لباس حنابندان

۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #21

RE: لباس حنابندان
[تصویر: لباس حنابندان]
اینم لباس خنابندون من
ما رسممونه سبز بپوشیم تو حنابندون
چون مجلس خودمونی بود من لباس کوتاه گرفتم
خیلی دوسش دارم
همه از لباس من خوششون اومده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، sajede shadoone ، sarai ، farnoush ، maniya ، n@f@s ، خوشگل خانم ، nasibe_603 ، raha20 ، eli meli joon
۲۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #22
(۱۰-شهريور-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ صبح)salsa نوشته است:  بچه ها تهیه لباس حنا بندون به عهده کدوم خانوادست؟؟؟؟؟

بستگی به رسمتون داره. واسه ما که لباس عروسو خانواده داماد میخره و مال داماد رو خونواده عروس.

وزن اوليه ١٢ تير : ٦٤.٨
وزن فعلي ١٦ مرداد : ٦٢.٣
چالش اين هفته : ٦١
***وزن هدف : ٦٠***

*اميدوارم تا اخر مرداد به هدفم برسم*
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #23
واااااااااااااااااا هانی کی گفته باید این دو رنگ و بپوشی
من لباسم ابی درباری بود

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
نقل قول
 سپاس شده توسط هانی جان
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #24
حنابندون من تو تالار,میخوام برم مزونلباس عروس بدم یه لباسى که یه فنرم بخوره رنگى بدوزه
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ عصر توسط شصت وهفتیا.)
ارسال: #25
سلام بچه ها من عقد وحنابندونم یه شبه بنظرتون برم لباس که فنر بخوره بگیرم یا نه همین لباس شبا من مدل لباس عروسی لیلا میلانی مد نظرمه بنظرتون قشنگه رنگه طلایی که خیلی برق بزنه وانگار اکلیلی باشه خوبه توروخدا کمکم کنید من 18 سالم نمیخام جلو خواهر نامزدم کم بیارم Confused

قبلا هم تو عروسیا لباس شب قرمز بنفش پوشیدم مجلسی کوتاهه ابی کاربونی وزرد هم داشتم یه چی میخام تکراری نباشه گرچه عاشق قرمزم ولی یه قرمز بلند دارم که چن ماه پیش عروسی داشتیم پوشیدم خداروشکر خیلی خوشگل شده بود تنم و اصلا خواهر نامزدم چشه دیدنمو نداشت حالا کمکم کنید براعقد وحنابندونم به نظرتون مدل لباس لیلا میلانی قشنگهConfused
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-خرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #26
واسه عقد طلایی قشنگ میشه
واسه حنابندونم ،بنفش یاسبز قشنگه

جاان جانانمتصویر: images/smilies/heart.gif٣٧
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #27
حنابندون یکی از اقوام که رفتم ، لباسش قرمز پفی بود ،خوشگل بود
ولی به نظرم بنفش خیلی شیک تره

جاان جانانمتصویر: images/smilies/heart.gif٣٧
نقل قول
 سپاس شده توسط zhaleh95
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #28
بنظرم اگه جنابندون نمیگیرن لباس عقدتون طلایی نباشه بهتره چون تو عکسا تم رنگ لباسا بالباس عروس شبیه بهم میشه!!اما اگه حنابندون میگیرید،عقد طلایی قشنگتره..حنابندون هم بنفش یا قرمز

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
♥♥دوستان من ترجمه انجام میدم ( انگلیسی )..
اگه کاره ترجمه داشتین پیام بدید..
واسه دوستای نوعروسم تخفیف ویژه میدم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mahjan
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #29
سلام بچه ها. منم رفتم این پارچه هارو خریدم. زیر یه قسمتش کاغذ سفید گذاشتم تا طرحش معلوم بشه. 30 سانتی متر از پارچه طرحدار که فروشنده میگفت سرمه دوزیه. 2 متر هم ساتن آی ایشیقی. 30 سانتی متر هم تور کشی قرمز واسه زیر پارچه طرحدار. 1 متر هم تور کشی رنگ بدن. 1.5 متر هم پارچه واسه ژپون که دیگه عکس اونارو نگرفتم. از شهرستان خریدم.

دخترمون لیانا خانوم 24 آذر اومد تو بغلمون
نقل قول
 سپاس شده توسط mahjan ، zhaleh95 ، fatima.s ، manoamin ، f@tima ، خوشگل خانم ، حديث زندگي ، yasfar ، banooomina ، *FaRzAnEh* ، skyisup92 ، lili91 ، maryam 63 ، سیمولی ، narsis20 ، cool ، ssarass ، mr.khan.familly ، eli meli joon
۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #30
اینم لباس حنابندون من

30 مهر چهارمين سالگرد ازدواجمون
منم مامان يه فندق شدم هفته ي ١٠
نقل قول
 سپاس شده توسط عاشقای عاشق ، خوشگل خانم ، fatima.s ، pichak2014 ، ssarass ، bahare jan
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام