتالیایی به کره ای نمی رسه. زمخت و خشنه. حتی پیچ ها رو مخفی نمی کنن و روی کار می بندن!
اما خوب اگه اصلش رو گیر بیارید خوبه. الان همش چینی شده.
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #12

بلومبرگ چی جدیدا" خیلی تبلیغ می کنه یخچال فریزر هم داره لوازم برقیه کلا" اینجا یه نمایندگی داره میدون توحید نمی دونم جنسش خوبه یا نه؟؟؟
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۸۹ ۱۱:۱۸ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #13
حالا چه کاریه ؟ این همه مارک که آدم میدونه خوبه. جنس کره ای بگیرید که خدمات پس از فروش هم داشته باشه. اینا معلوم نیست خراب بشه یقه کی رو باید بگیری.
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۱۴-بهمن-۱۳۸۹, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #14

کره لوازم برقیه آشپزخونه نداره
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۸۹, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #15
یعنی چی کره نداره? کره همه چی میزنه که.
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۸۹, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #16

من ندیدیم مثلا چیزایی مثل همین اسپرسو ساز که گفتم یا آبمیوه گیری و .. از این چیزا لوازم کوچیک برقی
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #17
راست میگین. منم تا حالا ندیدم. همش چینیه. حتی جنسای فرانسوی و آلمانی رو هم چین میزنه !
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #18

جنسا و مارکهای زیادی الان توی بازار هست مثل بوش و بلومبرگ و جنرال الکتریک و پاناسونیک فروشنده ها می گن اصلن ولی میشه اعتماد کرد؟ طرحهای جدید بوش برای یخچال ساید و لباسشویی قشنگن دیروز رفته بودم خرید ولی نتونستم چیزی انتخاب کنم چون ترسیدم اصل نباشن اگه کسی اطلاعی داره لطفا" بگه
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #19

چرخ گوشت چه مارکی خوبه؟من میخواستم چرخ گوشت اصلا نگیرم آخه همش تیغه هاش کند میشه،به نظرتون استفاده میشه؟؟
نقل قول
۲۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #20

من که استفاده می کنم چون از گوشتهای آماده خوشم نمیاد همش چربیه و آشغال گوشت حتی اگه از قصابی گوشت بخری بگی همونجا چرخ کنه همیشه توی چرخشون از قبل چربی و .. میریزن اگه جنسش خوب باشه خیلی زود کند نمیشه مال من که تا حالا کند نشده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام