قوانین جدید انتخاب کاربر فعال

۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-دي-۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #1

Heart قوانین جدید انتخاب کاربر فعال
دوستان عزیز
توجه داشته باشید!
معرفی کاربران فعال بر اساس آیین نامه ی زیر صورت گیرد.

1-رعایت کلیه قوانین نوعروس
2-ارسال پست مفید و غیر اسپم در ماه
3-کمک به دوستان خود در تاپیکها(البته به صورت مفید، نه با پاسخهای یک کلمه ای و نظر دادن)
4-ارسال پست های تصویری (حداقل 3 عکس)در تاپیکهای عکس(درصورت نیاز حتما با سانسور و رعایت قوانین)
5-جلوگیری از دعوا در تاپیکها
6-برخورد مناسب با تمام کاربران
7-همکاری مستمر با کادر مدیریت
8-عدم دریافت اخطار از سوی مدیران
9-توجه به تذکر از جانب کادر مدیریت
10-جلوگیری از هرگونه جنجال و متشنج کردن جو تاپیک ها
11-ارسال پستهای نقد برای آرایشگاه، آتلیه و ...
12-فعالیت در تاپیکهایی با مَوضوعات اصلی انجمن
13-احترام به کادر مدیریت و کاربران نوعروس(الی الخصوص افراد تازه کار)
14-در برخورد با کاربران و کادر مدیریت، لحن مناسب و متانت در نظر گرفته شود.

تعیین اولویت 1 و 2:
فعالیت در تاپیکهایی که به موضوع اصلی سایت نزدیک تر باشد الویت بیشتری دارد.
کاربرانی ک فعالیتهای متنوع و مفیدی در زمینه عکس دارند ، در بحث های مختلف مانند انتخاب ارایشگاه،اتلیه، جهیزیه،لباس عروس ،دوران قبل از ازدواج، خانه داری نوعروس،بچه داری نوعروس ،و....... شرکت میکنند و همچنین با گزارش اسپم ب کادر مدیریت کمک میکنند در اولویت 1 قرار میگیرند

کاربرانی ک در یکی از زمینه های ذکر شده فعالیت متنوع و مفیدی داشته باشند در اولویت 2 قرار میگیرند.

تبصره: اگر کاربری فقط درتاپیکهای مخـــــــتلفـــــــی ک ب موضوع اصلی سایت نزدیک تر هستند، فعالیت خیلی جامع و مفیدی داشته باشد ، با بررسی و تشخیص سناتوران ممکن است در اولویت 1 قرار گیرد.

تذکر:فعالیت در کلوپ به هیچ عنوان فعالیت مفید محسوب نمیشود.

موفق و پیروز باشیـــــدLub

امضا:ناظران ارشد، مدیران و سناتورها

اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیه...
*
شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، A.E.A ، nazgol22 ، SAHAR NAZ ، سوسن 66 ، MaloooS ، salvia_sweet ، fan2gh ، الهه شرقی ، *FaRzAnEh* ، fati asali ، masoumeh.p ، safoura ، nikita617 ، ay naz ، شهرآشوب ، dordoone ، pikard ، مهتاب69 ، فرانک2 ، بانوي آرزوها ، eln@z ، زن باران (مهتاب65) ، mona*m ، دختر مرداد ، RL92 ، شه بانو ، birsan ، yarauf ، نیلوفرم ، negar* ، نداجون ، ❤...M...❤ ، پریناز ، رویا کوشولو ، parisa-kz ، خـانومی ، bahar ، sevdayi ، فروغ بنی ، دخترصبور ، eliela ، احسانه ، sepide67 ، جنت ، secret ، roya74 ، Khanom Tala ، Neshat. ، fariba365 ، گلنازوسعید ، elnaz.shokri ، *نهال* ، اتيشپاره
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #2

RE: قوانین جدید انتخاب کاربر فعال
کاربر فعال:
به کاربرانی اطلاق می گردد که در بحث های اصلی سایت مانند آرایشگاه ، آتلیه ،لباس عروس ، سالن و ... و یا بخشهایی مانند آشپزی و خیاطی و سایر قسمتهای مفید فعالیت داشته و به سایر کاربران کمک می نمایند.
فعالیت در بحث آزاد و بخشهای سرگرمی شامل فعالیت مفید نمی باشد.

کاربران خوش اخلاق:
کاربرانی که در سایت از بحث و دعوا دوری جسته ، در زمان دعوا و درگیری تلاش در آرام نمودن شرایط دارند. این کاربران آرام ، متین و با ادب هستند و در بحث های خلاف ادب شرکت نمیکنند. نوع ادبیات کاربران میتواند نشان دهنده احترام آنها به اخلاقیات باشد

شرایط پذیرفته شدن درخواست چوق:
قراردادن لینک سایت:
قرار دادن لینک نوعروس در سایت یا وبلاگ ها ساده ترین روش دریافت چوق بوده و محدودیت خاصی ندارد. لینکها باید دائمی باشند.

نوشتن دستور آشپزی:
دستور آشپزی که از جایی کپی نشده باشه و عکسهاش هم توسط خود فرد تهیه بشه و واترمارک (لوگو) نوعروس یا اسم آشپزش روی عکسها قرار داشته باشه. حداقل یک عکس برای قبول رسپی مورد نیاز می باشد.
اگر معلوم شود که دستور از جایی کپی شده بوده است ، امتیاز آن پس گرفته خواهد شد.

نوشتن آموزش خیاطی و ...:
نوشتن آموزشهایی که به کار نوعروس ها بیاید به شرطی که توسط خود کاربر نوشته شده و از جایی کپی نشده باشد. آموزشهایی که دارای عکس و مراحل کار باشند ، ساده تر امتیاز میگیرند.
اگر معلوم شود که آموزش از جایی کپی شده بوده است ، امتیاز آن پس گرفته خواهد شد.

نوشتن نقدهای کامل و جامع از آتلیه ها ، آرایشگاهها و ...:
نوشتن نقد از آرایشگاه ، آتلیه ، سالن و ... باید شامل حداقل چند بخش مهم باشد.
- محل قرارگیری و دسترسی شهری
- ظاهر بیرونی و داخلی
- نوع برخورد پرسنل
- رنج قیمت
- کیفیت کار بسته به نوع صنف.
مثلا برای آتلیه راجع به کیفیت عکس ، دکورها ، فیلم ، نورپردازی ، کادربندی و ...
برای آرایشگاه راجع به کار شینیون ، رنگ ، ابرو ، آرایش چشم ، کیفیت مواد مصرفی و ...
برای سالن راجع به کیفیت غذا ، پذیرایی ، خواننده ، نورپردازی و ...
برای مزون راجع به کیفیت دوخت ، نوع پارچه ، ظرافت کار ، خوش قولی و ...

مقدار چوق ها به این شرحه:

انتخاب به عنوان کاربر فعال ماه اولویت 1 ------------------------------------------------------------------------ 15 چوق
انتخاب به عنوان کاربر فعال ماه اولویت 2------------------------------------------------------------------------ 10 چوق
انتخاب به عنوان کاربر خوش اخلاق ماه --------------------------------------------------------------- 10 چوق
نوشتن نقدهای کامل و جامع از آتلیه ها ، آرایشگاهها و ... ------------------------------------------- 5 چوق / هر نقد
قراردادن لینک نوعروس در وب سایت یا وبلاگ شخصی (جهت بالا بردن رنکینگ سایت) ------------- 2 چوق/ هر لینک
نوشتن دستور آشپزی از خودتون با عکس و واترمارک نوعروس --------------------------------------- 2 چوق / هر رسپی
نوشتن آموزش خیاطی و سایر هنرها از خودتون با عکس و واترمارک نوعروس ----------------------- 2 چوق / هر آموزش
نوشتن سفرنامه در سایت دور دنیا (سایت جدید از نوعروس-به زودی) ------------------------------ 5 چوق / هر سفرنامه
مدیران ، معاونان و اعضای سنا با فعالیت مفید و مناسب ------------------------------------------- تا 5 چوق توسط مدیریت

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، سوسن 66 ، الهه شرقی ، SAHAR NAZ ، MaloooS ، pari70 ، *FaRzAnEh* ، fati asali ، masoumeh.p ، nikita617 ، ay naz ، dordoone ، شیداومیلاد ، مهتاب69 ، فرانک2 ، بانوي آرزوها ، یلداجون ، hana khanoom ، so0ofi ، fan2gh ، زن باران (مهتاب65) ، mona*m ، RL92 ، کیتی ، شه بانو ، birsan ، نداجون ، maman sorosh ، فروغ بنی ، دخترصبور ، secret ، Khanom Tala ، گلنازوسعید ، آرزو بانو ، اتيشپاره
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #3

فرق بین کاربر فعال اولویت 1 و اولویت 2 در چه چیزاییه خاطره جون؟

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط fati asali ، khoshhalam ، نداجون
  • گروه ژ
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #4

اگه کاربری 3 ماهِ متوالی اولویت 1 بشه کاپ فعالیت میگیره گلمWink

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #5

ن منظورم اینه ک کیا اولویت1 میشن کیا دو؟

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط fati asali ، شهرآشوب
۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #6

علاوه بر سوال دوست قبلی shk عزیز میخوام بدونم کاپ فعالیت چه امتیازی داره؟ و آیا لزومن باید 3 ماه متوالی باشه؟
ممنون
New2
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #7
خاطره جون منم دو تا سوال دارم:

1- این کاربرها رو چه کسی به مدیریت معرفی میکنه که بررسی کنن و تشخیص بدن که فعاله یا با اخلاقه یا هرچیز دیگه؟
مثلا اگه کاربر x خیلی فعال باشه و مدیرا حواسشون نباشه.... خودش باید به شما بگه که بررسی کنین؟ یا دوستش به شما پیشنهاد بده؟ .......

2- کاربرای فعال، هر ماه معمولا حدود چند تا ارسال مفید توی تاپیکای اصلی باید داشته باشن....... حداقلی وجود داره؟ که مثلا اگه از 100 تا بیشتر باشه میگین این فعاله؟

مرسی که جواب میدینNew1New1

راه های نرفته، درهای ناگشوده بسیارند .....
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #8

(۶-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ عصر)shk نوشته است:  ن منظورم اینه ک کیا اولویت1 میشن کیا دو؟

این و ک تو پست اول کامل کامل توضیح داد فدات شمNew2

(۷-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ صبح)شهرآشوب نوشته است:  علاوه بر سوال دوست قبلی shk عزیز میخوام بدونم کاپ فعالیت چه امتیازی داره؟ و آیا لزومن باید 3 ماه متوالی باشه؟
ممنون
New2

عزیزم کاپ و چوق و تشکر و... 1 جور اعتبار محسوب میشهWink البته اگه چوق ب 1 تعداد مشخصی برسه میتونید از جوایز استفاده کنید.Wink

بله خانومی حتما باید 3 ماه متوالی باشهWink

(۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ عصر)باران-65 نوشته است:  خاطره جون منم دو تا سوال دارم:

1- این کاربرها رو چه کسی به مدیریت معرفی میکنه که بررسی کنن و تشخیص بدن که فعاله یا با اخلاقه یا هرچیز دیگه؟
مثلا اگه کاربر x خیلی فعال باشه و مدیرا حواسشون نباشه.... خودش باید به شما بگه که بررسی کنین؟ یا دوستش به شما پیشنهاد بده؟ .......

2- کاربرای فعال، هر ماه معمولا حدود چند تا ارسال مفید توی تاپیکای اصلی باید داشته باشن....... حداقلی وجود داره؟ که مثلا اگه از 100 تا بیشتر باشه میگین این فعاله؟

مرسی که جواب میدینNew1New1

1. عزیزم کاربرا تو این تاپیک معرفی میشنSmiling

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%87%D9...pid2606531

2.عزیز دلم این تاپیک و مطالعه کنWink

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%82%D9...9%84--7807

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، مهرنوش جون ، mona*m ، باران-65 ، شهرآشوب ، نجوا122 ، birsan
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #9

خانومای نازیییییییییییییییییییییییی ک زحمت میکشید و اموزشهای مختلف میذارید تو سایتNew1 یادتون نره ک شرط چوق گرفتن مصور بودن اموزشه.... عکساتون حتما حتما باید مرحله ب مرحله و تگ دار باشه ...Heart و علاوه بر اون رسپی یا اموزشتون حتما باید جدید باشه New1New1

ممنون از زحماتی ک میکشیدNew1New1New1New1New1New1New1New1

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط fati asali ، RL92 ، شهرآشوب ، mimche ، نداجون ، *نهال*
۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #10

خاطره جونم.. منم سوال دوستمون باران رو دارم. از کجا معلوم میشه کیا فعال بودن؟؟؟
اون لینکایی هم که شما زحمت کشیدی گذاشتی جوابگو نیست.. شرایطش واضحه ولی اینو می خوام بدونم که از کجا معلوم میشه یه نفر این کارا رو کرده؟ خود نوعروس بررسی می کنه؟ خودمون باید گزارش بدیم؟
مرسی از جواب دادنت Smile

Blush
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام