لباس پاتختی

۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #11

RE: لباس پاتختی
اینا رسم و رسومیه که خانواده داماد باید رعایت کنن. مثل خلعتی که خانواده عروس بهش مقید هستن. من تا حالا تو هیچ پاتختی ای ندیدم خلعتی نباشه! خب خانواده داماد هم رعایت کنن دیگه!! تازه این برای یه نفره فقط!!
نقل قول
 سپاس شده توسط ساینا ، nazanin bano ، nasibe_603
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #12

آره رسم اصلیش اینه که خانواده عروس به پاس زحمات خانواده داماد خلعتی میدن،چقدر هم که زحمت میکشن!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس مهر ماه ، Melijoon
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ عصر توسط sahar_f.)
ارسال: #13
آماده خریدی یا دادی دوخت؟

قیمتش چقدر شد؟
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #14

آره عزیزم همونجا. طبقه دوم شرقی اداری. روبروی مارینا فرانس. لباساشو از ترکیه میاره... خیلی اتفاقی دیدیمش! لباس هم شد 200 تومن. البته اول اون رنگی که میخواستم نداشت. گفتم هفته بعدش از ترکیه آوردن!
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar_f
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #15
جدا 200 تومن
اینکه عالیه
من از چند تا مزون پرسیدم میگن دوخت از 250 شروع میشه
کلی هم پول پارچه میشه
آخرش هم معلوم نیست چی دربیاد

مرسی که گفتی
حتما برم اونجارو ببینم
ممنون
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #16
من که قدم کوتاهه خودمم زنونه نمیپوشم به نظرتون کوتاه واسم خوبه یا بلند؟؟؟خیلی دلم میخواد واسه پاتختی پاشنه 100سانتی بپوشمBig Grinبایه مدل لباس بلند........!
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ عصر توسط zoha.)
ارسال: #17

پیراهن کوتاه با کفش پاشنه بلند بپوش. خیلی باحاله Smile
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #18

لباس پاتختی من کوتاه با دامن پفی بود. دکلته. سبز یشمی. کفش پاشنه بلند جلو بسته پشت باز. از اونا که پنجه اش کپله. مو هام هم شینیون باز.
لباسم از تو کمر جمع میشد و دو لا دامن داشت. زیری ساتن و از جنش بالاتنه. روش هم حریر پفکی بود.
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #19

مدل لباست ضحی جان من دیدم خوشگل بود مامان منم از اون مزون کت ودامن برایی سر عقد گرفته بود
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha
۱۹-مهر-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #20

(۱۸-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ صبح)maria نوشته است:  ضحی لباستو از کجا گرفتی؟چند؟

یه مزون روبروی مارینافرانس بود. همینجوری رفتیم توش و لباس رو دیدیم. 200 تومن خریدیم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام