• باغ vp
  • تقی زاده

لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!

۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #1
لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!
سلام نوعروسهای گل New1
یک سِری وسایل خونه هست که اکثر ماها واسه جهیزیه می گیریم، ولی بعد عروسی که کادوهامون رو گرفتیم شونصد تا از همونها هم بهمون می دن... بعد نمی دونیم کجا جا بدیم اینهمه وسیله رو Huh
پیشنهادی که من از بعضی دوستان نوعروس گرفتم و خودم هم به بقیه پیشنهاد می کنم اینه که اینها رو تا حد امکان نخریم، بعد از گرفتن کادوها اگه لازم بود بریم بگیریم... اینکار صرفه جویی در هزینه های سرسام آور جهیزیه را در پی خواهد داشت Hehe!
من می خوام یه لیست از اینجور خورده ریزه ها رو اینجا بگذارم، شما هم لطفاً در تکمیلش کمکم کنید:

1- ظروف دکوری
2- لیوان و فنجان و بشقاب میوه خوری یا غذاخوری دم دستی (نه سِت کامل)
3- Tea Maker
4- Coffee Maker
5- Sandwich Maker
6- Toaster
7- بخار پز
8- اتو (دستی)
9- پتو و روتختی و ست ملافه
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra2020 ، maaahi ، pikard ، samira- s.m ، khanoomGol ، eglantine ، fanous ، sajede shadoone ، sareh.gh ، *mahsa ، DarlinG ، mesbah ، پری-ناز ، mhdshs ، sharshar ، neda.j ، yeliel ، sara_mb ، فاطمه23 ، s.a.64 ، SoDaBe ، shrz ، negin1991 ، zeinab.mh ، عروس 65 ، nasibe_603 ، زهرا 19 ، hiva73 ، hayahoo ، L naz ، soheila banoo ، heven ، bily ، Maryam@Majid ، xoshgele ، پر خانوم ، شاه پریا ، شیما شین ، بی پروا ، saraasadi897 ، Maryam290 ، sanazjoonn ، آیسان243 ، goli_sh66
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #2
RE: لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!
پیشنهاد میدم نو عروسهای عزیز کادو هایی که گرفتن (لوازم خانه) لیست کنند تا عروس خانمها بدونند که بعضی چیزها واقعا ضروری نیست و یا حتی اصلا استفاده نمیشه
سرخ کن (بی استفاده)
ساندویچ ساز؛میوه خوری ,پارچ و لیوان,قهوه ساز,شیرینی خوری ,ظروف پیرکس (کادو)
نقل قول
 سپاس شده توسط leyli ، maaahi ، mina14 ، sajede shadoone ، sharshar ، دونات ، zeinab.mh ، nasibe_603 ، fereshtehsi ، vishkaaa ، hiva73 ، bily ، Maryam290 ، sanazjoonn ، goli_sh66
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #3
بخار شور
چرخ گوشت
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، sharshar ، دونات ، zeinab.mh ، shiva1394 ، nasibe_603 ، hiva73 ، Maryam290 ، Royaiy ، sanazjoonn ، goli_sh66
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #4
باید ببینی سبک و سیاق زندگیت با کدوم وسیله جور در نمیاد. مثلا اکثرا میگن اتو پرسی کاربرد نداره اما شاید یه خانمی خیاطی زیاد انجام بده پس به اتو پرسی هم احتیاج داره.

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
 سپاس شده توسط arooaha ، مولود ، zoha yasi ، zeinab.mh ، nasibe_603 ، mandanak ، hiva73 ، dvr2021 ، ماهرخ تبریزی ، عسل 139396 ، Maryam@Majid ، xoshgele ، shima_24 ، Maryam290 ، Royaiy ، sanazjoonn ، goli_sh66 ، atinice
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #5
قهوه ساز

چایی ساز

تخم مرغ آپ پز کن آب پرتغال گیری برقی

سرخ کن

اینا بنظرم استفاده نمیشه خیلیی

زودپزم ما اصلن تو خونه استفاده نمیکنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10 ، پرنسس عشق ، elina20 ، zeinab.mh ، parnianmehr ، nasibe_603 ، aseman313 ، نیوشاجون ، sepideh aero ، bahare jan ، hiva73 ، goli_sh66 ، *نهال* ، heven ، عسل 139396 ، Maryam@Majid ، Maryam290 ، Royaiy ، sanazjoonn
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #6
ما تخم مرغ پز و ساندویچ ساز استفاده نمیکنیم؛از بوفه هم خوشم نمیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، خاله قرمزی ، حباب ، firelight ، m.r ، zeinab.mh ، تارا جان ، nasibe_603 ، life.for.life ، aseman313 ، hiva73 ، solmazmm ، شاه پریا ، airis ، Royaiy ، sanazjoonn ، goli_sh66
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #7
تخم مرغ پز ساندویچ ساز چرخ گوشت سرخ کن گوشکوب برقی ماست زن توستر اینا اصلا استفاده نمیشه من خریدم پشیمونم داره خاک میخوره

وقتی که من عاشق شدم، شیطان به نامم سجده کرد
آدم زمینی تر شد و، عالم به آدم سجده کرد
من بودم و چشمان تو، نه آتشی و نه گِلی
چیزی نمی دانم ازین دیوانگی و عاقلی...
نقل قول
 سپاس شده توسط حباب ، zeinab.mh ، parnianmehr ، aseman313 ، barbi6 ، hiva73 ، مرجان جووون ، bily ، Royaiy ، sanazjoonn ، goli_sh66
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #8
من جای بوفه میخوام یه کتابخونه طراحی کنم بسازن. نمایش گذاشتن ظروف و اینا که به نظرم مسخرست ....ظرف واسه غذا خوردنه نه نمایش دادن
نمایش ظروف واقعا جاش تو قرن 20ام نیست
سرخ کن هم مامانم داره اصلا استفاده نداره مگه اینکه مهمونی زیاد باشه.اونم آدم قرض میگیره
واقعا بچه ها اسرافه چیزیو بخریم که لازم نمیشه....

زندگی یعنی همین چند روز که باهمیم <3
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، shooka ، yardelia ، maaahi ، محدثه ، eglantine ، mina14 ، farnaz2020 ، parnian ، kelebek ، خاله قرمزی ، arooaha ، bahar00best ، mesbah ، مولود ، حباب ، nah@l ، نونو جون ، firelight ، آنجلیک ، elooo ، tahmin ، zeinab.mh ، raha201229 ، zzohrehh ، تارا جان ، nasibe_603 ، aseman313 ، suri ، محدثه حسینی ، bahare jan ، sahararoos ، hiva73 ، شیرینچه ، اِلی ، narges-hamid ، nafasiojojo ، sima 22 ، arezo.r ، minili ، SSMAE ، ida ، goli_sh66 ، HP_22 ، soheila banoo ، Princess7SMN ، ronika71 ، Bahar star ، ماهرخ تبریزی ، عسل 139396 ، bily ، supernova ، shima_24 ، kimiyaa ، پر خانوم ، شاه پریا ، یکی هستم خب ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، Royaiy ، Mahsasun ، sanazjoonn ، آیسان243 ، naziDli69 ، شیدااا ، Fahime
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ عصر توسط khanoomGol.)
ارسال: #9
(۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ عصر)sahar 91 نوشته است:  من جای بوفه میخوام یه کتابخونه طراحی کنم بسازن. نمایش گذاشتن ظروف و اینا که به نظرم مسخرست ....ظرف واسه غذا خوردنه نه نمایش دادن
نمایش ظروف واقعا جاش تو قرن 20ام نیست
سرخ کن هم مامانم داره اصلا استفاده نداره مگه اینکه مهمونی زیاد باشه.اونم آدم قرض میگیره
واقعا بچه ها اسرافه چیزیو بخریم که لازم نمیشه....

ای ولللللللل!!!چه فکر خوبییییییی!!!!!!منم همین کارو می کنممممممممممممممممم!!!New1New1LubLub

بچه ها من توستر و ساندویچ استفاده دارمممممممم!!یعنی الان که نداریم!!اما خودم دوس دارمممممممم!!ساندویچ ساز بیشتر از توسترررررررررر
اما همسری نمی ذاره
چیزایی که خواهر من خرید و به من می گه نخر اصلا به درد نمی خوره
پلوپز
قهوه و کاپوچینو ساز......من نمی دونم اینو واسه چی خریده خوووووووو
سرخ کن!
چرخ گوشت
چرخ خیاطی
البته بچه ها باید ببینید چی لازمتونه!!!!!!!چی لازم نیس!!!!
مثلا من اب پرتغال گیری لازممهههههههه!!!!اما مثلا تخم مرغ پز نه

آینده ایی خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند.....
نقل قول
 سپاس شده توسط حباب ، shaparak_p66 ، zeinab.mh ، nasibe_603 ، hiva73 ، sima 22 ، ماهرخ تبریزی ، bily ، saraasadi897 ، Royaiy ، sanazjoonn ، آیسان243 ، Fahime
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ عصر توسط leyli.)
ارسال: #10
من هنوز مططمئن نیستم بتونم تو خونم بوفه رو جا بدم، از چیدمان درهم و تنگ، و خونه ای که شبیه فروشگاههای یافت آباد باشه داخلش خوشم نمیاد!
ولییییییی، اگه بوفه بگیرم داخلش فقط:
ظروف عطیقه (اگه مامانم بهم بده!)
صنایع دستی های خاص
اشیاء دکوری خاص که نماد کشورهایی باشه که رفتم (مثل سنگ تراشیده های بی نظیری که از هند خریدم)

خواهم گذاشت!

خب بچه ها داریم از بحث اصلی منحرف میشیم، بهتر راجع به بوفه تو تاپیک خودش صحبت کنیم (با تو هم هستم لیلی!!)
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، mina14 ، سارا66 ، پرنسس عشق ، نونو جون ، elooo ، zeinab.mh ، تارا جان ، nasibe_603 ، suri ، hiva73 ، Princess7SMN ، ماهرخ تبریزی ، supernova ، شاه پریا ، Royaiy ، آیسان243
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام