• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!

۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #21

RE: لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!
به نظر من یه دست تفلون یا چدن بسه
چه خبره شونصد جور قابلمه
من الان 28 تا قابلمه دارم نمیدونم کجا جا بدمممممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط m.r ، sweety bride ، hiva73 ، goli_sh66 ، bily
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #22
با رها موافقم. نگاه کنید ببینید تو خونه خودتون از چیا زیاد استفاده می کنید بگیرید. خرید اضافه هیچ لزومی نداره. تازه بهتره یه چیزایی هم باشه در طول زندگی بخرید ها. من بخارشو، پلوپز آرام پز، سرخ کن، تستر، گوشت کوب برقی، ساندویج ساز و... هیچ کدوم شون رو نگرفتم و خیلی هم راحتم. چون ما از غذاساز همیشه زیاد استفاده می کردیم. الان هم همینطورم.

http://blog.nowaroos.com/noarous
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، zzohrehh ، sweety bride ، hiva73
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #23
ابسرد کن ( یه بنده خدایی خریده بودش)

آرام باش،توکل کن،تفکر کن.
سپس آستین هایت را بالا بزن.
آنگاه دستان خدا را میبینی،که زود تر از تو دست به کار شده است
حضرت علی (ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط حباب ، hiva73 ، goli_sh66 ، bily
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #24
بچه‎ها، من متوجه شدم که حرف اصلی این تاپیک، نخریدن چیزهاییه که ممکنه برامون کادو بیاد. اما بدم نیست یه کم بحثو بسطش بدیم.

مثلا من تصمیمی که گرفتم اینه که یخچال ساید بای ساید نگیرم.

می‎دونم خیلی‎ها می‎گیرن و خیلی هم شیکه و سلیقه‎شونم قابل احترام، اما تا اون‎جا که من دیدم یخچال فریزرهای بالا و پایین بزرگ، حجم داخلیشون از ساید بیشتره، اما حجم کمتری رو تو آشپرخونه اشغال می‎کنن و البته اختلاف قیمتشونم قابل توجهه.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، مرمر ، khanoomGol ، شوکران ، samae ، rahai ، elooo ، farnazi ، Penhan ، aseman313 ، hiva73 ، nafasiojojo ، solmazmm ، goli_sh66 ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #25
منم موافقم ساید داخلش خیلی جاش کمه این بالا و پایینی ها بزرگترن
به نظرمن تخم مرغ پز پاستا پز استفاده چندانی نداره
بقیه وسایل هم بستگی به زندگی هرکس داره مثلا من ساندویچ ساز رو لازم دارم چون همسری خیلی از این غذا ها دوست داره یا چون شاغلم آرامپز و زودپز مصرف دارم ولی برای کس دیگه ممکنه احتیاج نشم مثلا دخترخالم نگرفت ولی چون قهوه زیاد می خورن قهوه ساز گرفت

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، mina14 ، سرور ، snow-white ، hiva73 ، bily ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #26

بچه ها منم بوفه رو با تمام وسایل توش حذف کردم!!اصلا توجیهی برا خریدش ندارم که کلی پولو آدم بده بی استفاده بذاره یه گوشه خونش!!!! به نظرم بیشترم چشم و هم چشمی شده چون ما هیچکدوم از عروسامون نگرفتن الانم مشکلی ندارن!واقعا اگه کسی وست داره و پول داره دو تومن کریستال بخره بذاره توش اینکارو کنه خوبه ولی برا اونایی که تو خرجای همین وسایل معمولیش موندن واقعا لازم نیست!
منم مامانم حرف زهرا رو میزنه که به جای ساید یخچال فریزر جدا بگیر یه مارک بذار کنار هم میگه جاش خیلی بیشتر میشه ولی قیمتاش یه جوره تقریبا

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_gri ، maaahi ، Zahraa ، manoamin ، mina14 ، anahid91 ، حباب ، elooo ، Mahsa .S ، hiva73 ، nafasiojojo ، ماهرخ تبریزی ، bily
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #27
منم ساید بای ساید نمی گیرم، یخچال فریزر های بزرگ هم حجم داخلی شون مناسبه، هم قیمتشون خیلی مناسب تره، هم واسه آشپزخونه های کوچیک بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، Zahraa ، عسل بانو. ، khanoomGol ، samae ، mahtab66 ، شهرآشوب ، zoha yasi ، دختر کاشونی ، hiva73 ، nafasiojojo ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #28
آره. واقعا به کاربرد هرکس بستگی داره! مثلا من زودپز گرفتم و خیلی هم استفاده می کنم. ولی بعضیا نوشته بودن لازم ندارن. منم بوفه نگرفتم. دو تا کتابخونه بزرگ خریدم. تازه بازم جا کم دارم. یه کم هم کتاب بخرم باز باید کتابخونه بخرم!!

http://blog.nowaroos.com/noarous
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، آبشار ، khanoomGol ، mina14 ، حباب ، firelight ، hiva73 ، nafasiojojo
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #29
سلام به همه. منم فکر می کنم ضرورت گرفتن یا نگرفتن وسایل خیلی به استایل خانواده ها بستگی داره. مثلا من برای یه خونه دونفره واقعا به فریزر بزرگ احتیاج داشتم چون هم بعضی اوقات زیاد مهمون دار می شیم هم اینکه معمولا هر ۶ ماه از بندر عباس کلی ماهی و میگو می گیریم که خودش کلی جاگیره. اما من بقیه چیزا رو سعی کردم به ضرورت و فعلا با حداقل تعداد بخرم. چیزایی که واسه شروع زندگیم به نظرم به هیچ عنوان ضروری نبود و نگرفتم :
چرخ گوشت- مایکروفر- چایی ساز- زودپز (با اینکه مامانم خیلی ازش استفاده می کنه)- ماشین ظرفشویی- بخارشور- بوفه شیشه دار- سرویس کریستال- پتو- توستر- جاروی شارژی -
ما چون همه چیزو با هم انجام میدیم سعی کردیم تا حد ضرورت از غیر ضروری ها بپرهیزیم. مثلا فقط یه گلدون و یه میوه خوری کریستال خریدیم. یا ۳ تا قابلمه با یه ماهیتابه ، به واقع خیلی دنبال گرفتن ست کامل یا سرویس چیزی نبودیم. در مورد وسایل شخصیمون هم هرکس چیزیو داشت مثل سشوار - اپیلیدی- ماشین اصلاح ، مال خودش رو اورد. 
نقل قول
 سپاس شده توسط manoamin ، Zahraa ، maaahi ، mina14 ، نیلوش ، nasim.h ، yak4453 ، s.a.64 ، نونو جون ، رهاجون ، آنجلیک ، zoha yasi ، دختر کاشونی ، elooo ، پریسااا ، hiva73 ، nafasiojojo ، yaghma ، goli_sh66 ، bily ، Holly Mary ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #30
بنظر من خریدن بوفه حذف بشه چون به سرعت دل آدم رو میزنه بخچال سایدم بیشتر جنبه تزئینی داره و بخچالل فریزر جدا کنار هم یا یخچال فریزر خیلی بزرگ بیشتر کارایی داره. روتختیم فک کنم همون یه دستی که بیشتر استفاده می شه کافیه بنظر من.

6 مهر 1391 New1
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، mahtab66 ، حباب ، zoha yasi ، elooo ، zzohrehh ، hiva73 ، nafasiojojo ، goli_sh66
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام