• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

قنادی پوپک

۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ صبح توسط مبينا.)
ارسال: #1
قنادی پوپک
سلام
این قنادی تو یوسف آباد نبش کوچه٣٤ هست شماره تلفونشم ٨٨٧٠١٥١٥
برای انتخاب شیرینی عروسی به اینجا سر زدم .مسیر رسیدن به پوپک به خاطر محدوده یوسف آباد ترافیک خاص خودش رو داره و جای پارک هم سخت گیر میاد
معمولا شیرینی فروشی شلوغه به ویژه شبها.یه آقای نسبنا مسنی هست که برای شیرینی عروسی با ایشون حرف میز نید رفتارشون محترمانه ست و کار رو خیلی سریع رآه میندازن ولی خیلی دنبال شیرینی گرفتن إز داماده مخصوصا بعد إز سفارش. وقتی میگید شیرینی عروسی میخوام سریع چند مدل تر و خشک توی ظرف برای نمونه بهتون میده
پوپک سویس حمل و نقل هم داره که هزینه جداً میگیره بابتش. قیمت شیرینی هاش هم متوسطه.
شیرینی عروسی ما دسر میوه ای و شکلا تی بود که هم شکل زیبایی داشت هم بسیار خوشمزه بود.بافت بیسکوییت استفاده شده نرم و پوک بود و کرمش هم با خامه تازه و شیرینی مناسب درست شده بود
ماندگاری شیرینی ها هم عالیه وتاچند روز بعد إز عروسی خوب میمونه
به طور کلی طعم شیرینی های تر و دسرهاش واقعا عالیه إز طرف دیگه خیلی تنوع داره تو این قسمت
سؤالی بود درخدمتمNew1

تو فیدیلیو هم معرفی شده و عکس داره
http://fidilio.com/confectioneries/poopak

بايد جايي از خوشي ها و و ناخوشي ها گفتNew1
http://mora90.blogfa.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط مه سا ، dokhtare iran ، soheeeila ، Khanom Tala
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #2
RE: قنادی پوپک
کیک و شیرینی هاش فوق العاده است
نقل قول
 سپاس شده توسط asalii
۲۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #3
سلام دوستان من با اینکه تالارم غرب بود شیرینی عروسیمو از پوپک گرفتم ،بسییییییییییییییییار عالی و خوشمزه بود.
ماجرا از این قراراه که ما تصمیم گرفتیم شیرینی فروشیمونو از غرب انتخاب کنیم و 2 تا شیرینی فروشی هم رفتیم ،ولی هم طعم خیلی جالبی نداشت،هم الکی گرون بود،مثلا شیرینی خشکش کیلویی 13500 بود و اصلا طعم جالبی نداشت که جذبش شی.
بهد تصمیم گرفتیم یه سری به پوپک بزنیم.انقدر فوق العاده بود که همون موقع سفارش دادیم
شیرینی تر خوشمزه و با مدل جالب ،کیلویی 13000.همه از شیرینی عروسی من تعریف میکنن
عروسی من 27 شهریور بود ،شاید باورتون نشه ولی تا5 مهر که از ماه عسل اومدم با اینکه خامه داشت هنوووووزم خوشمزه بووووود!!!!!!!!!!1
همیشه اشیرینی تر بهد از چند روز یه جوری میشه ولی این کاملا خوب بود
بهتون پیشنهاد میدم یه سر به این شیرینی فروشی بزنید
ما 25 شهریور سفارش دادیم.تازه 20 هزار تومن تخفیف داد و یه جعبه 0.5 کیلویی داد که ببریم خانوادهامونم تست کننSmile
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #4
من عاشق این قنادی هستم خیلی شیرینی هاش رو دوست دارمممممممممممممممممم
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #5
مام برای شیرینی عروسی چندجا رو رفتیم.
این جا هم قیمتاش مناسب بود و هم شیرینی هاش رو دوست داشتم.
شیرینی میوه ای کیلویی 14 تومن و شیرینی شکلاتی کیلویی 13 تومن. من خودم طعمش رو از بقیه جاها بیشتر دوست داشتم. به نظر خیلی خوشمزه بود.
چیزی هم که خیلی خوشم اومد نحوه برخوردشون بود. تا بگی برای عروسی می خوای یه ظرف شیرینی برات میارن. خیلی محترم و خوش برخورد بودن. و علاوه بر یه مقدار تخفیفی که دادن یه جعبه یه کیلویی هم بهمون شیرینی دادن که ببریم خونه.
من شیرینی فروشی های دیگه هم رفتم. نخلک حتی شیرینی کیلویی 30 تومنیش رو داد ما تست کنیم ولی ناتلی یه عکس بهمون نشون داد گفت اینا هست کیلویی 16 تومن! من که از برخوردشون خوشم نیومد!
نقل قول
 سپاس شده توسط mary goli
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #6
شیرینی عروسی ما هم از پوپک بود همون دسر میوه ای و شکلاتی که واقعاً هم زیبا بود و هم خوشمزه
هنوزم همه یادشونه و بهمون میگن که شیرینی ها تون خیلی خوشمزه بود
تالار هم که شرق بود ولی فرستادن برامون
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #7
مثل اینکه هرکی رفته پوپک دسر میوه ایی رو سفارش داده از بس عالیه
مال ما همین بود خیلی عالی بود و خشگل

از حکیمی پرسیدند:چرا از کسی که اذیتت می کند انتقام نمی گیری؟

با خنده جواب داد: آیا حکیمانه است سگی را که گازت گرفته گاز بگیری؟Angel
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #8
خوشمزه ترین چیز کیک ایران رو بدون شک پوپک درست میکنه،واسه هرکسی خریدم عاشقش شده.
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #9
مام ایجا سفارش داددیم چقدم مهربوووووووووون بودن
یه یک کیلویی دو تا نیم کیلویی هم همینجوری بهمون شیرینی دادن :-)
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #10
Rainbow RE: قنادی پوپک
دوستان خب بگین چی سفارش دادین و هر کیلو چقدر بوده. ترجیحا عکس بذارین. همه میان میگن خوب بوده فقط!

https://www.instagram.com/shima_mohamadzadeh_haircolor/
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام