• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

قنادی لاریسا

۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #31
RE: قنادی لاریسا
به نظر من لاریسا فقط زولبیا و بامیش خوبه...بقیه چیزاشو دوست ندارم...
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #32
من عاشق شیرینیم و خیلی برام ریز به ریز طعمش خوبه لاریسا نمیگم قنادیه بدیه ولی طعم کیکش واقعا عادیه درسته ظاهر خوبی در میاره و خیلی زیبا میشه بعضا ولی طعمش اونجوری که ظاهرش زیبا و فریبندست نیست ! البته این راجع به همه ی شیرینی هاش صدق نمیکنه . بنظرم کوک از لاریسا خیلی بهتره هم ظاهر هم طعم من تا حالا هر کیکی از کوک گرفتم پشیمون نشدم و کیفیتشم از چند سال پیش هیچ فرقی نکرده ولی لاریسا اوایل خیلی خیلی بهتر بود

هیـچ می دانی ؛
تا تــو در آغــوش ِ من گـل نکنی
این بهــار
بهــار نمی شـود ؟
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #33
منم چند بار از لاریسا شیرینی و کیک گرفتم باب میلم نبوده
Sad
ولی انقدر همه تعریف میکردن من فکر میکردم ذائقه ی من خراب شده
دلی سیر تو پاساژ جام جم خیلی خوبه تست کنید کیک هم که فقط بی بی
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر شرقی
  • گروه ژ
۲۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #34
(۲۵-شهريور-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ عصر)دختر شرقی نوشته است:  من عاشق شیرینیم و خیلی برام ریز به ریز طعمش خوبه لاریسا نمیگم قنادیه بدیه ولی طعم کیکش واقعا عادیه درسته ظاهر خوبی در میاره و خیلی زیبا میشه بعضا ولی طعمش اونجوری که ظاهرش زیبا و فریبندست نیست ! البته این راجع به همه ی شیرینی هاش صدق نمیکنه . بنظرم کوک از لاریسا خیلی بهتره هم ظاهر هم طعم من تا حالا هر کیکی از کوک گرفتم پشیمون نشدم و کیفیتشم از چند سال پیش هیچ فرقی نکرده ولی لاریسا اوایل خیلی خیلی بهتر بود

ظاهر کیکاشم خوب نیست کیک عروسی من افتضاح بود شاخام داشت درمیومد وقتی دیدمش 150 تومنم بابتش پول دادیم

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر شرقی
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #35
دیشب از لاریسا کیک خریدیم واسه تولد خواهرم خیلی خیلی شیرین و افتضاح بود،من دیگه پا توی لاریسا نمیزارم
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #36
من کیک بله برونم و از اینجا گرفتم...
خیییییلییییییییی معمولی بود ..قرار بود بنفش باشه و رنگ ربان و گلش خیلی با هم فرق میکرد...
دیگه هم ازش شیرنی نخریدم...
فقط اسم در کرده..

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند

نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #37

من ازش چیز کیک و تارت میوه خریدم. چیز کیکش از معمولی هم پاین تر بود ولی تارت میوه اش عاااااااااااااالی بود

Blush
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #38
یکبار رفتم ازاونجا شیرینی بخرم واسه دوستم،یه خانمی اومده بود دو شب قبلش عروسیش بود اونجارو گذاشته بود رو سرش که تو کیک عروسیش سوسک بوده اونا هم خیلی راحت گفتن خوب شیرین بوده دوست داشته زنه از عصبانیت فرمز شده بود اونا می خندیدن،دیگه پامو اونجا نذاشتم

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #39
سلام
براى عروسی خواهرم یه شیرینی خوب می خواهم کجا خوبه؟
خدایا بابت نعمتهایی که بهم دادی ممنون
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #40
سلام
وای وای اینا که نوشتند راسته؟
خدا رو شکر خیلی از اینجا کیک و شیرینی نگرفتمو نمی گیرم
Surprised
خدایا بابت نعمتهایی که دادی ممنون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام