• تقی زاده
  • لی لی رضایی
نظرسنجی: مارک ماشین لباسشویی که خریده اید ، چیست؟ (دقت کنید مارکی که خریدید !)
ال جی
بوش
سامسونگ
دوو
اسنوا
کنوود
هایسنس
بلومبرگ
بکو
آاگ- AEG
ارج
ایندزیت
ویرپول
آبسال
پاکشوما
پارس
میله
زیمنس
حایر
زانوسی
سایر مارک ها ...
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

لباسشویی

۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #5281

RE: لباسشویی
سامسونگ بخر بهتره به نظرم

خدایا شکرت
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #5282
من نمیفهمم آخه یه ماشین لباشسوییی چیه که باید اسم بنویسیم که آیا موجود بشه  یا نه! تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: /images/smilies/new/crying.png 
همه یه نمایندگیایه LG و زنگ  زدم ماشین لباسشویی هیچی موجود نیست تو این مملکت تصویر: images/smilies/sad.gif

به هم رسیدنمون و تا آخر سال 95 جذب میکنم
- amin -
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۴۹ صبح توسط بانویی.)
ارسال: #5283
سلام دوستان خوبم و نازگل جان
ماشین لباسشویی7 کیلویی g1243 سامسونگ سفید قیمت 4900 یا مدیا 7 کیلویی سفید قیمت 4400؟؟
یا الجی مدل 721 قیمت 6450؟؟ البته نمایندگی این قیمت داده.

بودجه تا 7 چی بخریم؟؟

خدا عاقبتمونو ختم بخیر کنتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ صبح توسط mehrabaaan.)
ارسال: #5284
تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngسلام بچه ها تا 5 تومن چه لباسشویی پیشنهاد میدید؟ میتونم الجی بردارم با این قیمت؟یا باید بودجه رو بیشترش کنم؟
خواهرم ایندزیت داره خیلی راضیه ولی خب خیلی گرون شده اون مدلشتصویر: images/smilies/dodgy.gif

امسال ، سال ما دو تاااااااااااااس ^_^
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #5285
سلام ببخشید کسی میدونه این مدل ماشین لباسشویی رو میتونم کجا پیدا کنم؟ https://www.polotak.com/273/washing-mach...-f10c3qdp2
یا از لباسشویی های ال جی شما چه مدلی رو پیشنهاد می دید. ال جی می خوام چون فک کنم قیمتش مناسب تره اگه کسی لباسشویی قیمت مناسب سراغ داره ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #5286

(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۳۷ صبح)'mehrabaaan' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngسلام بچه ها تا 5 تومن چه لباسشویی پیشنهاد میدید؟ میتونم الجی بردارم با این قیمت؟یا باید بودجه رو بیشترش کنم؟
خواهرم ایندزیت داره خیلی راضیه ولی خب خیلی گرون شده اون مدلشتصویر: images/smilies/dodgy.gif

ال جی مگه از مناطق ازاد یا سایت بانه با این قیمت بخری
با گارنتی گلدایران این قیمت نیس تا این قیمت شاید مدیا گیرت بیاد راضی داره یا بکئ

(امروز ۱۰:۰۲ صبح)'simasima' نوشته است:  سلام ببخشید کسی میدونه این مدل ماشین لباسشویی رو میتونم کجا پیدا کنم؟ https://www.polotak.com/273/washing-mach...-f10c3qdp2
یا از لباسشویی های ال جی شما چه مدلی رو پیشنهاد می دید. ال جی می خوام چون فک کنم قیمتش مناسب تره اگه کسی لباسشویی قیمت مناسب سراغ داره ممنون میشم جواب بدید.

ال جی الان مناسب یس مناسب تر مدیا یا دوو هستند

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام