قوانین جدی در مورد بحث آزاد

۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
Exclamation قوانین جدی در مورد بحث آزاد
متاسفانه داره از بخش بحث آزاد سایت سوء استفاده میشه و من در چند روز گذشته دهها گزارش از وضعیت این بخش دریافت کردم. New3

مدیران سایت وظیفه ندارن و وقتش رو هم ندارن که بخوان تک تک پستهای بحث آزاد رو بخونن و پاک کنن
پس لطفا خودتون حد و حدود سایت رو به عنوان یک محیط جمعی داشته باشید
ممنون
واقعا اگر خود بچه ها حدود رو نگه میداشتن ، نیاز به اعمال قانون نبود. Huh

در این راستا قوانین سفت و سختی گذاشته میشه
1- صحبت در مورد مشکلات جنسی ذاتا بلامانع است در صورتی که با ادب ، در چارچوب قانون و علمی باشه
2- تعریف کردن خاطرات س... کاملا ممنوع می باشد
3- سوال در مورد خاطرات س... دیگران در محیط عمومی کاملا ممنوع می باشد

کسانی که از قوانین بالا تخطی نمایند به ترتیب ذیل با ایشان برخورد خواهد شد
1- مرتبه اول تخلف ، اخطار به میزان 20% و به مدت 3 روز
2- مرتبه دوم در صورتی که پس از 3 روز باشد ، اخطار مجدد به میزان 30% و به مدت یک هفته
3- مرتبه دوم در صورتی که در همان سه روز اخطار اول باشد ، اخطار دوم به میزان 50% و مدت 2 هفته
4- دفعه سوم در هر صورت 75% اخطار و به مدت یک ماه
5- دفعه چهارم در هر صورت کاربر banned خواهد شد و از سایت اخراج میگردد

6- در صورتی که حداقل یک ماه از اخطار درجه یک بگذرد ، این اخطار از سوابق فرد پاک خواهد شد
7- اخطارهای درجات بالاتر به تشخیص مدیرت و بر اساس رفتار کاربر ، پس از مدتی بخشیده می شود

* هیچ بخششی در کار نیست
* مدیران در این زمینه باید کاملا سخت گیرانه عمل نمایند
* اعتراض کاربران به اخطار دریافت شده ، میزان اخطار را بالاتر برده و مدت آن را طولانی تر می نماید
* قوانین فوق توسط مدیریت سایت وضع گردیده و مدیران بخشها مسئول اجرای آن میباشند. لذا به هیچ وجه به مدیران بخشها اعتراض نکنید
* از اونجایی که قوانین کاملا اطلاع رسانی شده و به صورت عمومی نوشته شده ، ندیدم و نمیدونستم پذیرفته نیست. به ویژه اینکه اخلاقیات از درون انسان هست و نیاز به توضیح نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط maha ، سراب ، tir89 ، بهار امدادی ، z_ind84 ، mahdis ، aram ، sonya ، atrisa33 ، بهاردخت ، افروز ، khofoloo ، faezeh ، sarah ، Talaa ، bahar Rz ، bahare71 ، لاله. ، SAFFRON ، shania ، وینی ، مهسا ، samira- s.m ، وسعت ، golpar ، marziye1987 ، ELAHE*SHARGHI ، fatiti ، النا ، pikard ، kosar ، sandra ، zahra banoo ، fereshteh8 ، zahra71 ، 23432242why ، فاااائزه ، raha-71 ، Bar@n ، shooka ، yardelia ، ziba66 ، نغمه ، Kuli ، khoodka ، rozrita ، Nazi ، nastaran ، neginooo ، ninoosh ، nanaz ، رویای آبی ، پریناز ، parnian ، درسا ، fateme14k ، HiddenBride ، کتی ، Princess Bell ، مامی ، sadsadsad ، soniya ، ستاره آبی ، هیلدا ، Mahoot ، mehrnazi ، pink lady ، پرستوی مهاجر ، نسیم بهاری ، ترنج ، simin ، فاطیما66 ، سپیدگل ، دخترک گندم گون ، naghash ، khoshhalam ، اشکی ، groom ، venoos ، مریم58 ، yarauf ، nikita617 ، عکاسباشی ، miss bride ، Aseman90 ، مهرنوش جون ، فروغ بنی ، S.B.A.Z ، حدیث 74 ، سایو ، soudi ، ژنیک ، paritaj ، hasti_d ، salvia_sweet ، elma joon ، دیجی پوریا ، Dolphin ، M V M ، فرگلی
۲۱-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #2
RE: قوانین جدی در مورد بحث آزاد
سلام
من تا به حال هیچ متنی نزدم به دلیل اینکه هر وقت می خواهم متن بزنم این خطا را میدهد:
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.

لطفا راهنمایی فزمائید
متشکرم

برای رسیدن به موفقیت باید مثبت اندیش بود!
نقل قول
 سپاس شده توسط سمان ، *آوا* ، فروغ بنی ، عاطی جونی ، beti.gh
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #3
من نمیتونم مطلبی ارسال کنم همش اخطار میده!!!با اینکه من کد فعالسازیمو هم وارد کردم و پذیفته شد.New3

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
عروسیم عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود...خدای مهربون شکرتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط beti.gh
  • گروه ژ
۱۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #4
سلام من نمیتونم موضوع جدید بزارم.قبلا گذاشتم اما الان اخطار میده لطفا راهنمایی کنید.

اگر دیگران را با زیباترین منشها و صفات بخوانیم چیزی از ارزش ما نمی کاهد بلکه او را دلگرم ساخته ایم آنگونه باشد که ما می گویم . ( اُرد بزرگ)
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا* ، mehrafarin90
۱۱-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-شهريور-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #5

بچه ها سوالاتونو اینجا بپرین زودتر جواب داده میشه
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...8%AE--2862
تو بعضی از قسمتهای سایت بخاطر اینکه بچه ها تاپیک های متفرقه و کمک زیاد میزن دسترسی محدود شده فعلا
اگه درخواست تاپیک دارین میتونین اینجا مطرح کنین براتون زده میشه
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D8...8%AF--3375

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا*
۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #6
سلام من تازه عضو شدم
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم بهاری ، fan2gh
۱۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #7

عروس ناز هر کی فقط می تونه اخطار خودشو ببینه.0 درصد هم یعنی اخطار نداری دیگه

ﺣﺴﻮﺩﻡ، ﺣﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭِ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻫﻢ!Lub
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #8
عزیزم هر کی اخطار خودش رو می بینه فقط نه دیگران

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، mehrafarin90
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #9
من تازه عضو شدم...دوووست دارم منم پیام بزارم...عکس وسیله هاموبزارم...ولی اصلا بلدنیستم باید کجابنویسم..یکی کمک کنه......ازین شکلکاهم ندارم...از کجا بیارم بزارم؟ Sad
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #10

(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ صبح)elina26 نوشته است:  من تازه عضو شدم...دوووست دارم منم پیام بزارم...عکس وسیله هاموبزارم...ولی اصلا بلدنیستم باید کجابنویسم..یکی کمک کنه......ازین شکلکاهم ندارم...از کجا بیارم بزارم؟ Sad

سلام عزیزم خوش اومدی ...
برای عکس گذاشتن اینجارو بخون پست عسل بانو کامل توضیح داده ...

راهنمای استفاده از آپلودسنتر

اینم شکلک ...

نحوه گذاشتن شکلک های بیشتر
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام