• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو
نظرسنجی: لباس عروس بخریم یا کرایه کنیم؟
بخریم
کرایه کنیم

لباس عروس بخریم یا کرایه کنیم؟

۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #11
RE: لباس عروس بخریم یا کرایه کنیم؟
اگر قیمتش چندان تفاوت نداشته باشه خرید بهتره.....اما به نظر من اینکه بدیم بدوزن خیلی به صرفه تره هم از خرید هم از کرایه

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط mojaz
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #12

Heart RE: لباس عروس بخریم یا کرایه کنیم؟
سلام دوستان.به نظر من اجاره کنیم بهتره.اما اگر قیمت اجاره مثلا 50000 تومن اینا با خریدش فاصله داشت بخریم بهتره.New2

راستی مزونی که لباس عروساش شیک و ارزون قیمت باشه سراغ ندارید؟Sad

❤ 4 اردیبهشت هم اومد و رفت, شد بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگیمAngel خدایا شکرت ❤
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #13
من میخواستم 100% اجاره کنم ، وقتی چندجارو گشتم دیدم تفاوت قیمت خرید و اجاره 100،000 تومان و ازاین مبلغ 40،000 بابت خشکشویی میگیرن . یعنی واسه 60،000 تومان لباسو برنداریم ؟؟؟ ما که این همه خرج کردیم اینم روش
حداقل دخترمون بزرگ شد میدیم بپوشه خودشو درست کنه جلوی آیینه برقصه 3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط RAD ، كيتي ، bahare71 ، nanal ، کیتی ، nazgol22 ، baharak7 ، س.م ، هانیه هستم یه دختر رویایی ، nazanin1988
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #14
منم لباسمو یا می خرم یا میدم تا برام بدوزن
یکی از دلایلشم اینه که اولا نمی خوام لباسی رو بپوشم که یه نفر یا شاید چند نفر دیگه!! Huhپوشیدن ، و دوما اینکه اختلاف قیمتشونم آنچنان تفاوتی نداره... Smiling این خرجا در مقابل اون همه خرج عروسی قابل چشم پوشی است Wink
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #15
من خریدم دوست دارم وقتی دخترم پرسید مامان لباست کو؟ نشونش بدمEmbarrased

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #16
منم احتمالا می خرم چون قیمتش با اجاره نهایتا 50 تومان یا 100 تومان فرق داره هم مطمئنی که اولین بار خودت پوشیدی
تازه هروقت خواستی می پوشی یه جور یادگاریه ولی بعدش نمی دونی باید چه کارش کنیم البته من جاش رو دارم
فعلا که لباس نامزدیم رو دارم لباس حنابندون و عروسی هم بهش اضافه می شه

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #17
از نظر قیمت فرقی نداره من لباس نامزدیمو خریدم چون با کرایه 100 تومن فرقش بود لباسم هم مثلباس عروس بود. واسه عروسیمم می خرم چون اون لباس باید فقط واسه خودم باشه

ما یه خانواده 3 نفره خوشبختیم Angel

خدااااااااایااااااااا شکرت عااااااشقتم
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #18
من دوست داشتم اجاره کنم چون هم از ریخت وپاش و اینا خوشم نمیاد هم به نظرم نگهداریش کار سختیه ،اما چون لباسی که گرفتم ابریشم خامه ،مزون گفت ابریشم خامو باید بخرم اجاره نمیشه کرد Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #19
منم میخرم لباس نامزدیمملباس عروس بودفقط رنگش فرق میکرد دادم خشکشوی گذاشتم توی کمد میدونم لباس عروسی و حنابندون وپاتختیمم میره کناره اون
من لباس نوزادی هامم دارم تا الان بعد مگه میشه لباس عروسمو نخرممممممممم هههههههههههههههههه
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #20
من صد در صد اجاره می کنم قیمت خریدش با اجاره خیلی فرق داره.اونوقتم اگر اجاره کنی عیبه لباست در میاد که کجاش بده کجاش خو به.کی گفته تو تن چند نفر رفتهلباس عروس و بعد از اولین اجاره میفرستن بعضی از شهرستانا اگرم پوشیده باشن چه عیبی داره . فکر نکنم به ریسک دوختنش بیرزه من خودم میرم دنبال اجاره اگررررررررررر گییییییرممممممممممم نیومد میدم میدوزن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام