• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

قنادی لاریسا

۱۹-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ عصر توسط happily_diba.)
ارسال: #41
RE: قنادی لاریسا
من یکشنبه مجبور شدم کیک تولد شوشو رو از اینجا بگیرم...
مدلای کیکش که خیلیییییییییی ساده بود..اصن مونده بودم چی بگیرم...
وسط کیکشم فقط چیپس شکلات بود(از این شکلات ریزا)
هیییییییچی دیگه توش نبود..شیرینی فروشی های دیگه حداقل وسط کیک یه میوه ای چیزی میزارن..اینا فقط به فکره جیب خودشونن..
موقع حساب کردن فک کردم شده 15 تومن ... بعد صندوق داره پیره مرده برگشته داد میزنه 16 ت شده هاااااا..منم گفتم ببخشید فک کردم شده 15..گفت نخییییرممم!!!
اصن برخوردشون خوب نیست..
به خودم قوووول داده بودم دیگه از اینجا شیرینی نخرم ولی مجبور شدم...الان دیگه از فاصله 1 کیلومتریشم رد نمیشم....
تو ارسال قبلیمم گفتم که کیک بله برونم از اینجا بود...
بهش گفتیم وسط کیک چیا میزاری..گفت اگه میوه و مغز بخوای پولشو باید جدا بدی!!!!!!!!!!!!
بهش گفتم جاهای دیگه وسط کیک گردو میزارن پول نمیگیرن...گفت عمرااا همچین چیزی باشه اگه باشه من کیکتو مجانی میزنم..مرتیکههههه...آخرم گفت اگه نمیخوای نگیر!!!!!
منم خریت کردم و از اینجا گرفتم....

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند

نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #42
شیرینی عروسی ما از لاریسا بود.عالی بود.ولی کیک رو جای دیگه سفارش دادیم.چون از کیفیت کیکاش خوشمون نیومد

دوستای گل نوعروسم
من برای همیشه ازین سایت میرم چون فقط از پستایی که تو این سایت گزاشتم اعصاب خوردیش برام مونده و بس
متاسفم برای اون مخاطب خاصی که با فضولی تو پستای من آرامش رو از من گرفت.
خدانگهدارتون
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #43
لاریسا شرینی فرشی خوبیه بخصوص کیک رولتش که جدید زده

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر...

همین که دستت رو آروم بگیره.....

یه فشار کوچیک بده.....

این یعنی من هستم تا آخرش.....

همین کافیه....!
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #44
من که همیشه از کیفیت و تازگی کیکا و شیرینیاش راضی بودم ... خیلی خیلی خوشمزه بودن

خدایا چقدر زود عمرمون میگذره ... انگار همین دیروز بود که دغدغه زایمانم رو داشتم ...
17 تیر تولد پسرمه ... هوووراااااااا ارمین 1 ساله می شه Heart
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ عصر توسط shinna.)
ارسال: #45
من با حرف کاملیا جون که گفتن چیپس شکلات میریزن موافقم!!! اما اما عزیزم منم کیک نامزدیمو با گردو و موز و آناناس سفارش دادم هیچ پول اضافه ای ازم نگرفت فکر کنم کیلویی 12 یا 20 حساب کرد.
از همون اولش هم همین قیمت داد و نگفت اگه میوه و مغز میخواید پول بیشتری بدید.
مزه کیکش هم انصافا عالی بود چون من خودم رو مزه خیلی حساسم .
اما برای کیک های کوچیکش نه! اصلا خوب نیست.
اخلاقشون هم انصافا خوبه من بدی ازشون ندیدم.
چون نزدیک خونمون هست زیاد میرم اونجا Smile
دانمارکی هاش عالیننننننننننننن خیلی زود هم تموم میشه

برای تمام لحظاتم, دلیل زیستنم همسرم
برای تمام لحظاتم, امید و حامی ام پرودگارم
نقل قول
 سپاس شده توسط NAZNAZNZA
۱۵-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #46
ما خونمون نزدیک اینجاس اکثرا از اینجا کیکامون رو میگیریم انصافا هر دفعه هم خوب بوده
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #47
فکر کنم لاریسا قنادی باشه که بگیر نگیر داره..یه موقع خوبه و یه موقع بد...شیرینی ترهاش که خیلی بده..البته به نظر من...Crying
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #48
سلام به تازگی کسی کیک عروسی به ینجا سفارش داده؟

نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #49
من هم کیک نامزدیمو از لاریسا گرفتم هم شیرینی عروسیو....شیرینی عروسی که واقعا عالی بود و همه کلی تعریف کردن. برای انتخابش هم خودشون خیلی خوب راهنمایی کردن و شیرینیهای مجلسیشونو برامون بعنوان تست اوردن و خیلی رفتارشون خوب بود. واقعا من متوجه شدم اینجا به نظرات خیلیا نباید توجه کرد. و واقعا آدم خودش باید بره و مطمئن بشه پیشنهاد میکنم کسایی که میخوان برای مراسمشون کیک یا شیرینی بگیرن حتما به لاریسا سر بزنن چون واقعا کیفیتش بالاس

تالار 100%
آتلیه 100%
خونه 100%
آرایشگاه 100%
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام