• سعید عرب
  • تشریفات آدم و حوا

قهوه ساز

۱۹-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #841
RE: قهوه ساز

سلام دوستان عزیزم من هشت ساله ازدواج کردم تازه امسال اسپرسوساز قهوه ساز دلمونتی گرفتم بد نیست ولی کاش مدل ۱۵۵ دلونگی میگرفتم چون از طعم قهوه فرانسه خوشم نمیاد
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #842
(۱۶-خرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ صبح)'Sama110' نوشته است:   سلام نازگل جون.من میخوام اسپرسو ساز توکار بگیرم.بوش خیلی گرونه حدود ۸ تومن.مارکهای دیگه مثل آریستون.دلونگی و فورس و ...هست.پیشنهاد شما کدوم مارک هست.قیمتش ۴ تا ۵ تومن

فقط فیلیپس بگیر. اسپرسو سازش واااقعا محشره. خیلی اسپرسوهاش خوب و خوشمزه میشه و خوبم روش کف میکنه. قیمتشم مناسبه 3 تومن حدودا. اگه میخوای بگیری تو خود سایت نمایندگی فیلیپس هم داره 
https://philipsco.ir/product/espresso-maker-8847/

نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #843
دلونگی 680 اسپرسوساز رنگ قرمز میخوام.تصویر: /images/smilies/new/sad.png
هیجا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
کسی دیده جایی؟ شریعتی  و نمایندگی هارو گشتم
ی دوستمون توی دیجی کالا گفته از بازار خریده کجای بازار نمیدونم تصویر: /images/smilies/new/crying.png
 خیلی دوسش دارم اگه جایی دیدن ب من خبر بدین
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #844
(امروز ۲۲:۳۳)'سارگلی' نوشته است:  دلونگی 680 اسپرسوساز رنگ قرمز میخوام.تصویر: /images/smilies/new/sad.png
ی دوستمون توی دیجی کالا گفته از بازار خریده کجای بازار نمیدونم تصویر: /images/smilies/new/crying.png

سلام. این لینک رو ببین ادرس فروشگاه هم داره هم لینک و هم ادرس فروشگاه رو میزارم برو سربزن ببین قرمزشو داره ان شا الله
https://zimito.com/%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8...ec680.html

دفتر مرکزی : تهران - میدان قزوین خیابان قزوین خیابان جوادیان مجتمع تجاری الجواد ط+1 واحد 22 | شماره مرکز تماس 55397211-021 (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه - از ساعت 8 صبح الی 19)|پنج شنبه تا ساعت 15

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 20/4/95
بله برون 22/5/95
عقد 13/12/95 Angel
عروسی ؟
تولدم 24/9/67
نقل قول
 سپاس شده توسط سارگلی
۲۲-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #845
(دیروز ۱۱:۱۲ عصر)'Maryam_pedram' نوشته است:  
(دیروز ۱۰:۳۳ عصر)'سارگلی' نوشته است:  دلونگی 680 اسپرسوساز رنگ قرمز میخوام.تصویر: /images/smilies/new/sad.png

سلام. این لینک رو ببین ادرس فروشگاه هم داره هم لینک و هم ادرس فروشگاه رو میزارم برو سربزن ببین قرمزشو داره ان شا الله
https://zimito.com/%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8...ec680.html

دفتر مرکزی : تهران - میدان قزوین خیابان قزوین خیابان جوادیان مجتمع تجاری الجواد ط+1 واحد 22 | شماره مرکز تماس 55397211-021 (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه - از ساعت 8 صبح الی 19)|پنج شنبه تا ساعت 15

خیلی ممنون عزیزم ....تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
زنگ زدم اینجا هم نداشت
حالا ی جا زنگ زدم شرف تهران امروز میرم سراغش ببینم از نزدیک چطوره بعد بخرمش
قرمزش رخنه کرده ب وجودم تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد