• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!

۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #11

RE: لوازمی که پیشنهاد می شود در جهیزیه نباشد!!
بستگی به خودمون داره بچه ها...من مامانم تو خونه گوشت کوب برقی زیاد استفاده میکنه...بالطبع منم با این وسیله راحتم و میگیرم...ولی چای ساز و سرخ کن و آون و رو استفاده نمیکنیم پس نمیگیرم...قهوه سازو ساندویچ ساز دوس دارم خودم.ولی واقعا تخم مرغ آبپز کن و تستر اضافیه بچه ها...
یه چیز دیگه هم که بنظرم اضافیه روتختی کار شده و توریاست که فقط برا روز نمایش جهازه.بعدش جمع میشه تو کمد و اسپرت در میاد...همینم پولش خیلیه و میشه یه جا دیگه خرجش کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط asal banoo ، maaahi ، eglantine ، mina14 ، خاله قرمزی ، arooaha ، حباب ، راحيل ، بنفشه ب ، sahar1371 ، پرنسس عشق ، zeinab.mh ، zzohrehh ، aros tak ، nasibe_603 ، bahare jan ، hiva73 ، heven ، bily ، مامان ياسي ، sanazjoonn ، shiva.29
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ عصر توسط شادی.پ.)
ارسال: #12

گوشتکوب برقی که عصای دست منو مامانمه عااااااااااااااالیه
من همه چی گرفتم جز جارو شارژی و چای ساز که 2 نفر تو فامیل گفتن ما میدیم نخر حتی مارک گفتم چی میخوام همونو میارن ههههههه
ولی خدایی چرخ گوشت خوبه من عمرا گوشت چرخ کرده اماده نخرم بدم میاد خودم چرخ میکنم
منم از بوفه زیاد خوشم نمیاد خودمم میخوام از این بوفه های بدونه شیشه مدرن بگیرم شیکه زیاد نمیخواد ظرف بچپونی توش

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
 سپاس شده توسط میناا ، mina14 ، خاله قرمزی ، yak4453 ، zzohrehh ، aseman313 ، hiva73 ، goli_sh66 ، heven ، sanazjoonn
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #13

(۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر)leyli نوشته است:  
(۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ عصر)sarai نوشته است:  بستگی به خودمون داره بچه ها...من مامانم تو خونه گوشت کوب برقی زیاد استفاده میکنه...بالطبع منم با این وسیله راحتم و میگیرم...

دوستم کاربردش تو کدوم غذاهاست؟

مامانم خیلی ازش استفاده میکنه..غیر از آبگوشت و حلیم و عدسی اینا که کار اصلیشه.مثلا کوکوسبزی ،سبزی و تخم مرغ رو ک بخاد قاطی کنه دیگه راحتتره...یا حتی گرفتن آب هندونه...Smile دیگه لازم نیست مخلوط کن رو دربیاره راحت میریزه تو لیوان مخصوصشو یه دور میره با گوشت کوب...Smileیا حتی شیرموز....Toungeگلم اینا سلیقه اییه و تو هر خونه متفاوته...مامانم 7-8 سال پیش یه گوشت کوب براوون گرفته،وصل کرده به دیوار کنار ظرفشویی و به نوعی عصا دستشه...دیگه غذاساز و مخلوط کن رو بیخیال شده.البته غذاساز که میخرم.بنظرم باید آدم تو خونش باشه.لازم میشه.Big Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط leyli ، mina14 ، sun ، حباب ، بنفشه ب ، zeinab.mh ، hiva73 ، heven ، bily ، sanazjoonn
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ عصر توسط marya_r2000.)
ارسال: #14
من که هم سرخ کن میگیرم هم ساندویچ ساز
الان که خونه مامانمم از سرخ کن به شدت استفاده میکنیم واسه همه چیز مخصوصاً سیب زمینی خیلی حال میده و راحته! اما ساندویچ سازم بگم که همسرم بشدت عاشق غذاهایی هست که باهاش درست میشه!
اما اتو معمولی گرفتم نه پرسی، زودپزم الان مامانم کلی مصرف داره که منم باالطبع همینطورم:-))

آهان گوشت کوب برقیم گرفتم به نظرم کاراییش زیاده مخصوصا واسه کوکو و الویه و...
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، zeinab.mh ، hiva73 ، heven
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ عصر توسط khofoloo.)
ارسال: #15
نظر من:
سرخ کن به هیچ وجه.اگرم گرفتی مینی که کاربردیه و روغن کمی میبره
نوع بدون روغنشم که همه چیو باید توش خرد کنی برزی و با اون قیمت باب نمی ارزه
قهوه جوش

اتو پرس یجاگیره
چرخ گوشتم به نظرم لزوم نداره خیلی
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، hiva73 ، goli_sh66 ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #16
(۱۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ عصر)khofoloo نوشته است:  نظر من:
سرخ کن به هیچ وجه.اگرم گرفتی مینی که کاربردیه و روغن کمی میبره
نوع بدون روغنشم که همه چیو باید توش خرد کنی برزی و با اون قیمت باب نمی ارزه
قهوه جوش

اتو پرس یجاگیره
چرخ گوشتم به نظرم لزوم نداره خیلی

بچه ها چرخ گوشت واقعا لازم نیستااااااا!!!
شما گوشت رو بدید همون قصابی واستون چرخ کنه!!
البته من مامان همسری داره!می دم اون چرخ کنه!(از مامان خودم دور ام)

آینده ایی خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند.....
نقل قول
 سپاس شده توسط maaahi ، arefeh ، hiva73 ، goli_sh66 ، heven
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ صبح توسط مهسا.)
ارسال: #17
آره بنظر منم سرخ کن مینی استفاده ش بیشتره؛ما که خیلی استفاده داریم؛سیب زمینی؛بادمجون؛کرفس؛پیاز
آخه ما فامیلامون همه پول میدن باید همه چی بخرم Sad فوقش 2تا پتو بیارن

من واسه یسری غذاها که دوست دارم خیلی مرغ چرخ کرده لازم دارم؛تازه واسه فسنجون باید گردو چرخ کرد؛چرخ گوشت لازمه
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، snow-white ، hiva73 ، heven ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ صبح
ارسال: #18
غذا ساز تا یک کیلو گوشتو چرخم می کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط محنا ، حباب ، snow-white ، zzohrehh ، hiva73 ، heven
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #19
بچه ها به نظر من این مسئله کاملا سلیقه ایه و تو خونواده های مختلف هم متفاوته یکی سرخ کن زیاد استفاده داره یکی چای ساز یکی حتی توستر...به نظر من ببنید تو خونه ماماناتون چه وسیله هایی بیشتر استفاده میشه و چه چیزایی کمتر..چون شما ناخودآگاه از ماماناتون الگو بداری می کنید تو این زمینه
نقل قول
 سپاس شده توسط khanoomGol ، shagha khoshgele ، پرنسس عشق ، shiva1394 ، hiva73 ، goli_sh66 ، heven ، sanazjoonn
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #20
تخم مرغ پز واقعا بی خوده

ميگن اين نيز بگذرد! اميدوارم با سرعت بگذرد
نقل قول
 سپاس شده توسط حباب ، hiva73 ، goli_sh66 ، heven
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام