• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

قنادی پوپک

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #11
RE: قنادی پوپک
منم شیرینی عروسیم رو اینجا سفارش دادم... همون دسر شکلاتی و میوه ای رو... به نظرم خوب بود اما نمیشد بگی عالی بود.. اولین شیرینی فروشی بود که رفتیم و سفارش دادیم چون واقعا فرصتمون کم بود،رفتارشون خوب و محترمانه بود اما اگر به عقب برمیگشتم حتما چند جای دیگه هم سر میزدم.Wink
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #12
عاقا ماهم27 شهریور 92 بودیم
پدرشوهرم خودشون اینجا سفارش دادن
همون شب عروسی چند نفر اومدن ازم پرسیدن
ما تا 2 هفته توی یخچال نگه داشتیم ولی بازم عالی بود!

پسرم توي خونه عشقمون نفس ميكشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png...
همسرم عشق اولم و پسرم عشق دوم منه 
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #13
ما از بچگی مشتری پوپک بودیم، ولی بیشتر چیزهای معروف‌ترش رو می‌خریدیم. مثل شیرینی تر و کیک‌های میوه‌ای و شیرینی دانمارکی و پیراشکی شکلاتی و چیزکیک تنوری و ...
ولی جدیدا که پوپک به اسنپ فود (زودفود قدیم) اضافه شده، دارم شیرینی‌های متنوع‌تری‌ش رو امتحان می‌کنم. یک کشف خیلی خوبم رو با شما در میون می‌گذارم: شیرینی کرم‌زردآلو!
عااااالیه. در واقع یک جور دانمارکی با خمیر شبیه به خمیر کرواسان هست که توش کرم زردآلو هست. هم خوشگل و صکصی هست قیافه‌ش هم مزه‌ش عالیه.
یک مدل شبیه به این هم هست به اسم شیرینی آلبالو پنیر، که اونم بعدا امتحان می‌کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #14
شیرینی آلبالوپنیرش رو هم امتحان کردم که خوب اما خیلی معمولی بود. به پای کرم‌زردآلو نمی‌رسید.
اما یه شیرینی خوب دیگه‌ش که کیک‌مانند هست رو هم امتحان کردم که به اسم «اشتروزل آلمانی» می‌فروشنش. خوشمزه و متفاوت بود.
https://www.zoodfood.com/restaurant/menu/3e5wko/poopak
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام