قوانین جدید انتخاب کاربر فعال

۲۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #91

RE: قوانین جدید انتخاب کاربر فعال
(۲۴-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ عصر)'خانوم خانوما2020' نوشته است:  من چطوری میتونم خودم تاپیک بزنم؟؟

سلام عزیزم.خوش اومدی.این تاپیک برای سوال پرسیدن نیست.اگه سوالی برات پیش اومد، میتونی توی تاپیک زیر بپرسی.روی لینک زیر کلیک کنی میاد
لینک
اگه میخوای چت کنی و دوست داری سوالت یا حرفت رو توی چت بپرسی.میتونی توی تاپیک زیر بپرسی.روی لینک زیر کلیک کنی میاد.البته هر دفعه تاپیکش عوض میشه
لینک
برای تاپیک هم نمی تونی بزنی، اگه دنبال موضوع خاصی هستی میتونی توی قسمت سرچ بالای صفحه بزنی کلمه ات رو.مثلاً اگه دنبال یه آتلیه هستی، اسمش رو بزن.ببین تاپیکش هست یا نه؟!یا اگه از شهری غیر تهران هستی، اسم شهرتون رو بزن، احتمالاً تاپیک کلی آتلیه شهرتون پیدا میشه.تاپیک درخواست تاپیک هم گویا پیدا کردی
تصویر: images/smilies/blush.gif

آی دی اینستاگرامم اگه آنلاین نبودم و کاری داشتینتصویر: images/smilies/heart.gif
aminimahroo
به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنون

نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #92

سلام
چطور میشه اکانت کاربری را حذف کرد ؟

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #93

کاش برای انتخاب کاربر فعال به نگارش و دیکته ی درست و نثر زیبا هم توجه میشد ، یا درست رعایت کردن قوانین نگارشی فارسی اصیل ، به خدا زبونمون داره نابوووود میشه کم کم 

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط (*ســارا*) ، MaHrOoOo
  • گروه ژ
۱۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۸ ۰۹:۴۷ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #94

(۸-شهريور-۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ عصر)'آرامشه خیال' نوشته است:  سلام
چطور میشه اکانت کاربری را حذف کرد ؟

سلام عزیزم.به مدیر سایت یا  ادمین ها تو خصوصی بگو.چون برای حذف کمک اونها لازم
nalix85
admin2
admin3

(۹-شهريور-۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ صبح)'sherioshahab' نوشته است:  کاش برای انتخاب کاربر فعال به نگارش و دیکته ی درست و نثر زیبا هم توجه میشد ، یا درست رعایت کردن قوانین نگارشی فارسی اصیل ، به خدا زبونمون داره نابوووود میشه کم کم

آخی عزیزم.حق دارین.ولی معمولاً اگه کسی بخواد راهنمایی کنه، فارسی درست صحبت میکنه.شاید توی مکالمات و چت رعایت نشه ولی به طور طبیعی انسان موقع راهنمایی کردن، یه کم رسمی میشهتصویر: images/smilies/blush.gifمگه اینکه املاش خوب نباشه.که اون دیگه به خاطر خوب نبودن دبستان شون بودهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

آی دی اینستاگرامم اگه آنلاین نبودم و کاری داشتینتصویر: images/smilies/heart.gif
aminimahroo
به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنون

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام