• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

لباس مناسب برای محضر ( گفتگو )

۳۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #31
RE: لباس مناسب برای محضر
بنظرم اگه قراره تو محضر مانتو یا کت و دامن بپوشی و خانواده ی عروس و داماد جدا از هم بیان محضر کیف دستت باشه بهتره،چون زشته جدازاهم بیان اونوقت هیچی دستت نباشه!!اما اگه باهم میان فقط دسته گل!!!

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
♥♥دوستان من ترجمه انجام میدم ( انگلیسی )..
اگه کاره ترجمه داشتین پیام بدید..
واسه دوستای نوعروسم تخفیف ویژه میدم Angel
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #32
عزیزم بستگی به این داره داماد بیاد دنبالت بری محضر یا با خانواده.اگه داماد بیاد خوب دسته گل شیک تره.اما اگه با خانواده بری کیف...اما از نظر من اینکه خانواده ها تو محضر باشن و شما با داماد بری بهتره.
نقل قول
 سپاس شده توسط zhaleh95 ، نازک ، ملیکه ملکیان ، Nazanin64
۳۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #33
(۲۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ عصر)mi na نوشته است:  بچه ها 1 سوال.واسه محضر رفتن عروس یدونه از این کیف های کوچیک دستی رنگ سفید یا رنگ روشن دستش بگیره بهتره یا یه دسته گل کوچیک یا اینکه جفتش باشه؟؟؟

عزیزم من یه کیف دستی طلایی همرنگ کفشم دستم بود... توی محضر هم آقای داماد گل رو داد دستم و توی عکسا گله دستمه... بدون گل به نظرم زشت میشه

صدای خنده خدا رو میشنوی؟
به آنچه محال میپنداری میخندد...Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mi na ، goli_sh66
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۱-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #34
(۳۱-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ عصر)بهار65 نوشته است:  
(۲۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ عصر)mi na نوشته است:  بچه ها 1 سوال.واسه محضر رفتن عروس یدونه از این کیف های کوچیک دستی رنگ سفید یا رنگ روشن دستش بگیره بهتره یا یه دسته گل کوچیک یا اینکه جفتش باشه؟؟؟

عزیزم من یه کیف دستی طلایی همرنگ کفشم دستم بود... توی محضر هم آقای داماد گل رو داد دستم و توی عکسا گله دستمه... بدون گل به نظرم زشت میشه

مرسی از راهنماییت عزیزم.آره خودمم به همین نتیجه رسیدم اولش که میخوام با خانوادم برم محضر یه کیف فانتزی دستم بگیرم توی محضر داماد برام گل بیاره و همونجا بده دستم.منم دیگه بعدش احتمالا کیفمو دستم نمیگیرم و فقط گل رو دست میگیرم.کیفمو میدم مامانم که بزارتش یه جا که تو دست و پا نباشه
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار65 ، goli_sh66
۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ صبح توسط Raha-A.)
ارسال: #35
من دو تاعقد داشتم اولیه رو تو محضر پوشیدم نباتی بود جلو سینش دانتل داشت داده بودم برام بدوزن خوشگل بود دوسش داشتم .... دومی هم یه کت تک سفید بود با شلوار و تاپ سورمه ای (از مانگو خریدم) که دفتر اقای خاتمی پوشیدمش Smile

[تصویر: لباس مناسب برای محضر ( گفتگو )]

---

نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، B@R@NE ، ay naz ، voroojak rize ، topol ، setiya ، s65 ، paria khanoom ، m.t ، TiTi 92 ، masoumeh.p ، دریا73 ، MAAH ، mahsa 24 ، neda khanom ، Hyojoo ، آیلار ، mimche ، تپلو ، Tinaaa91 ، miss bride ، جسیکا ، رسپینا63 ، sepide ، عشقم حسن جون ، fatima.s ، Amitis6 ، مداد رنگی ، jovan ، khoodka ، sarah m ، yasi1234 ، س.م ، MaHrOoOo ، lilinaz ، *Panah* ، negar65 ، lili91 ، tala680067 ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، دختر ایرونی ، b@H@r ، baharak7 ، سيما ، Beh.Naz ، ماهرخ تبریزی ، حباب ، Y@samin ، saraOnavid ، sun daughter ، masi e mehdi ، 4051307 ، خوشگل خانم ، فرزاااانه ، zi zi ، mahsaiiii ، saraiiii ، narina ، sana 67 ، سانازززی ، ati_22 ، هانىه ، leila71 ، nasrin_71 ، مینا71 ، tutia ، گلي خانوم ، خانوم دکتری ، AnnA TiGer ، *ترنم* ، shiva_1994 ، zahra1212 ، شادی.خ ، فرانک خانم ، sana.sana ، behnoosh69 ، L naz ، mar-mar ، محیا سادات ، فرانك ، pinkdream ، dokhtarezemestoni ، banooomina ، n.a.i.a ، parichehr888 ، eli9000 ، secret ، zahra.y ، پالیذ ، ریحون خانوم ، ملیکه ملکیان ، park87 ، sefid barfy ، **خانوم کوچولو** ، zahra_bannooo ، Far.far.far ، roshanaa ، خاتون جان ، نیلوفر24 ، Nazanin64 ، *pranses* ، tootak ، marjantt ، goli_sh66
۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #36

ما عقد محضریمون خیلی خصوصی بود و فقط مامان باباهامون بودن .
منم خیلی خوشحال ، یه دونه از همین مانتو عبایی ها که همیشه می پوشم پوشیده بودم با ساپورت و پاشنه بلند . و شال مشکی !
رفتیم دیدم شوهرم خوشحااااال کت شلوار پوشیده واسه من دسته گل خریده ! تازه به زور برام یه شال سفید خریدن گفتن بابا حداقل شال سفید بنداز Smile

منم به شوهرم هی می گفتم مثل اینکه خیلی جدی گرفتی !!! ( اون روز کلن حوصله نداشتم )
اون بیچاره م می گفت مگه جدی نیس ؟؟؟؟؟؟!!!!
( فکر کن نیم ساعت بعدش قرار بود زنش شم )

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط s65 ، fatima.s ، ساره ، Beh.Naz ، saraaa72 ، pooh13 ، L naz ، Far.far.far ، Nansi88
۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #37
من یه پیراهن کرم روشن کوتاه که شبیه مانتو بود با شلوار تنگ قهوه ای پوشیدم.شالمم کرم بود با سکه های طلایی که مادرشوهرم اینا برای حنابندون اورده بودن.به جای چادر که میندازن سر عروس.باید اونو سرم می کردم.دوست نداشتم برای محضر سفید بپوشم.لباسمم اصلا به نبت محضر نخریده بودم.قبلا خریده بودم و تا آن روز نپوشیده بودم.یهویی دیدیم مناسبه برای این امر خیرSmile

من یک کارآفرین می شومSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط JOOJOOK
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #38
بچه ها من لباسم کت شلوار سفیده واسه محضر
اولا به نظرتون روسری بهتره یا شال؟؟؟ ثانیا اگه اونم سفید نباشه بهتر نیس؟
یه رنگی باشه که جلوه داشته باشه، اگه اره چه رنگی مد نظرتونه؟

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط JOOJOOK
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #39
منم سفید دوست ندارم :دی واسه محضر یه جوریه!!!عقد من دی ماهه من چی بپوشمممم؟؟؟؟بعدش رستورانه بعدش خونه ما بزن برقص من اصلا نمیدونم چی بپوشم!؟!ما حجاب هم نداریم.
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #40

عروس شدم رفت ...........لیلیلیلیلیلیلیNew2
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام