• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

قنادی شهرزاد

۱۲-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #1

قنادی شهرزاد
این قنادی معروف هم ، (یوسف آباد)میدان سلماس- نبش کوچه 16-پ.69
چند بار کیک عروس خوردم ازش و خوشم اومد ، لطفا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید New1

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala ، bahare22
۱۲-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: قنادی شهرزاد
قنادی شهرزاد که حرف نداره خیلی هم معروفه من کیک نخوردم ازش ولی شیرینی خوردم خیلی خوبه مخصوصا دانمارکی
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala ، bahare22
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #3
کیک بله برونه منو از اینجا خریده بودن خیلی خوشمزه بود ما همیشه از بی بی خودمون کیک می خریم ولی من اینو از بی بی هم بیشتر دوست داشتم طرحاش خیلی جدید نیست مثل لاریسا و اینا ولی کلاسیک و خوشگلن!

هرچه میروم،نمیرسم
گاهی با خود فکر میکنم نکند من باشم
کلاغ آخر قصه ها...
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala
  • گروه ژ
۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #4
شیرینی هاش خیلی خوشمزه هست هم تر و هم خشکشSmiling
کیکاش هم همینطور به هیچ وجه رنگ غیر طبیعی توی شیرینی هاش به کار نمی بره برای همین کیکای تولدش زیاد قشنگ نیستن ولی خیلی با کیفیت و خوشمزه هست
کیکای عروسی و نامزدیش هم عالیه طرح کلاسیک می زنه خیلی شیک میشه
طرحاش از بی بی قشنگترهAngel

پیلاتس، ورزشی نوینHeart
pilates.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala
۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #5
ووووووووووووووووووووووووی . بی بی و شهرزاد حرف ندارن

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala ، فرینوس
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ عصر توسط Khanom Tala.)
ارسال: #6

در عالی بودن شیرینی های شهرزاد شکی نیست...ولی تازگی کیفیت شیرینی ترهاش کم شده...نمیدونم چرا؟ ما چون خونمون همونجاست (خیابون دهم شهریار-یوسف آباد) میشه گفت هر روز و یا دو روز یه بار خودمونو مهمون شهرزاد میکنیم ولی واقعا کیفیتش افت پیدا کرده.اما دروغ نگفته باشم کیک عروسی ازش نخوردم...شاید اونجا حسابی جبران میکنهWink

نورای عزیزم روز چهارم آذر اومد پیشمون... خدایا شکرت.
نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ صبح
ارسال: #7
شهرزاد حرف نداره

وااااای باورم نمیشه کار پیدا کردم هورااااااااااااااااااااا . خدا جونم ممنون که همیشه بنده هاتو از لطفت بی بهره نمیزاری .
نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #8
چند وقت پیش کیک ساده خامه ای از شهرزاد گرفتیم واقعاااا عالی بود خامش سبک و خوش طعم بود کیک شکلاتیهاش هم که حرففففف نداره راستی چیز کیک مثلثی هاش هم خیلیییی خوش طعم بود

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر شرقی
۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #9
آدرسش که دیگه این نیست! جا به جا شده. ما بعد از کلی گشتن آدرس جدیدش رو پیدا کردیم که اونم بسته بود. در صورتی که شیرینی فروشی های دیگه تا حدود 1 ساعت بعدش که ما رفتیم باز بودن! من گفتم نکنه کلا بسته شده.
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ عصر توسط Hamta naz.)
ارسال: #10
(۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ عصر)هاله نوشته است:  آدرسش که دیگه این نیست! جا به جا شده. ما بعد از کلی گشتن آدرس جدیدش رو پیدا کردیم که اونم بسته بود. در صورتی که شیرینی فروشی های دیگه تا حدود 1 ساعت بعدش که ما رفتیم باز بودن! من گفتم نکنه کلا بسته شده.

عزیزم ما دوهفته پیش ازش کیک گرفتیم همون طرفای میدون سلماس آدرس جدیدش کجاست؟

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام