• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

لباس مناسب برای محضر ( گفتگو )

۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #11
RE: لباس مناسب برای محضر
من پارچه شیری گرفتم کت دامن میدی بدوزم نگین بلزیکی طلایی هم گرفتم برا دور یقعش. با ساپورت رنگ پا . کفش کرم که یه دابره طلایی جلوش هس.یه حریر کرم هم گرفتم آستین کیمنو میدی بدوزم روش بپوشم که وقتی رسیدم داخل اونجا ، بیرون بیارم.فقط توی شال و روسری موندم هرچی میگردم طلایی و کرم خوب پیدا نمیکنم.همسرجان هم میخواد کت شلوار پیراهن کفش قهوه ای بپوشه+کراوات طلایی

...واقعا صبر کلید حل 99درصد مشکلات هس!
باور نداری امتحان کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط L naz ، ملیکه ملکیان
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #12
به نظر من برای محضر یه مانتوی خانومانه شییییییییییییییییک
از اینا که مجلسی هستن رنگ سفید یا صدفی شیری تو این توناژ رنگها
به یه شلوار یا دامن از زیرش که اونم باز بستگی داره کدوم بیشتر به مانتو بیاد
خیلی خوبه اینجوووووووووووری

دوستی:9/6/91
نامزدی رسمی:16/7/94
عقد:21/12/94
عروسی:سال 95
درکنار عشقم بهترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ... خدایا شکرت
شروع ب خرید جهیزیه ....
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس65 ، بهار65 ، rahai ، L naz ، raha100
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #13
خانوما من یه سواله فنی داشتم . برای محضر یه لباس سفید دانتل کوتاه تو پاساژ اندیشه دیدم میخوام بخرم . به نظر شما با چه رنگ جوراب شلواری بپوشم خوبه . میخوام جوراب شلواری ضخیم بخرم چون بعدا واسم حرف درمیارن Big Grin
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #14
جوراب شلواری اگه می خوای بپوشی
این رنگ پاها که خیلی نازکن
یه بار مصرفن
و گرنه غیر از اون خوب نمی شه
به نظر من
نقل قول
 سپاس شده توسط paeez65
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #15
من مانتو شلوار پوشیدم ..ولی سفید

[تصویر: لباس مناسب برای محضر ( گفتگو )]

بچه ها محتاج دعاتونمSad

سفارش شمع فانتزی و چاپ عکس روی شمع(شمع جهت گیفت عروسی) -پتینه(ظروف ،مجسمه،ابنما،آباژور ،میز،ساعت...)،هویه کاری و نقاشی پذیرفته میشود.

فروشگاه---->>حراجی---->>فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروس ها---->>صفحه7(کاهای شمعم) صفحه 18 (کارهای مجسمه) صفحه8(نقاشیام)
نقل قول
 سپاس شده توسط s65 ، elani ، TiTi 92 ، setiya ، asalii ، سرور ، س.م ، m.t ، خوشگل خانم ، عشقم حسن جون ، نیلوفرم ، leila71 ، J.1986 ، zahra.y ، ملیکه ملکیان ، مهلین
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #16
(۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ عصر)paeez65 نوشته است:  خانوما من یه سواله فنی داشتم . برای محضر یه لباس سفید دانتل کوتاه تو پاساژ اندیشه دیدم میخوام بخرم . به نظر شما با چه رنگ جوراب شلواری بپوشم خوبه . میخوام جوراب شلواری ضخیم بخرم چون بعدا واسم حرف درمیارن :D

ه

عزیزم با لباس سفید فقط جوراب رنگ پا یا از این جوراب برنزا قشنگن! برنز بخر کلفتم داره

ﻣﺮﺍ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﭘﯿﺮ ﮐﺮﺩ،
ﮐﻪ ﻫﺮﮔﺰ ﺭﺥ نداد...
نقل قول
 سپاس شده توسط paeez65
۸-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #17
من واسه محضر 1کت دامن سفید (شیری رنگ تقریبا) خیلی خوشمل پوشیدم.. البته بلند! یعنی دامن بلند!
1شال سفید هم سرم کردم.. مامان همسری هم چادرمو اورده بود اما نتونستم سر کنم..
1صندل سفید هم پام کرده بودم
خیلی شیک بود
خانواده همسری فوق مذهبی هستند و من باید حجاب کامل میداشتم! اینجوری هم خیلی شیک بودم هم حجابم کامل بود New2
در اولین فرصت عکسشو میذارم..

Die Handtasche muss lebendig sein!

تدریس خصوصی زبان آلمانی
نقل قول
 سپاس شده توسط m.t ، 1girl
۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #18
دوست جونا تو محضر نمیشه لباس بی استین پوشید و حجاب نداشت؟حتما باید مانتو یا کت و دامن پوشید؟
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ عصر توسط rahai.)
ارسال: #19
دوستان داشتم دنبال مدل شیک میگشتم اینم بنظرم جالب اومد گذاشتم شاید بدردتون بخوره
[تصویر: لباس مناسب برای محضر ( گفتگو )]
البته عکس کامل پیدا نکردم اما میشه به سلیقه ی خودتون پایینشو انتخاب کنید :دی

(۲۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ عصر)پوپک68 نوشته است:  دوست جونا تو محضر نمیشه لباس بی استین پوشید و حجاب نداشت؟حتما باید مانتو یا کت و دامن پوشید؟

گلم تا بوده عاقدا یکم سخت میگیرن .اما اگه برای خودت و خانواده همسرت مهم نیست قبل عقد حجاب داشته باشی میتونی محضری انتخاب کنی که محل نشستن عاقد مشرف به جایگاه عروس داماد نباشه.

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
نقل قول
 سپاس شده توسط masoumeh.p ، پوپک68 ، خوشگل خانم ، m.t ، MaHrOoOo ، fatima.s ، س.م ، saraiiii ، zohreh. ، فرگل خانوم ، bily ، عسل (دنیای هنر) ، L naz ، pinkdream ، el.na.z ، zahra.y ، **خانوم کوچولو**
۲۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #20
خواهش میکنم پوپک جان. ما چون خودمون دنبال محضر شیک میگردیم خیلی جاها رو رفتم دیدم. اکثرا جداست. اما خب بعضی جاها روبرو جایگاه بیرون اتاق بود. امیدوارم عقدت خوشگل و خوب برگزار شه گلم

باورت دارم خداجونم... میدونم کنارمی... بهت اعتماد دارم و از هیچی نمیترسمCool
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام