• هیژا
  • مهناز
نظرسنجی: مارک ماشین لباسشویی که خریده اید ، چیست؟ (دقت کنید مارکی که خریدید !)
ال جی
بوش
سامسونگ
دوو
اسنوا
کنوود
هایسنس
بلومبرگ
بکو
آاگ- AEG
ارج
ایندزیت
ویرپول
آبسال
پاکشوما
پارس
میله
زیمنس
حایر
زانوسی
سایر مارک ها ...
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

لباسشویی

۳-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #5241

RE: لباسشویی
اقا باز من یه سوال دارم 
نازگل همون جا که گفتی نرم کننده رو ریختم اما استفاده نمیشه ! 
اب که میخواد خارج بشه خیلی صدا میده ، این دفه میخوام دورش کم کنم ببینم صداش تغییر میکنه یا نه

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه پیام های ایفون بکاپ گرفت ؟؟تصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #5242
سلام نوعروسا.
من پنجشنبه بالاخره لباسشویی مورد علاقمو خریدم.خواستم بگم که به نظرم خرید یه سری چیزا از امین حضور واقعا اشتباهه.
من یک ماه و خورده ای قبل رفتم نمایندگی الجی توی تهرانپارس سر چهارراه تیر انداز (گلدیران پلاس 7) که قیمت ها پایین بود ولی فروش نداشتن.پنجشنبه تصمیم داشتیم بریم امین حضور ولی گفتیم اول اونجا یه سر بزنیم که خوشبختانه مدلی که میخواستم موجود بود.درسته قیمتش نسبت به قبل دو برابر شده بود ولی بازم جای شکر داشت که نسبت به بیرون قیمتش ارزون تر بود.من لباسشویی 9 کیلویی مدل 946 خریدم با هزینه حمل 6200 میلیون.یخچال هم مدلی که میخواستم موجود نبود یه مدل داشت که کوچیکتر بود.
ببینید شرکت الجی لیست قیمت داده به نمایندگیاش وباید همشون اتیکت بزنند روی اجناس مثل قبل ولی ما همون روز رفتیم امین حضور دنبال یخچال از چهار پنج تا نمایندگی اصلی فقط فک کنم یکیش بود که این کارو کرده بود.بقیه همین مدل لباسشویی و میدادن 9 میلیون.
خلاصه اگه خواستید از الجی خرید کنید این نمایندگیش خیلی با انصاف بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubeh71 ، Liliaa
۵-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #5243
(۳-آذر-۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ صبح)'zohre.k' نوشته است:  سلام نوعروسا.
من پنجشنبه بالاخره لباسشویی مورد علاقمو خریدم.خواستم بگم که به نظرم خرید یه سری چیزا از امین حضور واقعا اشتباهه.
من یک ماه و خورده ای قبل رفتم نمایندگی الجی توی تهرانپارس سر چهارراه تیر انداز (گلدیران پلاس 7) که قیمت ها پایین بود ولی فروش نداشتن.پنجشنبه تصمیم داشتیم بریم امین حضور ولی گفتیم اول اونجا یه سر بزنیم که خوشبختانه مدلی که میخواستم موجود بود.درسته قیمتش نسبت به قبل دو برابر شده بود ولی بازم جای شکر داشت که نسبت به بیرون قیمتش ارزون تر بود.من لباسشویی 9 کیلویی مدل 946 خریدم با هزینه حمل 6200 میلیون.یخچال هم مدلی که میخواستم موجود نبود یه مدل داشت که کوچیکتر بود.
ببینید شرکت الجی لیست قیمت داده به نمایندگیاش وباید همشون اتیکت بزنند روی اجناس مثل قبل ولی ما همون روز رفتیم امین حضور دنبال یخچال از چهار پنج تا نمایندگی اصلی فقط فک کنم یکیش بود که این کارو کرده بود.بقیه همین مدل لباسشویی و میدادن 9 میلیون.

بله کاملا درسته نمایندگی ها مجبورن به قیمت سایت گلدیران بفروشن و میفروشن . یخچال وچیزای دیگه هم همینطور. من تو این چند ماه هفته ای یک بار نمایندگی چهارسو رفتم تا بلاخره کم کم  همه چی از نمایندگی گرفتم . البته با فاصله ولی به قیمت نمایندگی . با قیمت بیرون نخرید حوصله به خرج بدید و به نمایندگی ها سر بزنید . 

نقل قول
  • اساطیر
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۵-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #5244
(۳-آذر-۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ صبح)'zohre.k' نوشته است:  سلام نوعروسا.

مبارکه عزیزم

منم از سامسونگ یک ماه پیش اینجوری خرید کردم
فقط ماشین ظرفشویی اصلا نبود مجبور شدم آزاد بخرمتصویر: images/smilies/dodgy.gif

یَا عُدَّتِی عِنْدَ شِدَّتِی...

instagram:@mac_graphy

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام