• مزون فابرا
  • گل سنتر
نظرسنجی: مارک ماشین لباسشویی که خریده اید ، چیست؟ (دقت کنید مارکی که خریدید !)
ال جی
بوش
سامسونگ
دوو
اسنوا
کنوود
هایسنس
بلومبرگ
بکو
آاگ- AEG
ارج
ایندزیت
ویرپول
آبسال
پاکشوما
پارس
میله
زیمنس
حایر
زانوسی
سایر مارک ها ...
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

لباسشویی

۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ صبح توسط استاتیرا.)
ارسال: #21
RE: لباسشویی بوش
من جایی که گرفتم میگفت الان آلمان اصل خیلیکم میاد تو ایران
ولی بوش تو ترکیه کارخونه داره مثل آلمانیشه برعکس مواردی که مونتاژش تو شرق آسیاست که همشون داغونن

البته من ماشینم هاردستون

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط Atefeh
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ عصر توسط استاتیرا.)
ارسال: #22
RE: لباسشویی
(۹-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ عصر)Melina نوشته است:  من ماشین لباسشویی 7 کیلویی 1600دور بلومبرگ خریدم کسی میدونه خوب هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

بلومبرگه خوبه

من هاردستون خریدم سیلور

نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ عصر توسط میناا.)
ارسال: #23
(۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر)zohi نوشته است:  من از نمایندگیش نخریدم اما از یه مغازه ای خرید کردم که نسبتأ آشنامون بود توو شهرستان و تضمین کرد که اصل آلمانه
بعد از اینکه آورد برام گذاشت تو انبارش من پرسیدم گارانتی سیهاوی هس دیگه؟
گف نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی عصبانی شدم
چون فقط سیهاوی میخاسم
ولی فروشنده میگه سیهاوی پوله اضافه میگیره و ازین ....
خلاصه که ماشین لباسشویی مو ندیدم و گارانتی ش کارا سرویسه :-(

وسه همین نگرانم

نه عزیزم نگران نباش مامان من وسایلش نمایندگی سیهاوی ولی مال من کارا سرویسه هیچ فرقی نمیکنه اما مدلهای کارا سرویس جدیدتره من از چندنفر آشناکه توی نمایندگی سیهاوی کار میکنن پرسیدم که من این مدل ظرف شویی و لباس شویی بوشو میخوان گفتن مدلاش خیلی جدیده سیهاوی نداره منم از کارا سرویس خریدم بهم گفتن برو بخر خیالت راحت فرقی نداره
من لباسشویی پارسال اسفند خریدم 2100 مال من 8 کیلویی 1600 دوره
نقل قول
 سپاس شده توسط zohi
  • پیانو
  • اساطیر
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #24
(۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر)zohi نوشته است:  من از نمایندگیش نخریدم اما از یه مغازه ای خرید کردم که نسبتأ آشنامون بود توو شهرستان و تضمین کرد که اصل آلمانه
بعد از اینکه آورد برام گذاشت تو انبارش من پرسیدم گارانتی سیهاوی هس دیگه؟
گف نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی عصبانی شدم
چون فقط سیهاوی میخاسم
ولی فروشنده میگه سیهاوی پوله اضافه میگیره و ازین ....
خلاصه که ماشین لباسشویی مو ندیدم و گارانتی ش کارا سرویسه :-(

وسه همین نگرانم

اصلا نگران نباش عزیزم مامانه همسره من لباسشویی بوش داره ضمانتش سیهاوی نیست اصله آلمانم نیست اما بی نهایت راضیه ,قبلا ال جی داشت همش 6 ماه بی درده سر کار کرد واسش مدلشم جدید بود اما خوب در نیومد به نظره من لوازم برقی کلا شانسیه اما خیالت راحت باشه بوش حرف ندارهTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط میناا ، zohi
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #25
به نظر منم سیندرلا جون درست میگه
به ضمانت نامه توجه نکن برای هیچ وسیله ای
من تا به حال ضمانت نامه هیچ وسیله ایی برام مورد استفاده نبوده
نقل قول
 سپاس شده توسط zohi
۱۱-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #26
(۹-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر)nafas-7 نوشته است:  سلام میخواستم بدونم لباسشویی سامسونگ خوبه؟رنگ مشکی داره؟

من دخترخالم سامسونگ داره مشکی نقراه ای چندساله عروسی کرده خیلی راضیه البته الان بایدحواست به تقلبیا باشه

نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #27
(۱۰-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ صبح)mehri نوشته است:  لباسشویی 5 کیلو کنوود چطوره؟

مامان من کنوود داره خیلی راضی نیستیم نگیری بهتره
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #28
به نظر من بوش با گارانتی سیهاوی بگیر ....گارنتی سیهاوی گارنتی اصلی بوش هستش..........

ماشین لباسشویی های بوش مونتاژ ترک لهستان و المان هستند......تفاوت عمده قیمت اونها در 3چیز هستش ...........

1- نرخ دستمزد کارگرها در کشورهای مختلف فرق داره.....2- تعرفه گمرکی واردات قطعات هم ازکشورهای مختلف تو گمرک فرق داره.....3- هزینه انتقال از کشور تولید کننده به ایران هم روی قیمت تاثیر گذاره..
اگر دنبال شستم پتو نیستید ..ماشین 7 کیلویی بهتون پیشنهاد میشه........وگرنه ماشین 8 کیلویی..اما اختلاف قیمتش یکباره خیلی بالا میره.......
تنها چیزی که من روی ماشین لباسشویی بوش ندید..شاید هم توجه نکردم بهش..دکمه نصف شور هستش.....بعضی از این ماشین لباسشویی ها یک امکان دارند که اگر نصف حجم ماشین پر شدف اون دکمه رو میزنید تا ماشین در مصرف اب صرفهجویی کنه.....
برا خرید هم برید ..امین حضور..

آرام باش،توکل کن،تفکر کن.
سپس آستین هایت را بالا بزن.
آنگاه دستان خدا را میبینی،که زود تر از تو دست به کار شده است
حضرت علی (ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط النا ، aroose mehr ، maryam_gri ، MadMazel ، Sahba
۱۳-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ عصر توسط khanom goli.)
ارسال: #29
RE: لباسشویی بوش
مامانم دو ساله یا شایدم بیشتر ه که لباسشویی بوش رو داره و مدام استفاده میکنه . واقعا بی نظیره .
منم میخوام برا جهیزیم بخرم

مال ما فکر کنم اصل المان باشه
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #30
من دوستم بوش داره خیلی راضیه 3 ساله عروسی کرده
دخترخالم سامسونگ و دخترعموم هم بلومبرگ هر دوشون هم راضی هستن من می خواستم خرید کنم بلومبرگ تو نظرم بود چون اصلا از مارک ال جی و سامسونگ خوشم نمی اد
ولی فروشنده هاردستون روپیشنهاد داد گفت مدلش از بلومبرگ جدیدتره و امکاناتش بیشتر ولی بلومبرگ هم خوبه چون امکاناتش بیشتر بود من هاردستون 8کیلو سیلور گرفتم

نقل قول
 سپاس شده توسط aroose mehr
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام