• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

لباس بله برون

۲۶-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ عصر توسط msm.indust.)
ارسال: #1
لباس بله برون
سلامم
میشه لطفا راهنمایی کنید لباس بله برون چه مدلی و از کجا بگیرم؟
اگه دوست داشتید عکس لباساتون رو بگذارید که همه ایده بگیرن
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، خانم فسقلی
۲۶-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ عصر توسط عروس ریزه میزه.)
ارسال: #2
RE: لباس بله برون
سلامممم
بله برون خب چون جلسه رسمی هست من میخواستم لباسم کاملا پوشیده باشه یه پیراهن بلند که بالاتنه مروارید کار شده بود دامنش هم حریر نازک روی دانتل اومده بود (البته اصلا پف نداشت دامنم ) .از شانزلیزه جمهوری خریدم . برای روی لباسم که آستین حلقه ای بود به خیاطی همونجا یه کت کوتاه خیلی شیک جنس لباسم سفارش دادم دوخت ، عالی شد . از کت دامن و کت شلوار خیلی خوشم نمی اومد واسه همین پیراهنم انتخاب عالیییی بود همممه کلی تعریف کردن AngelBlush

عروس 29 مرداد خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 
تالار:باغ صبا عالی
لباس:مزون کارولن  عالی
آرایشگاه:نرگس شرفی عالی
آتلیه:امید اصلانی عالی ترین
گل:بازار گل محلاتی(ماشین و فرمالیته خوب، دسته گل اصلی اصلا خوب نبود)

نقل قول
 سپاس شده توسط msm.indust ، Maryam290
۲۶-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #3
بلوز شلوار ترجیحا شومیز حریر یا نازک بگیر زیرش تاپ بپوش با شلوار الان گلبهی یا پنککی مده شیک هست یا اگه اهل دامنی شومیز با دامن
نقل قول
 سپاس شده توسط msm.indust ، Maryam290 ، م‌ح‌د‌ث‌ه
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ صبح توسط msm.indust.)
ارسال: #4
(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ عصر)عروس ریزه میزه نوشته است:  سلامممم
بله برون خب چون جلسه رسمی هست من میخواستم لباسم کاملا پوشیده باشه یه پیراهن بلند که بالاتنه مروارید کار شده بود دامنش هم حریر نازک روی دانتل اومده بود (البته اصلا پف نداشت دامنم ) .از شانزلیزه جمهوری خریدم . برای روی لباسم که آستین حلقه ای بود به خیاطی همونجا یه کت کوتاه خیلی شیک جنس لباسم سفارش دادم دوخت ، عالی شد . از کت دامن و کت شلوار خیلی خوشم نمی اومد واسه همین پیراهنم انتخاب عالیییی بود همممه کلی تعریف کردن AngelBlush

چه خوب ،میشه عکسشو بزارید؟

(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ عصر)sevda khanum نوشته است:  
بله برون خب چون جلسه رسمی هست من میخواستم لباسم کاملا پوشیده باشه یه پیراهن بلند که بالاتنه مروارید کار شده بود ...:Blush

عزیزجان عکسشو میزاری ببینیم‌ لباستو؟ کنجکاو شدم ببینمشLub

نظر من اینه که بری پاساژ ها رو خوب بگردی بعد یه دست لباس رسمی ازینایی که زیرش تا رو زانوعه بعد روش یه کت کوتاه خیلی شیک با رنگه ملیحه بخری
من خودم ازینا تن مانکن پشت ویترین دیدم کتش برش خیلی شیکی دلشت مدلش خیلی نازو با کلاس بود
بعد با جوراب شلواری و روسری شیک که خوشگل ببندیش بپوشی،کفشم یادت نره

مرسیی عزیزممم
من بله برونم 7 مرداده ، خیلی استرس دارم همش احساس میکنم وقت ندارم اصلا

(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ عصر)sevda khanum نوشته است:  
بله برون خب چون جلسه رسمی هست من میخواستم لباسم کاملا پوشیده باشه یه پیراهن بلند که بالاتنه مروارید کار شده بود ...:Blush

عزیزجان عکسشو میزاری ببینیم‌ لباستو؟ کنجکاو شدم ببینمشLub

نظر من اینه که بری پاساژ ها رو خوب بگردی بعد یه دست لباس رسمی ازینایی که زیرش تا رو زانوعه بعد روش یه کت کوتاه خیلی شیک با رنگه ملیحه بخری
من خودم ازینا تن مانکن پشت ویترین دیدم کتش برش خیلی شیکی دلشت مدلش خیلی نازو با کلاس بود
بعد با جوراب شلواری و روسری شیک که خوشگل ببندیش بپوشی،کفشم یادت نره

مرسی از راهنماییتون
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #5
من روزی که انگشتر نشونمو آوردن پیراهن آستین حلقه شیری رنگ تنم بود (قدش تا زانو). یه ساپورت زخیم شیری رنگ و کفش عروسکی شیری رنگ. یه کت نارنجی هم روی پیراهن پوشیده بودم . روسری مم ترکیب شیری و نارنجی بود.
خودم ترکیبشو دوس داشتم هم حس عروسانه داشت هم به خاطر رنگ نارنجی شاد بود.

روز بله برونم که عاقد اومده بود خونه و عقد رسمی رو خوند یه پیراهن بلند شیری رنگ با حریرهایی صورتی رنگ و کفش پاشنه دار شیری پوشیده بودم. (ساده بود ولی بازم خودم دوسش داشتم)
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtabjon ، msm.indust ، Maryam290
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #6

(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ عصر)msm.indust نوشته است:  سلامم
میشه لطفا راهنمایی کنید لباس بله برون چه مدلی و از کجا بگیرم؟
اگه دوست داشتید عکس لباساتون رو بگذارید که همه ایده بگیرن

من اینجا گذاشته بودم :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%81%D9...pid6914375

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
 سپاس شده توسط msm.indust ، heven ، Maryam290
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #7
سلام دوستیا
آرزوی خووووووشبختی واسه ی همتون دارمHeart

خانومیا بنظرم که انتخاب لباس بله برون بستگی به فرهنگ دو خانواده داره و اینکه مجلس چجور برگزار میشه

اگه سنتی یا معمولی هستید که کت و شلوار یا کت دامن بپوشید یا لباس کوتاه با ساپورت ضخیم مانتو کتی رنگ روشن ا شلوار روشن و روسری و کفش شیک

آقایون اگه جدا بودن که رااااحت لباس باز هم بپوشید هیچ مشکلی نداره

واسه بله برون آینده خودم خانواده داماد از راه 800 کیلومتری میان
شب قبلش هماهنگ میکنیم صحبت میکنیم خصوصی البته.فرداشبش جشن بله رونه که بزن و بکوبم داریم
خانوادمم سنتی هستن اما آقایون طبقه بالای خونه هستن خانوما پایینNew2

لباسمم قراره یه پیراهن ساده تقرییییبا عروسکی زرشکی یا سبزآبی تا زانو بدوزم آستینش تا آرنج و یقه گرد که دور استین ها و یقه سنگدوزی ظریف میشه/با موی صاف و باز و ارایش ملیحEmbarrased

البته من 20-19سالمه و دوست دارم ساده و شیک باشم و کوتاه بپوشم/البته ما صبحش صیغه رو میخونیم

این سلیقه من برای جشن خودم بود
راهنمایی و نظر خواستید نم هستم تو این تاپیک

96 حتما برای من بهترین سال خواهد شدتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط msm.indust ، Maryam290 ، زندگی نو با عشقم ، arooschik
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #8
این یه مدل نمونه مناسب بله برون که با رنگ روشن باشه که بهتر
[تصویر: لباس بله برون]" alt="تصویر: [تصویر: لباس بله برون]" title="تصویر: [تصویر: لباس بله برون]" />

بعضی ها پیراهن کوتاه میپوشن بعضیا پیراهن بلند.کت دامن.شومیز و... عکسی مناسب بود میذارم
البته نظر شخصیمه کوتاه و عروسکی قشنگ میشه چون بقیه مراسما هستن که بلند بپوشی یا کت دامنی
تازه سن کمتر هم باشه پیراهن کوتاه بهتره البتهههههههههههه درصورتی که خانوما از آقایون جدا نشسته باشنExclamation

96 حتما برای من بهترین سال خواهد شدتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط msm.indust ، heven ، Maryam290 ، arooschik
۲۸-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ عصر توسط عروس ریزه میزه.)
ارسال: #9
دوستای گلم من عکس لباس خودم رو نتونستم بذارم . اما اینا تقریبا شبیه لباس خودم هست . البته برای من بالاتنه هم با مروارید کار شده بود و آستین حلقه ای بود خودم کت دوختم . آستین متصل نبود.

[تصویر: لباس بله برون]

[تصویر: لباس بله برون]

عروس 29 مرداد خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 
تالار:باغ صبا عالی
لباس:مزون کارولن  عالی
آرایشگاه:نرگس شرفی عالی
آتلیه:امید اصلانی عالی ترین
گل:بازار گل محلاتی(ماشین و فرمالیته خوب، دسته گل اصلی اصلا خوب نبود)

نقل قول
 سپاس شده توسط lady_atieh ، خرگوش خانمی ، msm.indust ، heven ، Maryam290 ، arooschik
۲۹-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ صبح توسط Msem.)
ارسال: #10
من کت شلوار سفید پوشیدم
از این کت هایی که تا زیر باسنه و کمرش و لبه هاش نگین دوزی داره
هم پوشیده بود لباسم هم خودم راحت بودم باهاش

نقل قول
 سپاس شده توسط nasi gol ، msm.indust ، Maryam290 ، arooschik
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام