• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!

۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-خرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ عصر توسط نیلگون.)
ارسال: #41
RE: لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!
به نظر منم بخارپز اضافیه . به جای چای سازم قهوه جوش خریدم .

برادر گلم بعد از تحمل بیماری روز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)تو سن 32 سالگی برای همیشه از بین ما رفت

اگه امضامو خوندین برای شادی روحش و اینکه مادرم و پدرم بتونن نبودش و تحمل کنن یه صلوات بفرستین . ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط میناا ، hiva73 ، حدیث_ر ، goli_sh66
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #42
خب همش بستگی به استفاده خو د آدم داره مثلا من همیشه در حال درست کردن آب میوه و نوشیدنی هستم حتما باید آب میوه گیری و مخلوط کن دم دستم باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #43
چرخ خیاطی که کاملا چیز اضافه ایه اگه خیاطی بلد نباشی....

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، sahar71 ، samae ، hiva73 ، goli_sh66
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #44

منم دهانم سرویس شد اما آخرم چرخ خیاطی برام خرید مامان. البته من کار باهاش رو بلدم و بدم نمیاد گاهی خیاطی کنم. مثلن کوسن های بامزه و دستمال سفره های خوشگل و از اینا ... :دی
اما من بوفه رو حذف کردم. دوست ندارم توش ظرف بچینم از یک بوفه هم خوشم اومد خوشگل بود 2 میلیون و 500 هزار تومان بود :دی کلن نگرفتم .می خوام فضای ناهار خوری و نشیمن رو با یکی از این شیشه های رنگی که نقاشی می کنن جدا کنم حاال میده.

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71 ، ساره ، zoha yasi ، saharjavid ، hiva73 ، goli_sh66
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-خرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ عصر توسط بانوی شرقی.)
ارسال: #45
بچه ها من فکر میکنم عاقلانه خریدن خیلی بهتر از زیاد خریدن یا کم خریدنه
مثلا به جای آبمیوه گیری و مخلوط کن و آسیاب و سبزی خورد کن میتونین یه غذا ساز بگیرین! که کار همه اینا رو میکنه + کلی کار دیگه مثلا یخ خورد کردن یا سیب زمینی خلال کردن
اینطوری هم هزینه هاتونو کم کردین و هم کارتون لنگ نیس
تستر واقعا وسیله بیخودیه مایکروویو هم به کار خیلی ها نمیاد پولشو بذارین رو گازتون و یه گاز ایرانی خوب بگیرین که همه امکانات گازهای دیگه رو داشته باشه
من و خواهرم غذا ساز فیلیپیس 31 کاره خریدیم و گاز آلتون که تمام قطعاتش ایتالیاییه ولی مونتاژ ایرانه من که تا یه ماه دیگه میرم خونه خودم هنوز استفاده اش نکردم اما خواهرم الان واقعا راضیه خیلی هم راضیه
تمام سرویس چوبمو من به کارگاه سفارش دادم یکی ببینه باور نمیکنه انقد تمیزه حداقل2-3 تومن اینطوری صرفه جویی کردم
مبلمو طرح آراکس مبلمان ستاره شرق سفارش دادم عین همون برام در آورد با بهترین ابر و پارچه حدود 800 هزار تومن برام ارزون تر در اومد.
شاید باور نکنید ولی من بابت سرویس خوابم(MDF ) میز تلویزیونم(از این مشکی های دوکشو) میز جلو مبل(MDF پازلی که چهار تا میز کوچیکتر زیرش میخوره) و گنجه فانتزی MDF (که مدلشو هیچ جا دیگه ندیدم)
کلا 1.5 پول دادم!! به هرکی میگم باور نمیکنه!
مدل سرویس خوابمو از مبلمان ستاره شرق برداشتم که قیمتشو 1.300 بود تازه معلوم نبود چطور MDF استفاده کرده.من با بهترین MDF آلمانی! سفارش دادم
ولی دیگه همه جای مشهد رو زیر پا گذاشتم تا یه کارگاه پیدا کردم که هم تمیز بود کارش هم ارزون.
بچه هادنبال الکی پر کردن جهیزیه تون نباشید.
یه چیز درست درمون بخرید که فردا با خجالت ندینش دست شوشوتون ببره تعمیرگاه!
دنبال مارک هم نباشید . فردا همه یادشون میره که مارک یخچالتون بوش اصل بوده!

میز ناهار خوری 4 نفره گرفتن هم به نظرم اشتباهه لااقل برا خونواده من.
آخه ما وقتی تنهاییم که کلا دو نفریم وقتی هم مهمون داشته باشم حداقل 5 نفریم(فقط مامانمو خواهرمو شوشوش بیان یا مامان و بابا و خواهر شوشوم ) که بازم میز 4 نفره به درد نمیخورد واسه نی نی هم اگه میخواستیم منتظر بمونیم که 4 سال طول میکشه بیاد3 سال طول میکشه بتونه خودش تنهایی رو این صندلی ها بشیه میشه 7 سال! تا اون موقع هم دیگه این میز وقت عوض کردنشه
واسه همین گفتم یا 2 نفره بگیریم یا 6 نفره که خوب چون جاشم داشتم 6 نفره تصویب شد.

خدا جون! مهم ترین روز زندگیمو قشنگ ترین روز زندگیم قرار دادی.
ازت ممنونم.
خیلی هم ممنونم
بووووووووووسسسسسسسسسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، عسل بانو. ، fanous ، zohi ، فندق ، maaahi ، sahar71 ، Atefeh ، پرنسس عشق ، elooo ، saharjavid ، *z.a.h.r.a* ، Mahsa .S ، hiva73 ، حدیث_ر ، ستاره1391 ، ronika71 ، bily ، آیسان243
۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #46
(۲۶-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح)fanous نوشته است:  چقدر خوبه واقعا همه همین طوری فکر کنن و تویخریداشون صرفه جویی کنن
بچه ها من یه سوال داشتم
خونه ایی که قراره ما بریم توش زندگی کنیم تغریبا تمام وسایل اولیه ی زندگی رو داره (البته برا پدر شوهرمه )
هم سرویس خواب داره هم مبل چرم
من خودم تصمیم دارم که سرویس خوابم رو بخرم اما برا خرید مبل مرددم ب نظرتون بخرم یا اینکه نه؟؟؟؟؟؟
شوهرم میگه نخریم این که هست ایشا ... چند وقت دیگه خودمون بهترینشو میخریم
شما بودین میخریدین یا نمیخریدین؟Huh

من بودم سرویس خوابم نمی خریدم فقط دشک اینا عوض میکردمBig Grin
دیر که نمیشه ... بعدا نوشو می خریLub
مبل چرم هم خوبه آخه
حیفه بدی برهWink
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، Bar@n ، sahar71 ، fanous ، saharjavid ، hiva73 ، آیسان243
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #47
به نظر من فانوس جون اگه فکر میکنی خونواده شوهرت بعدا حرف در میارن برات و خونواده تم میتونن که بخر که فکرت راحت باشه
ولی حالا که شوهرت پشتته نخر
عوضش یه روتختی شیک و خوشگل بگیر که وقتی رو تخت پهن میکنی همه چشمشون به روتختی تو باشه نه تخت اونا.

خدا جون! مهم ترین روز زندگیمو قشنگ ترین روز زندگیم قرار دادی.
ازت ممنونم.
خیلی هم ممنونم
بووووووووووسسسسسسسسسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous ، پرنسس عشق ، hiva73 ، bily
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ صبح توسط mahshid.gh.)
ارسال: #48
به نظر من اینکه چی نباشه بسنگی داره به خوده عروس خانم.مثلا من خودم خونه ی مامان اینام خیلی سرخ کن استفاده میکنم اما شاید یه نفر به دردش نخوره.

یه پیشنهاد:من خودم خیلی به ست بودن لوازمم حساس هستمو مطمئنم اگه مهمونا برای پا تختیم چیزی بیارن هیچ کدوم استفاده م نمیشه.چون احتمالش خیلی کمه که با لوازمم ست باشه.برای همین به همه ی مهمونایه خودم و ازاونطرف شوهرم به مهموناشون سپرده که هیچ کس برامون وسیله نیاره و به جاش پول بیارن.خودمم هیچی وسیله ی تزئینی واسه جهیزیه م نمیخرم.بعد از پول پاتختی میرم و به سلیقه ی خودم لوازم تزئینی مثل قاب و گلدون و ظروف تزئینی میخرم....
نقل قول
 سپاس شده توسط fanous ، پرنسس عشق ، hiva73
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #49
4 ماهه که ازدواج کردم.وسایلی که برام کم استفاده و یا بی استفاده بودند تا الان اینان:
ساندویچ ساز(فقط یک بار اسنک توش درس کردم ولی این کجا و مال بیرون کجا. افتضاح بود.)
اتو پرسی(سخته کار کردن باهاش،همشم نگران سوختن دستمم)
پلوپز( من اهل پلوپز نیستم فعلن ولی شاید که بعدا درگیریام و مشغولیتام بیشتر شه احتمالا بیشتر به کارم بیاد)
بخارپز، آرام پز(هنوز استفاده نکردم و بعدنم شاید نکنم)
سرخ کن( مثل مورد بالا،این یکی ازبس که روغن میبره)
قوری کتری(واقعا بی مصرفه،وقتی چای ساز هست این چیه دیگه آخه)
بخارشور(کاملا برام بی مصرف بوده تا الان،آکه هنوز)
چرخ گوشت(برای من تا الان اسفاده نداشته چون هنوز فریزریای جهیزیم تموم نشده ولی بعدش صد در صد استفاده میشه،جز ضروریاته)
مخلوط کن و آب میوه گیر(کاملا بی استفاده چون غذا ساز داره کار اونو میکنه)
حالا اونایی که استفاده داشتند به ترتیب از بیشترین استفاده تا کمترین:
ماکروفر(macrowave
چای ساز
جارو شارژی
غذاساز
ماشین لباس شویی

گمان نمیکنم لازم باشد من به بهشت بروم، در اینجا آنقدر چیزهای خوب گیرم می آید که انصاف نیست آن هارا بگذارم و بروم.
نقل قول
 سپاس شده توسط behi ، عسل بانو. ، mahshid ، elooo ، saharjavid ، hiva73 ، آیسان243
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر توسط paraztoo.)
ارسال: #50
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ عصر)Bar@n نوشته است:  بچه ها جارو شارژی واقعن به کار میاد؟ من می خواستم نگیرم فعلن. کار اونو جارو برقی می کنه خوب، نمی کنه یعنی؟

آره جارو شارژی به کار میاد.جارو برقی برا اینکه اون آشغالایی که جمع کردی توگوشه باش پاک کنی مجبوری هی سرشو عوض کنی.ولی جارو شارژی اینطوری نیس.مال من پارس خزره(ساینا) عالللللللللیه.45 تومان.مجیک دسته بلندشم بود 110 تومن اونننم عالیییه.منتها من جای اینو نداشتم. دسته بلند یه خورده دردسرم داره.خواهرمم مولینکس داره رو میزی اوننم عاللیه خیلیم شیکه قیافش قیمتشو نپرسیدم ولی خیلی راضیه.ما از پارس خزرمون 24 ساعته استفاده میکنیم واسه گوشه ها مبل،آشپزخونه ،رو میز،تو یخچال، تو ماشین..خلاصه عاللیه.قیمتیم نداره که بگین نخرمش پولشو رو چیز مهمتر بذارم.من از جایی که لولزم برقیمو می خرم همیشه به شرط بمون میده اگه خوب نباشه بم میگه نبر.چون میدونه حتی بعد از یه سال خراب شه پسش میدیم

البته لیلی راس میگه شاید تو کادوهاتم گیرت بیاد من به یکی از آشناهامون سپردم اینو برام بخره از همون فروشگاه خودم نخریده بودم.

گمان نمیکنم لازم باشد من به بهشت بروم، در اینجا آنقدر چیزهای خوب گیرم می آید که انصاف نیست آن هارا بگذارم و بروم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، saharjavid ، hiva73 ، آیسان243
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام